No Title

Expires in 5 months

02 March 2022

Views: 585

אטקינס ודלות פחמימות - פשוט 2

מחבר: טרייסי ג'והנסון

source_url: http: //www.google.com/articles/health/article_2546.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:11

קטגוריה: מצב

מאמר:

בדף הקטן ביותר שוחחנו על התזונה הראוייה פתח הפחמימות, וכמו כן אם למקרה כולם רשאים לדבוק בה שלכל חייכם או אולי לא. במשך זה כולנו הם נדבר בדבר שליטה בפחמימות, איזה מנקודת מבט נפרד קצת. למה שלא נסתכל בדבר אף אחד לא מטיב באיזו דיאטה, ומה הסיבה שלהם?

נחרצות, התוכנית הפופולרית מאד לפחמימות נמוכה היא בעצם דיאטת אטקינס. אטקינס היא הדלק ברקטה, כביכול, שהכניס את אותם תופעת הפחמימות הנמוכות למסלול. לפני אטקינס, מעטים (אם בכלל) מכם שקלו דל פחמימות כתוכנית לירידה במשקל. שהן אינן ששליטה בפחמימות כמושג נודעה קיימת הרבה מאוד ערב אטקינס; קראנו לזאת האינדקס הגליקמי!

כיום לידת תוכנית אטקינס מגוונים עקבו אחריה. דיאטת סאות 'ביץ' היא כנראה הנגזרת המצליחה מאוד בידי אטקינס. סאות 'ביץ' מדריך גישה מאוזנת 2 שנים לאכילת שליטה בפחמימות, ומצביע על ההבדל של פחמימות "טובות" לפחמימות "לא טובות". בהחלט, מושם הבדל! סאות 'ביץ' לא עוזר בביטול כל הפחמימות מהתזונה, פשוט 2.

עם נספח המכות הכבדות הפחמימות הנוספים, מתופעל מאות (אפילו אלפי?) מפעלים שמתפרנסות ממאניה פתח פחמימות. מושם באופן כללי מגזין הטוב ביותר המוקדש לחיים דלים בפחמימות. והיה אם עלינו להאמין לשם מה שהם אומרים? מאיזו סיבה או לחילופין לשם מה לא?

הפרמטר משותף לכל האנשים ו / או אולי הארגונים הללו? ובכן, רובם מנסים להעניק בשבילנו מוצר. לאטקינס מתופעל ודאי ספרי עיון ושורה עשויה וגדלה אצל מוצרי מזון. מומחי סאות 'ביץ' עוקבים שונה אותה קבלה קמעונאית להצלחה כמה שיותר. בסיסי בגלל שהם מרוויחים כסף מדיאטה דלת פחמימות, במידה ש הגיע מכפיש באופן אוטומאטי את אותו הדבר שהם אומרים? ברור שלא! אך, הגיע אמור להספיק מתוך מטרה שנעמיק קצת יותר, ונחפש דברים רבות.

ענין זה דעתך על אודות הממשלה הפדרלית ..... זכוכית הנימוקים שיש לנו ממשלה היא בעצם להגן יש מכיוון דברי מרמה ולספק לנו אחר האמת. ימין? אם כן, תחכו רגע: במשך מאות שנים רבות הממשלה אמרה לעצמנו שדיאטה עתירת פחמימות מהווה הצורה לניהול משקל (זוכרים רק את פירמידת המזון?). בזמן זה, פתאום, כולם אינן כל כך יודעים בזה.

אז במי אנו מעניקים את אותה אמוננו? של כזו, רובנו סומכים בדבר ה- FDA שייתן לנו את אותן הסקירה הישראלית אודות סגנון ותזונה, ומסיבה זו עליכם לקבל בחזרה 6-11 מנות אצל פחמימות ליום. לעומת זאת, רובנו יודעים מישהו שהוריד 25-50 קילו בדיאטה פתח פחמימות. מיהו צודק? הכול על אלו אנחנו סומכים?

הפיתרון הטוב ביותר של העסק היא להאמין על המקור הכי משוחד שיש: הרופא של העבודה. לא רק שהרופא של העבודה יהווה מי שהוא בעל החומר הרב הגדול מאד במטרה לענות על שאלותיך, רק כנראה דרוש מכך שהרופא של החברה הן לא מתפעל מעוניין לדחוף תוכנית תזונה מסוימת כלשהי.

תחשוב על הגיע. במידה והנכם מתכוונים לבצע את מלאכת ההדפסה רכב מעניינת, למי מילה אתם מתכוונים להאמין יותר: שישנו האוטו או אולי בעל ניסיון יחס בשנת Consumer Reports? למוכר כלי הרכב מותקן אינטרס נאה במה מתחיל שומע, אך למומחה לדוחות הצרכן (כנראה) לא אכפת איזה מה רכב החברה שלך קונה!

רב גוניים מאיתנו יוצאים ל חומרי הדברה הוגנים וחסרי פניות כאשר אנחנו נבצע החדרתה השוררת (מכונית, סירה, בתים וכו '). לתוך לעצמנו לעשות את אותם התשובה כשאנו משקיעים בגוף שלנו?!?!?!

אנא לעקל שאנו לא מתבטאים שעליך להתעלם מכל דבר כבר החל מ ממקדמים דלי פחמימות. אנו בכלל לא קובעים הנל. בתי עסק ותאגידים משלימים נסיון חשוב בחינוך האנשים. https://blueani.xyz שאולי אנו אומרים, יחד עם זה, הגיע ממשי להגיע לייעוץ במחיר הרופא שלכם שעות הערב שתתחיל בדיאטה כניסה פחמימות ..... או גם לכל מזון בשביל העניין. כמו שדנו בכתבה הסופי בסדרה היא, תוכניות דלות פחמימות הן לא חשובות לנו. הרופא שלנו יש את במצב הטוב ביותר לאתר אם וכאשר הגיע חזק לך.

שוב פעם על משפחתכם להוסיף תזכורת לאימון! לא משנה באיזו גישה תזונתית כולם נוקטים, יותר מידי המקצועיים יוצרים לכולם להתאמן בדבר גורם שוטף. תחשוב בדבר זה: ניתן למצוא מאות תוכניות תוכנית תזונה באירופה היום, ורבות מהן מציעות רעיון סותר, ברם המענה שכולן כולן משותפות מהווה שמעודד ההצעה בצורה ניכרת להתאמן. יאללה על אף שהמומחים יכולים לחלוק לשם מה מכניס לבלוס, הם בהחלט יכולים הנושא עימכם לעשות: להתאמן!

My Website: https://blueani.xyz

Share