سيماى حضرت رسول صلی الله علیه وآله در آيينه

Expires in 10 months

03 August 2022

Views: 11

دو دوران طرح نیز خانم‌ها حقوق مصوب دوره طرح را دریافت خواهند کرد، اما در مورد آقایان، اگر این دو سال را بعنوان سربازی بگذرانند، حقوق سربازی دریافت می‌کنند، اما اگر بخواهند دوره سربازی را جدا بگذرانند، مانند خانم‌ها، حقوق دوره طرح را دریافت خواهند کرد. بعد از گذراندن دو سال دوره علوم پایه، همه دانشجویان رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی در یک آزمون جامع کشوری به نام آزمون علوم پایه شرکت می‌کنند که یک آزمون تستی است و کسب حد نصاب نمره قبولی در این آزمون شرط ورود به دوره بعدی است. بعد از این که دانشجو در آزمون علوم پایه پذیرفته شد، وارد دوره پری کلینیک می‌شود. کلسترول خوب باعث ساخت دیواره و غشای سلولی می‌شود و برای هورمون‌های جنسی و روانی مفید است. اما میزان بالای کلسترول بد خون، سلامتی را به خطر می‌اندازد و می‌تواند باعث آترواسکلروز (تصلب شرایین) شود که در نهایت به حمله‌ی قلبی منجر می‌شود.

برای کنترل کردن این دستگاه یک ریموت در خارج از بدن قرار داده می شود. در این روش از نوعی دستگاه استفاده می شود که پیام عصبی را به اعضای بدن مخابره می کند و هیچ عضوی تحت عمل جراحی قرار نمی گیرد. می توان گفت این روش یکی از تقریبا کم خطرترین روش های لاغری می باشد، زیرا هیچ بخشی از معده برداشته نمی شود و هیچ عضوی هم کوتاه یا کوچک نمی شود و تنها غذای مصرفی را از معده خارج می کند. در این روش از دستگاهی استفاده می شود که نقش محدود کننده و کاهنده مقدار غذا دارد.

این کار باعث می شود، به دلیل کوچک شدن حجم معده، مقدار غذای کمتری در هر وعده غذایی مصرف می شود و بیمار سریعتر احساس سیری می کند و دیگر تمایلی به خوردن غذا ندارد و بدن او عادت به خوردن غذا در حجم های کم می کند که این مسئله به خودی خود تاثیر بسیار زیادی در کاهش وزن دارد. آقای دکتر عباس شجاعی متولد 1342 و تحصیلات پزشکی و سوابق مدیریت خدمات سلامت و موسس اولین شرکت تخصصی گردشگری سلامت در ایران در سال 1389 بوده و از پیشگامان صنعت گردشگری سلامت می باشد. اگر به دلایل شلوغی و یا اینکه مراجعه حضوری برای شما مقدور نیست می توانید و یا محیط درمانگاه، بیمارستان و مطب پزشک را دوست ندارید می توانید از خدمات پزشکی در محل استفاده کنید. شما در تمام استان ها میتوانید از این سایت برای گرفتن نوبت استفاده کنید. با دریافت یک نوبت اینترنتی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و به ایجاد نظم بیشتر در مطب ها کمک کنید.

این عمل جراحی لاغری هم که عمل جراحی سنگین می باشد، بیمار باید چهار تا شش روز را در بیمارستان سر کند و بعد از مرخص شدن هم یک ماه تا دو ماه استراحت کرده و تحت نظر پزشک باشد و از دستورات پزشک برای مراقبت های بعد عمل به طور کامل پیروی کند. بیماری که تحت عمل جراحی باندینگ معده قرار می گیرد باید به مدت یک تا دو روز در بیمارستان بستری شود و دوره نقاهت این عمل حدودا دو هفته می باشد و بیمار در این دو هفته باید مراقبت های ویژه داشته باشد و استراحت کامل کند. زمان بهبودی و دوره نقاهت هر عمل جراحیدر زیر مدت زمان حدودی لازم برای بستری شدن و دوره نقاهت را برای تعدادی از عمل های جراحی لاغری آورده ایم. همانطور که گفته شد، این زمان ها بسته به شرایط و وضعیت بیمار متغیر خواهند بود. تمام روش های جراحی های لاغری جزو عمل های جراحی نسبتا سخت محسوب می شوند و قطعا به استراحت و دوره نقاهت نیاز دارند.

افرادی که عمل جراحی لاغری انجام داده اند باید به یک رژیم غذایی و ورزشی خاص و منظم مقید باشند و همیشه و همه جا از آن پیروی کنند تا همیشه در شرایط ایده آل باقی بمانند. بیماران حتما به این نکات توجه کنند و تمام سعی خود را در رعایت کردن این نکات به کار گیرند. و در گروه آخر افرادی که دارای شاخص توده بدنی خیلی بیشتر از 40 می باشند، در این دسته قرار می گیرند.

در این نوع عمل جراحی لاغری، دوازدهه یا روده اثنی عشر که آخرین بخش از روده کوچک می باشد، برش خورده و تقریبا سه چهارم روده کوچک بریده و جدا می شود، سپس بخش بالایی روده کوچک که باقی مانده است، به آخرین بخش متصل می گردد. سیستم عملکرد این روش هم مانند روش های گفته شده در بالا به این صورت است که با کوچک شدن حجم معده میزان غذای دریافتی و تمایل بیمار به خوردن زیاد غذا کاهش می یابد و در نتیجه همین امر باعث کاهش وزن می شود. نکته ای که باید به آن توجه شود، این است، بیمارانی که قبلا روش های لاغری دیگر را امتحان کرده اند و انجام داده اند و یا بیمارانی که مشکلات گوارشی دارند، مجاز به انجام این عمل جراحی لاغری نیستند.

هزینه عصب کشی در مراکز مختلف با تعرفه های آزاد محاسبه می شود و از 150 هزار تومان تا 300 هزار تومان متغیر است. علاوه بر هزینه عصب کشی ، ترمیم و پرکردن دندان دارای هزینه جداگانه ای است که در مجموع هزینه عصب کشی و پرکردن دندان حداقل 300 هزار تومان تا 600 هزار تومان است. شما می توانید از پوسیدگی دندان با استفاده منظم از مسواک و فلوراید، استفاده از آدامس بدون قند در بین وعده های غذایی و کاهش نوشیدنی های گازدار و شیرین در رژیم غذایی محافظت نمایید. بخش قابل مشاهده دندان شما که در بالای لثه قرار دارد، تاج دندان نامیده می شود. در زیر لثه، آنچه که دندان شما را در لثه فیکس می کند، ریشه دندان است. سیستم عصبی ریشه دندان، در واقع یک شبکه است که ناحیه خالی میان دندان تا ریشه را پر می کند.

از جمله اینکه اگر تحت حمایت و مشاوره گام به گام پزشکتان نباشید بعد از مدت کوتاهی دوباره دچار اضافه وزن خواهید شد و بیماری هایی که به خاطر اضافه وزن به آنها دچار شده بودید دوباره بر خواهند گشت و حتی ممکن است، از سابق هم شدیدتر و غیر قابل کنترل تر باشند. در این روش جراحی لاغری هم روی بخش هایی از بدن که دارای توده ای از چربی ها می باشند، عمل لاغری انجام می شود. روش جراحی لیپوماتیک جزو روش های جراحی لاغری است که عارضه بسیار کم دارد و بسیار کم خطر می باشد. پزشک عمومی در مشهد به دلیل دریافت حجم غذای کمتر توسط بیمار به علت کوچک شدن معده و جذب کمتر کالری به خاطر ترکیب شدن آنزیم های موثر در جذب غذا در انتهای روده کوچک که این آنزیم ها توسط پانکراس و صفرا ترشح می شوند، نتیجه به دست آمده کاهش وزن می باشد.

در تیادی کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد،در خرید و فروشِ شما تیادی با احراز هویت کاربران، به امنیت شما کمک میکند. برای آگاهی از هزینه‌ها، کارنامه و نوبت گرفتن از دکتر احسان حصاری با شماره‌های گفته شده، تماس بگیرید. به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

عمل های جراحی که به روش لاپاراسکوپی قابل انجام هستند، قطعا سریعتر از عمل های جراحی به روش باز بهبود می یابند و دوره نقاهت کوتاه تری خواهند داشت. در این عمل جراحی همانطور که در مطالب ابتدایی مقاله گفته شد، نه عضوی برش زده می شود و نه جایی بخیه می خورد و فقط حلقه ای به دور معده قرار داده می شود که این کار هم به روش لاپاراسکوپی انجام می شود. به همین دلیل مدت زمان انجام این عمل جراحی لاغری حدود 30 دقیقه تا یک ساعت می باشد. در زیر مدت زمان حدودی برخی از روش های جراحی لاغری آورده شده است. همانطور که گفته شد، بر اساس موارد فوق الذکر این مدت ممکن است، کمتر یا بیشتر از زمان گفته شده باشد. اینکه عمل جراحی به صورت باز انجام می شود، یا به روش لاپاراسکوپی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در مدت زمان انجام عمل های جراحی لاغری دارد.

نخستین آگهی قبول داوطلب برای سال اول دانشکده پزشکی در شهریورماه ۱۳۲۸ انتشار یافت و این دانشکده سرانجام در دوم آذرماه ۱۳۲۸ به عنوان اولین مرکز علمی پزشکی توسط مرحوم دکتر زنگنه، وزیر فرهنگ آن زمان، رسماً افتتاح شد و آموزشگاه عالی بهداری نیز با فارغ‌التحصیل شدن دانشجویان سال آخر منحل گردید. من بیش از 5 ساله نویسندگی ،برای سایت های مختلف انجام میدم که الان حدودا 2 ساله با پزشکا آشنا شدم و مقاله های زیبایی و سلامتی محور در مجله پزشکا قراردادم اگر خوشتون از مقاله های من اومده نظرتون رو پایین همین مقاله برام بنویسید.. در نقاط مختلف کشور میزان تابش آفتاب به شکلی است که اگر دست‌ها و پاهای شما به مدت ۳ تا ۸ دقیقه در معرض آفتاب قرار بگیرند، ویتامین D بدنتان تامین می‌شود.

در این روش یک بالون خالی را از راه دهان وارد معده می کنند و بعد با پر کردن بالون با محلول نمکی، موجب پر شدن حجمی از معده می شوند و در نهایت بیمار احساس سیری می کند و کمتر تمایل به خوردن غذا دارد. مزیت دیگر این روش جراحی لاغری غیر تهاجمی بودن و انجام به روش لاپاراسکوپی می باشد. بنابر این یادتان باشد، باید رژیم غذایی را بعد از عمل جراحی اسلیو معده با دقت رعایت کنید. هر چند این رژیم غذایی بسیار سخت می باشد و مدت زمان زیادی طول می کشد تا بتوانید یک وعده غذایی عادی و خوشمزه داشته باشید، اما صبر کردن و تحمل این سختی ها به نتیجه دلخواهی که به دست می آورید می ارزد. افرادی که قصد انجام عمل اسیلو معده در یزد را دارند برای تشخیص بهترین دکتر از صفحه بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنند. برداشته بخش اعظم معده می تواند روی باکتری های موثر در جذب غذا تاثیر گذاشته و در نتیجه مواد غذایی را کمتر جذب می کند و این مسئله باعث کاهش میزان کالری جذب شده می شود و در نهایت این امر منجر به کم شدن وزن به میزان زیادی می شود.

شاه برای تاج‌گذاری به تهران آمد و در مقابل نمایندگان مجلس قسم خورد. روز بعد شاه و نخست وزیر ارباب را خواستند و از او قدردانی کردند و ارباب گفت که وظیفه‌اش را انجام داده. نخست وزیر وقتی صورتحساب را دید گفت حتما اشتباه شده، شاید تومان خرج شده. در ایران هم اوضاع به هم ریخت عده‌ای اوباش محصول گندم و جو را آتش زدند و کشور دچار قحطی شد این اتفاق در شش سال فترت مجلس شورای ملی روی داد.

ارباب کیخسرو در خاطرات خود می‌نویسد؛ در مدت کوتاهی به واسطه‌ی عدم همکاری مسوولین استعفا می‌دهد. در سال 1297 خورشیدی به واسطه اصرار وثوق الدوله دوباره مسوولیت را قبول می‌کند، ولی وثوق الدوله در این زمان استعفا می‌دهد و مستوفی الممالک نخست وزیر می‌شود. پس از ده سال با کمک جامعه زرتشتی مدرسه ملی بزرگی بیرون از دروازه ناصریه کرمان تاسیس و سرپرستی و تعلیمات آن مدارس را خود به عهده می‌گیرد. زمین آن مدرسه بخشی از املاک ارباب گشتاسب دینیار بود که به کمک ارباب شهریار خدابخش اهدا گردیده بود. پاسخ نمرینات کتاب‌های درسی، نمونه سوال، بانک تست، جزوات درسی و فیلم‌های آموزشی، گوشه‌ای از فعالیت ما در این وب‌سایت است.

اما به یاد داشته باشید که درست است، همه این روش ها باعث کاهش وزن سریع می شوند، اما ماندگاری کاهش وزن تا زمانی است که بیمار به رژیم غذایی خود و انجام ورزش های موثر وزن خود را در حد ثابت نگه دارد، در غیر اینصورت بعد از مدتی ممکن است، بیمار دچار اضافه وزن شده و به مرور به وزن سابق خود برگردد. این عمل های جراحی لاغری با کم کردن مقدار غذای مصرفی به وسیله بیمار به کم شدن وزن او کمک می کنند. بعضی دیگر از جراحی های لاغری هم روی روش گوارش و جذب غذا اثر می گذارند و به این ترتیب موجب کم شدن وزن بیمار می شوند. به راحتی در منزل بدون نیاز به صرف وقت و هزینه پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و ویزیت انلاین شوید. دکتر متخصص مشکلات و علائم شما را بررسی کرده و نسخه الکترونیکی برای شما ارسال می کند.

زمان انجام عمل جراحی بای پس معده حدوداً 2 ساعت می باشد که باز هم این زمان با توجه به وضعیت بیمار، مهارت و تجربه پزشک جراح و مسائل دیگری می تواند کمتر از دو ساعت یا بیشتر از دو ساعت به طول انجامد. بنابراین غذا ابتدا به معده جدید کیسه مانند وارد می شود و سپس از بخش میانی روده کوچک عبور می کند و کمتر تحت تاثیر آنزیم های موجود در روده کوچک که در هضم و گوارش غذا موثر هستند، قرار می گیرد. به دلیل ظاهر ناخوشایند تجمع توده ای از چربی ها در زیر پوست، بیشتر افراد به فکر کاهش وزن و کم کردن توده چربی ها می افتند، اما زمانی که تجمع چربی ها بسیار زیاد باشد، کم کردن وزن به آسانی و راحتی نیست.

همچنین پیش از استفاده از لیزر، پوست های مشکوک باید توسط متخصص مورد ارزیابی قرار گیرد. همچنین خال های بزرگ هم شاید گزینه مناسبی برای درمان لیزر نباشند. چرا که برداشتن خال به طور کامل با جراحی در مقایسه با چند جلسه درمانی لیزر، می تواند هزینه و زمان کمتری از بیمار بگیرد.

پهلوی یکم برای دیدن آرامگاه فردوسی به توس می‌رود و ماکت آرامگاه فردوسی را به دقت بررسی کرد و بعد دستور داد مسوولیت را بپذیرد و ساختمان تحت نظر او انجام شود و ارباب هم قبول کرد؛ اگر چه کار بسیار دشواری بود. مخصوصا کنترل کار دیگران و مخصوصا صورت مخارجی که می‌دادند اغلب بد و بیشتر از مخارج واقعی بود و قبول یا عدم قبول آن سخت و مشکل بود. هنگام جشن هزاره‌ی فردوسی، شاه، نخست وزیر فروغی ذکا الممالک، اعضای انجمن آثار ملی و بزرگ‌ترین شخصیت‌های کشوری حضور داشتند و از زحمات ارباب کیخسرو تشکر کردند. کیخسرو شاهرخ به اتفاق نمایندگان ارامنه و یهودیان پیشنهاد کردند که دادگاه‌ها به هنگام قضاوت موظف باشند قوانین مذهبی آن‌ها را در موارد ازدواج، طلاق وارث رعایت کنند و بر اساس قوانین خودشان رای صادر نمایند. کلیات این پیشنهاد مورد موافقت قرار گرفت، ولی می‌بایست موازین قانونی منظم و برای تصویب فرستاده شود. ارباب کیخسرو نامه‌هایی هم در این مورد به انجمن‌های یزد و کرمان نوشت.

به این ترتیب دیگر غذا وارد بخش اعظم معده و بخش ابتدایی روده کوچک نمی شود و مدت کمتری را در مسیر گوارش و هضم غذا می گذراند و غذا با سرعت بیشتری از مسیر دستگاه گوارش عبور می کند. سایت پزشکا از شما عزیزان سپاس گزار است که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. در صورتی که سوال و یا انتقادی داشتید، می توانید با مراجعه به سایت ما و شماره های ذکر شده با ما در میان بگذارید. همچنین خوب است بدانید که اگر از خال های اضافی بر روی بدن و یا صورت خود رنج می برید می توانید با مراجعه به بهترین مرکز برداشتن خال مشکل خود را به راحتی حل کنید . شهر مشهد در حوزهٔ رودخانهٔ کشف‌رود و در دشت مشهد بین کوه‌های هزارمسجد و بینالود گسترده شده‌است.

صبح امروز طرح غربالگری سلامت، ویژه ورزشکاران ایرانی و افغانستانی گروه ورزش صبگاهی «طلوع» در بوستان بسیج به منظور پیشگیری از بیماری‌ها، با همکاری بیمارستان 22 بهمن در مشهد به صورت رایگان به اجرا در آمد. در این سال دانشکده با ۶۱ دانشجو افتتاح شدو اعضای هیئت علمی آن را یک نفر دانشیار و هفت نفر معلم حق‌التدریس تشکیل می‌دادند. در سال ۱۳۳۴ دانشکده ادبیات دایر شد و فعالیتهای آموزشی خود را با تعداد قلیلی دانشجو آغاز کرد و از آنجا که به استناد قانون تأسیس دانشگاه‌های شهرستانها که با تشکیل دو دانشکده می‌توان آن مرکز علمی را دانشگاه نامید موجودیت دانشگاه مشهد که اساس آن در سال ۱۳۲۶ پی‌ریزی و تصویب شده بود تحقق پذیرفت. از این رو در سال ۱۳۳۵ این موسسات طی نامه شماره ۲۸۰۰۹ مورخ ۲۵/۵/۱۳۳۵ از طرف وزارت فرهنگ «دانشگاه مشهد» نامیده شدندو از آغاز سال ۱۳۳۶ کلیه قوانین استخدامی و آموزشی این دانشگاه با قیاس به ضوابط دانشگاه تهران و دیگر شهرستانها به مورد اجرا گذاشته شد.

در صورتی که بیمار رژیم غذایی را رعایت کند و به طور منظم به ورزش و فعالیت های موثر بپردازد و به توصیه های پزشک جراح لاغری اش توجه کند، به خاطر دائمی بودن جراحی لاغری پلیسه معده، می تواند همیشه از وزن مطلوب و ایده آلی برخوردار باشد. نیروهای منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تا رفع مشکلات ناشی از زلزله روزانه ۵ هزار پرس غذای گرم در دو نوبت ظهر و شب پخت و در بین مردم توزیع کردند. همزمان با نصب کانکس ها، ۱۵۰ چشمه دستشویی و حمام جانمایی، نصب و آبرسانی هم تا رفع کامل مشکل آب، توسط منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در حال انجام است. مهندسی نیروی دریایی سپاه نیز با انتقال تجهیزات سنگین مهندسی به منطقه زلزله زده در روستای سایه خوش حضور پیدا کرد و در حوزه بازگشایی معابر و جاده‌ها اقدام کردند. همچنین دو باب چادر گروهی مجهز به وسایل سرمایشی که تعدادی یخچال و کولر گازی نیز در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفت.

هشتگ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی فر و تهیه کنندگی مقصود جباری و محمدعلی کیانی است. این فیلم روایتی از چشم و هم چشمی دو مادر با یکدیگر است که وضعیت درسی پسرانشان ضعیف بوده و... نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند ، سید جواد هاشمی و... نیوشا ضیغمی در کمدی هشتگ برای اولین بار با گریمی مردانه جلوی دوربین رفت. شام ایرانی مجموعه‌ای ویدئویی است که سری اول آن به کارگردانی بیژن بیرنگ بوده و فصل های بعدی این برنامه را محمد شایسته، سروش صحت، سعید ابوطالب کارگردانی کرده‌اند.

زمان مورد نیاز برای انجام این روش جراحی لاغری حدود بیست تا سی دقیقه است. در این بخش از نوشتار خود با عنوان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد به بررسی و بیان نکاتی در خصوص عمل جراحی بای پس روده خواهیم پرداخت. دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به محض وقوع زلزله ضمن تماس با سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه به صورت تلفنی گفت‌وگو و دستوراتی صادر کرد. بنابراین حجم غذای مصرفی به وسیله بیمار شدیدا کم می شود و از همان مقدار غذای کم هم میزان کمی کالری جذب بدن می شود، بنابراین این روش یک روش بسیار موثر در کاهش وزن است و عموما اشخاص با شاخص توده بدنی بالای پنجاه کاندیدای انجام این عمل جراحی لاغری هستند. بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهداز جمله مشکلاتی که این غذاها به وجود می آورند، افزایش وزن و چاقی می باشد. مصرف زیاد فست فود ها و غذاهای آماده و تحرک کم موجب تجمع چربی ها و وارد آمدن آسیب های جدی به بدن انسانها شده است.

شاخص توده بدنی از مهمترین و معتبرترین معیارها و شاخص هایی می باشد که پزشکان متخصص لاغری برای تعیین اینکه فردی جزو اشخاص چاق محسوب می شود، یا خیر و یا برای تشخیص اینکه آیا آن فرد می تواند با انجام عمل جراحی لاغری از وزن خود بکاهد یا خیر، از آن استفاده می کنند. اما پزشکان از روی بررسی شاخص توده بدنی افراد تشخیص می دهند که آیا روش های جراحی لاغری برای آنها مناسب می باشد، یا خیر و کدام روش می تواند بهترین گزینه برای آنها باشد. همانطور که می بینید در این روش به هیچ وجه عمل جراحی انجام نمی گیرد در نتیجه بیمار نیازی به گذراندن دوره نقاهت بلند مدت ندارد و می تواند به زودی و به سرعت به زندگی عادی خود برگردد. اگر چه ممکن است، با این روش رسیدن به لاغری و کاهش وزن به میزان دلخواه مدتی زمان بر باشد و طول بکشد، اما می توان گفت جزء کم خطرترین روش های لاغری به شمار می آید.

برای علوم تغذیه هم مطب معمولأ سخت میدن چون از پزشکی نیست و معمولأ باید پیش یک پزشک متخصص تغذیه کار کنید یا پزشک غدد یا هم این که تو کارخونه های مواد غذایی تو قسمت کنترل کیفیت کار کنید مثل کارخونه کیک و کلوچه و …. در این بخش از نوشتار خود با عنوان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد به بررسی و بیان نکاتی در خصوص مزایای روش جراحی لاغری پلیکاسیون خواهیم پرداخت. در این بخش از نوشتار خود با عنوان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد به بررسی و بیان نکاتی در خصوص این که چرا افراد به فکر کاهش وزن می افتند خواهیم پرداخت. رعایت اصول زیباشناسیبهترین دکتر پوست باید به اصول زیباشناسی شناخت کافی داشته باشد. به روز بودنالزامی است دکتر پوست با انواع روش های درمانی و زیبایی آشنا باشد و همواره دانش خود را به روز نماید.

My Website: https://salamatrazavi.com/product/general-practitioner/

Share