Expires in 8 months

08 March 2022

Views: 80

همچنین از دست دادن کنترل بر روی بدن در حال تغییرتان ممکن است همان درماندگی را که وقتی مورد سوء استفاده قرار گرفتید، درشماایجاد کند. اگر در گذشته با افسردگی یا اضطراب بیش از حد دست به گریبان بوده اید (یااگر افسردگی در خانواده شما وجود داشته است)، در دوران حاملگی احتمال بیشتری دارد که به افسردگی دچار شوید. حتی اگر هیچ وقت دوره هایی از افسردگی کامل را تجربه نکرده ایداما در شرایط نا معلوم یا استرس زا به مضطرب یا افسرده شدن تمایل داشته اید، ممکن است اکنون بیشتر در معرض افسردگی قرار داشته باشید. با این حال زنان بیشتر از مردان به خودکشی فکر می‌کنند و به آن دست می‌زنند.

نکاتی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم به بهبود خلق و خو و کاهش علائم افسردگی کمک می کنند. افسردگی به مرور شما را به سمت انزواطلبی و گوشه‌گیری از اجتماع می‌کشاند. گوشه‌گیری بایسکشوال چیست در حقیقت در چرخه‌ای معیوب گرفتارتان خواهد کرد. به این صورت که هر چقدر گوشه‌گیرتر می‌شوید افسردگیتان بیشتر می‌شود و با تشدید افسردگی انزوا نیز تشدید خواهد شد.

در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که از زمان تولد معلول به نحوی ساده تر می شود، مانند ایجاد سازوکارهای مقابله ای از سنین اولیه، دیگران این دیدگاه را به اشتراک نمی گذارند. علائم جسمی افسردگی افسردگی علاوه بر اینکه روح را تحت تاثیر قرار می دهد، بر روی جسم نیز تاثیر می گذارد. آسیب های مغزی ناشی از آپنه خواب در خانم ها خانم های مبتلا به آپنه خواب در مقایسه با آقایان دچار آسیب های مغزی بیشتری می شوند. آپنه خواب انسدادی یک اختلال جدی است که فرد مبتلا به این اختلال در هنگام خواب به طور مکرر دچار وقفه های تنفسی می شود، گاهی حتی حدود 100 بار ممکن است وقفه تنفسی رخ دهد. زمانی که افسرده هستید، ممکن است احساس کنید نمی توانید کارهای خود را به انجام برسانید.

از آنجا که افسردگی اضطراب را بدتر می کند (و بالعکس)، مهم است که به دنبال درمان برای هر دو بیماری باشید. اگر افسردگی ناشی از استرس یا اضافه کاری باشد، پس از آن استراحت مورد نیاز است، و نه لزوما برخی از پیچیده، اغلب به اندازه کافی خواب، حتی اگر مدت طولانی، تهوع. اگر به خواب بروید، از آرام بخش های طبیعی استفاده کنید - مادوروت، والری. حمام آرام بخش را بیاموزید، یاد بگیرید به تفکر، وارد شوید به استخر. خوب است که شروع به انجام کاری با دستان خود کنید - قرعه کشی، بافت، بافت، ساختن تعمیرات در منزل، تغییر روش خسته کننده از لباس پوشیدن. افسردگی شدید، یکی از شایع‌ترین بیماری‌های روانی در ایالات متحده است.

مطالعات مختلف اثرات روانی همه گیری را بر جامعه ارزیابی کردند و نشان دادند مردم اغلب اضطراب، نا امیدی، ترس از بیمار شدن (آلود شدن)، نگرانی محرومیت از خواب را تجربه می کنند. در این مطالعات، افرادی که ترس از بیمار شدن خود و سایرین، وسواس تمییزی، اضطراب برای آینده، ناراحتی (غم)، و اضطراب را تجربه کرده اند، علائم سطوح خفیفی از افسردگی را نشان دادند. افراد با تجربه ترس از مرگ، احساس بی فایده بودن و بی ارزشی، مشکلات خواب، و کسانی که شروع به مصرف سیگار و الکل کرده اند، علائم سطوح متوسط افسردگی را از خود نشان می دهند. تعطیلی خدمات عمومی و فروپاشی صنایع بر اقتصاد تاثیر منفی گذاشت و بسیاری از مردم با زیان مالی مواجه شده و در معرض خطر بیکاری قرار گرفتند، که احساسات منفی را در افراد تشدید کرد. نمرات بالای افسردگی در افرادی که اظهار داشتند که کسب و کار خود را تعطیل کرده و بر درامدشان منفی داشته، مشاهده شد اما نمرات افسردگی در افراد دور کار پایین تر بود. ماندن در خانه خطر ابتلا به عفونت را کاهش داده و محیط امن تری نسبت به محل کار فراهم و فرصت بیشتری برای وقت گذارندان با خانواده ایجاد می کند، بنابراین کار از خانه بعنوان یک مزیت تلقی می شود.

راه های مقابله با افسردگی زیاد است اما ما به چند مورد اشاره خواهیم کرد. پر واضح است که افسردگی شکست عشق سبب می‌شود که کارایی تان پایین بیاید. از این رو اگر نمی توانید کاری را به درستی یا با دقت انجام دهید خود را سرزنش نکنید.

برای کسب آگاهی در مورد نحوه از بین بردن و مقابله با استرس دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. بسیاری از افراد افسرده تمایل به برقراری رابطه جنسی ندارند چرا که از نظر عاطفی دچار وقفه شده و حس می‌کنند که قادر نیستند یک رابطه فیزیکی دوست داشتنی برقرار کنند. مثلا آلت مردان نعوظ نداشته باشد و واژن زنان کاملاً خشک می‌شود و نزدیکی برای ایشان تجربه دردناک خواهد بود. بسیاری از افراد افسرده بی آنکه بدانند، تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارند.

نگاهی به منابع بهزیستی که در زندگی از دست داده‌ اید بیندازید. آیا امکان دارد که برخی از این منابع گرفتاری، نقشی در افسردگی شما داشته باشد. بسیاری از افراد مشهور از افسردگی رنج می‌برند، شخصیت‌هایی بایسکشوال چیست مثل ابراهام لینکلن، ملکه ویکتوریا و حتی وینستون چرچیل که افسردگی را «سگ سیاه» خود می‌نامید. و یا شما را به جایی برساند که راجع به خودکشی فکر کنید، باید به دنبال راه چاره باشید.

باعث فشار خون بالا، خستگی، افسردگی، اضطراب و حتی بیماری های قلبی بشه. به ویژه مصرف بیش از حد اپی نفرین می تونه برای قلب مضر باشه؛ که شریان ها و نحوه بازسازی سلول هاش رو تغییر میده. بدون شک پاندمی کووید-۱۹ بنا به دلایل مختلف باعث آغاز افزایش مشکلات سلامت روان شده است. ترس و اضطراب از بیمار شدن، افسردگی ناشی از انزوای اجتماعی، مشکلات مالی و ماه ها اختلال در زندگی و روتین روزمره در کنار ناراحتی های جسمی و عوارض جانبی شناختی ابتلا به ویروس وجود دارد.

زمانی که دچار افسردگی می شوید، به بدترین نتایج فکر می کنید. گاهی اوقات ، افسردگی ممکن است منجر به پناه بردن شما به الکل شود زیرا ممکن است به شما کمک کند برای مدتی احساسات و ترس خود را فراموش کنید. بلکه روی آوردن به مشروبات الکلی برای حل مشکلات شما کاملاً اعتیاد را دعوت می کند. برای فراموش کردن مشکلات خود ، بیشتر و بیشتر الکل مصرف می کنید ، که حتی بدتر است.

بی خوابی ممکن است مواد شیمیایی موجود در مغز را به گونه ای تغییر دهد که موجب افسردگی شود. نخوابیدن در شب می تواند افکار ناراحت کننده را بیشتر کند و موجب بروز افسردگی شود. شکی نیست که افسردگی و بی خوابی اغلب با یکدیگر در ارتباط هستند. در واقع، در مطالعات منتشر شده متعدد رابطه بین افسردگی و بی خوابی اثبات شده است و بیخوابی یکی از نشانه های شایع افسردگی محسوب می شود. برخی غمگین به نظر می‌رسند، برخی زود تحریک می‌شوند، برخی از جمع کناره‌گیری می‌کنند و برخی بی‌قرار می‌شوند. بسیاری از مردم در مقابل دیگران نشان نمی‌دهند که افسرده‌اند.

دانستن مشکل شما به افراد کمک می کند که کمک کرده و از شما حمایت کنند. برای مقابله با افسردگی مصرف شکر، شربت ذرت با فروکتوز بالا، غذاهای فوری و غذاهای فرآوری شده را کاهش دهید. مقدار زیادی آب بنوشید و در مورد غذاهایی که گفته می شود وضعیت روحی و روانی شما را بهبود می بخشد، تحقیق کنید.

اگر بیکار هستید می توانید به فکر یک کار پاره وقت باشید و خود را سرگرم کنید. هیچ رژیم غذایی معجزه آسایی برای درمان افسردگی وجود ندارد. اگر افسردگی باعث پرخوری شما شود، کنترل میزان خوردن غذا به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید. گذراندن وقت در جمع خانواده و دوستانتان مانند درمان است. افسردگی می تواند شما را تنها کند و ممکن است از مردم دور شوید. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید افرادی که شما را دوست دارند و از شما مراقبت می کنند سیستم پشتیبانی شما هستند.

My Website: https://linkvault.win/story.php?title=%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%A7%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-4#discuss

Disable Third Party Ads

Share