Share

!!! ZADARMO!!! 15 eur+15eur za kazdeho,kto sa registruje cez teba.

Public

26 May 2020

Views: 86

Reg. link: https://app.bitwala.com/onboarding?referralCode=cmTDILAHg

Moj fb: https://www.facebook.com/majo.spravodlivy.3

TAKŽE ide o KAMPAŇ známej nemeckej banky, ktorá rovnako ako slovenské banky (Tatrabanka alebo 365 banka) ponúka peniaze za registráciu ako PROMO v rámci marketingu.

Nemci, ponúkajú 15 € za založenie účtu a 15 € za každého pozvaného kamaráta.

VôBEC tu ale nejde o ten účet ako taký (ten sa dá kedykoľvek zrušiť bez poplatkov), ale ide tu o to, ako rýchlo sa dá s týmto spôsobom zarobiť aj 150 € denne aj počas karantény. P.S. Táto banka funguje KOMPLETNE bez akýchkoľvek poplatkov a vždy bude.

DôKAZ vyplácania:
Zatiaľ Ti viem poslať dôkaz o tom, ako mi vyplácajú peniaze, keď ešte ponúkali len 15 € za založenie účtu a 15 € za pozvaného kamaráta. Aj keď som Slovák, používam tento účet úplne bežne a rovnako môžeš/nemusíš používať/zarábať s týmto účtom aj Ty. Takže ak chceš vidieť aj dôkaz ako HNEĎ vyplácajú peniaze a ako si platím s účtom, kľudne mi napíš a ja Ti ho rád poskytnem :)

Ako to funguje?
Dňa 5.5.2020 ale spustili ponuku, kde dvojnásobne navýšili sumy (z 15 € na 30 €),ale uz skoncila 24.5.2020, ktoré získame HNEĎ v rámci PROMO na účet. Dané peniaze si môžeme poslať na slovenský účet, alebo môžeme s nimi platiť čokoľvek alebo môžeme aj obchodovať na burze. Peniaze posielajú každý pondelok, čiže ak sa už aj dnes zaregistruješ, 15 € Ti príde na účet v pondelok + ak pozveš 10 kamarátov/známych/rodinu, môžeš zarobiť aj 150 € za deň. Pozvať môžeš neobmedzene veľa ľudí a koľko ich pozveš, záleží na Tvojej šikovnosti.

Čo musíš spĺňať?
1. PODMIENKA č. 1 je rozprávať ANGLICKY aspoň na úrovni A2 (ZAČIATOČNÍCKA angličtina), pretože pri registrácií a overení sa Ťa opýtajú zopár identifikačných otázok, tak aby si im vedel odpovedať. Ak nevieš po anglicky vôbec, asi to nebude pre Teba :)
2. PODMIENKA: musíš mať 18 rokov

Ako teda získať HNEĎ teraz 15 € a zarobiť kľudne ešte viac?

Takže sú tri možnosti ako zarábať:
1. Hneď pri registrácií aj TERAZ do 10 minút môžete získať 15 eur ZDARMA. Nevyžaduje sa žiaden vklad, žiadne poplatky. Nemusíš spraviť žiadnu prvú platbu, nemusíš čakať na žiadnu kartu kým príde. Prvé peniaze si môžeš poslať už tento pondelok na Tvoj účet (pretože ich posielajú každý pondelok).

2. Ak by ste chceli zarobiť viac ako 15 eur, banka Vám vygeneruje Váš promo kód, ktorý keď pošlete kamarátovi, získate ďalších 15 eur a kamarát získa taktiež 15 eur. Prvé peniaze si môžete poslať už tento pondelok na Váš účet.

3. Banka ponúka aj obchodovanie s Bitcoinom, takže môžete/nemusíte peniaze hneď investovať a aj na tomto zarábať (ak sa bližšie do toho rozumiete, dostanete klasickú peňaženku, s ktorou môžete robiť prevody).


Čo teda spraviť aby si dostal HNEĎ TERAZ 15 €?

1. Pôjdeš na stránku nemeckej banky Bitwala:

https://app.bitwala.com/onboarding?referralCode=cmTDILAHg

buď cez mobil alebo notebook. (Pozn. potrebné aby si išiel presne cez tento link, aby Ti prišlo tých 15 €.

2. Zaregistruješ sa. Registrácia trvá cca 10 minút, kedy si Ťa overia. Overenie zahŕňa základné údaje o Tebe + krátky videohovor, kde je potrebná základná angličtina, pretože si overia Tvoju identitu. K videohovoru si priprav občianský preukaz, ktorý im ukážeš, že si to naozaj Ty. Videohovor môžeš vykonať každý deň od 8:00 do 24:00. Ak momentálne nebude voľný operátor pri videohovore a budeš čakať aj 4 minúty, je lepšie to zrušiť a odznova spraviť videohovor. Pri videohovore sa nemusíš nejako extrémne upravovať, ide len o overenie identity, či si to naozaj ty :) (Pozn: ak sa ťa náhodou spýtajú, prečo si ideš založiť účet, povedz, že banka má super Biiiitcoooin peňaženku (wallet), nieže povieš, že len preto, že chceš od nich peniaze :P )

3. Po kompletnom overení budeš mať svoj účet v banke. Posledný krok pre získanie 15 € je, že si spravíš Bitcoin peňaženku rovno v danej aplikácii. Ak sa v týchto veciach nevyznáš, nezúfaj, pretože trvá to 2 minútky a KROK PO KROKU Ťa budú sprevádzať. Budeš potrebovať k tomu len pero a papier. Vždy aj počas registrácie, ak Ti niečo bude nejasné, alebo Ti niečo nepôjde, môžeš napísať mne a ja Ti so všetkým KROK PO KROKU pomôžem :)


Takže, ak chceš HNEĎ TERAZ svojich 15 eur, choď na adresu a zaregistruj sa na:

https://app.bitwala.com/onboarding?referralCode=cmTDILAHg

Dôležité, aby si dostal tých 15 eur je aby si išiel presne cez tento link. Po registrácii tebe bude vygenerovaný Tvoj link, ktorý môžeš taktiež zdielať kamarátom.


Ešte raz podotýkam, ak Ti niečo nepôjde, nebudeš vedieť sa pohnúť, napíšeš mne a ja Ti veľmi rád pomôžem :)

Advertisement

Disable Third Party Ads