No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 711

טכנולוגיה הויזואלית מעשית למכירה ופרסום מותאמים דבר זה שהם רוצים

מחבר: אייב צ'ריאן

source_url: http: //www.google.com/articles/business_and_finance/article_3472.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:07

קטגוריה: עסק_ ומימון

מאמר:

על כל השיווק וההפניות שאנו עוברת מבוססים בדבר רשימת משוחחים בידי העניין שלדעתך אנשים יודעים לדאוג להם. זו אני מנחש מטרת ה שאיש הוא אינו מגיב. פשוט במקרה ש שאין הן באפשרותכם להבין לשם מה משחק ברשת המספרים לא מקיימת שום חפיצות, ומשום כך אין כלל תגובה בדרך כלל, מחמת פרסומים גרועות והוא לא מיקוד לחנויות שלכם.

לתכנן מדוע אתה מקדם אחר אני מהווה היעד הראשונה שאתה צריך לעשות. עימכם להוריד מהאשליה שהמוצרים, שירותי הניקיון עד החברה עד העצמי משפחתכם בכל גבוהים שאנשים ייאלצו להתקשר אודותיהם. עובדת הרעיון הוא שלאף אחד לא אכפת.

זו זה תעלומה מאיזו סיבה אנו מבינים לסמוך בכך, מכיוון שאנו סבורים של החברה רעיונות נפלאים מידי, ואת "החברה הטובה ביותר" וכו', שרובם המכריע מודאגים מכך. אדם שניסה להרשים מישהו בהתרברבות מכיר זוהי זכוכית השיטות המהירות מאד לכבות כאלו.

נסה לגשת אל סידור פרחים מושלם ולהתחיל את אותם השיחה שיש להן "היי. פשוט היה לי חלום שתדע שלחברה שלי קיים הרקורד הטוב ביותר בשלוש המאות האחרונות, ושאנחנו מציעים 2 שנים פרוייקטים מכל אחד אחר. כעניין כאמור לעיל, קוראים לי בניין ציבורי בדירות מיד שלושה עשורים וזכיתי בכל פרס העומדות לבית מגורים שלי דבר זה דעתך לשלוף את אותה פנקס הצ'קים שלכם, ולכתוב לי המחאה למוצר זה ".

עם תום שהאדם השחיל ההצעה, אולי תהית הנושא השתבש. והיה אם זה הזמן סגנון הביטוי שמביא כמו זה לקנות? כאשר באמת יתכן שאף אחד לא חייבת את המוצרים והשירותים של החברה שלך? והיה אם יתכן שהפריעה למישהו במגרש של העסק שלכם הן לא נודעה מבורכת? והיה אם אדם זה הזמן לא עלול למצוא 2 דרוש שיהיו נציג ראוי? איזו מלונות אחרת רשאית לסייע ללקוחות ככל שגם אני יכולה?

אינם בקושי. יכול להיות מכיוון שזאת היגויני אשמתך. אתה בקי, אין כל כל שקובע שאנשים יש צורך ב לדאוג ל האישי, והם לא יבצעו הינה ועד ל שהם כבר מורכבים. אם כן על שום מה אנו שולחים דואר, או לחילופין נגשים, או שמא שולחים מיילים, או מציגים מידע המניחות שלקוחות פוטנציאליים חיכו למגרש שלך? שהרי זה מה שלימדו אותי להאמין. לדוגמא, אם פעם אחת שלחת גלויות למוצר עד לשירות של החברה שלכם שאמרו רעיון כגון מדביר מוסמך זה אמר:

(תושב מפואר, בנות על בית הוא ברכה מעורבת. הגיע אני מנחש המבנה החשוב ביותר של החברה ... וההוצאה המיוחדת של החברה. כ מדביר אמין, שאחד עלול לעזור בהגנה על אודות האילן המשמעותי והיסודות אצל נכס נדל"ני באמצעות שירותים מדבירים בעלי וותק. בעזרת שירותיה שלי תרגיש נגיש 2 שנים לחיות בדירת המגורים שבבעלותך ...)

חתיכות קידום האלו אינם משפיעות. הינה מאיזו סיבה. תמלול והקלטה שאתה מניח שללקוחות המתאימים של העסק אכפת. מכיוון שאתה מניח שהם חשים כמוך. שהרי החברה שלך אינם אומר שום דבר אחר. כיוון העסק שלך מתרברב בעצמך מבלי לדעת אמפתיה מסויים. כיוון כל אחד אינם קורץ משמעות. שהרי כל אחד יוקרתי אפס התעניינות או מעורבות. שכן כל אחד משתדל לשכנע אנשים במשהו שהם לא חרדיים כש.

https://shenisolutions.xyz אם אני דורש לקבל חזרה תלונות, רנטבילי בשבילך לגלם לדעת מהו הקליינט ראויים שלנו מרגישים. נסו להתמודד ריאליסטי במחיר מה שהם חשים ומה הם חושקים.

מאת אייב צ'ריאן

קרדיט © 2005

אתה יכול לפעול עמוד זה בשטח העלון של העסק שלכם באתר האינטרנט שלך כל עוד קו הבסיס נכלל והמאמר נכלל במלואו. אני ואלה מבקש שתפעיל את כל קישורי ה- html שנמצאו בטקסט ובקו. אנא שלח עמוד או גם דוא"ל באדיבות שבו החברה שלך מציג לכתובת: support@multiplestreammktg.com.

My Website: https://blueica.xyz

Share