Share

Chceš zarábať ETH (Ethereum) ?

Public

19 April 2020

Views: 37

Dobrý deň, nech sa páči, tu sú informácie o projekte Forsage.

Začalo to na začiatku roka a chalan čo to založil je z Ruska. Jedna hlavá vec je,že to nemôže skončiť. Pokiaľ bude internet na svete,lebo Forsage je na Ethereum blockchain a tam čo sa dá,nedá sa zmeniť, zrušiť, no skrátka je to na blockchain na vždy a plus instantné platby priamo do peňaženky.

V USA je tento projekt veľmi populárny. U nás to je ešte len začiatku.Vstupný vklad je 0.05 ETH (cca 7 eur). Je to matrix na zarábanie ETH. Vrchná časť forsage 3x ti prináša ETH za ľudí,ktorých si sám privedieš a spodná časť forsage 4x ti systém automaticky prináša ľudí,za ktorých máš ETH. Je nutné mať peňaženku Metamask,ktorú si nainštaluješ do internetového prehliadača. Pokiaľ to chceš robiť len na mobile tak si daj aplikáciu trust wallet a s tým ti pôjde na 100%. Výplaty idú automaticky na tvoju peňaženku. Provízie budeš mať len z tých levelov,ktoré si predplatíš,poplatok je jednorázový a bez časového obmedzenia. Máme aj FB skupinu Forsage SK/CZ,tam ťa pridám,keď sa zaregistruješ. Daj mi, ale vedieť,že si sa zaregistroval,kde vždy budeš mať aj aktuálne novinky,návody a informácie. Ja na začiatok odporúčam si zakúpiť vo forsage 3x prvé tri leveli a z forsage 4x prvé tri leveli a viac (tu ti automaticky systém zháňa ľudí),samozrejme podľa tvojich finančných možností.
x3 - zháňaš ľudí,zarábaš hneď.
x4 - nezháňaš ľudí,ale dlhšie trvá,kým zarobíš.

1 level - minimálny zárobok - 0.025 ETH
2 level - minimálny zárobok - 0.05 ETH
3 level - minimálny zárobok - 0.1 ETH
4 level - minimálny zárobok - 0.2 ETH
5 level - minimálny zárobok - 0.4 ETH
6 level - minimálny zárobok - 0.8 ETH
7 level - minimálny zárobok - 1.6 ETH
8 level - minimálny zárobok - 3.2 ETH
9 level - minimálny zárobok - 6.4 ETH
10 level - minimálny zárobok - 12.8 ETH
11 level - minimálny zárobok - 25.6 ETH
12 level - minimálny zárobok - 51.2 ETH

Registračný link: https://forsage.io/i/398vhx/
Keď ukážeš kurzorom vľavo na join,tak si skontroluj,či ti vľavo dole vypíše môj registračný link https://forsage.io/i/398vhx/ ,ak áno,tak potom klikni na join a môžeš sa registrovať. Ak nie,tak si daj znova načítať môj registračný link a potom by ti ho už malo aj ukázať.

Návod - Registrácia cez PC: https://youtu.be/qJjADAMEg2g
Návod - Registrácia cez mobil: https://youtu.be/wczyEGidy4Y

Advertisement

Disable Third Party Ads