Share

150€ na deň

Public

30 June 2020

Views: 201

Chceš aj ty zarábať 150€ na deň? :) Ideálny privýrobok aj na leto. Stačí ti k tomu mobil a mať nad 15 rokov. Všetko je legálne a môžeš si pozrieť aj promo podmienky banky, že naozaj vyplácajú.

POSLEDNÝ 1 deň teraz na registráciu, kedy môžeš aj cez leto potom takto zarábať :)

PS: Toto je Pastelink stránka, ktorá slúži nato, že sem dáte svoj text a ľudia ho môžu čítať. Odporúčam čítať len Môj text a neklikať na žiadne reklamy, ktoré tento Pastelink zobrazuje 😊


TU si môžeš pozrieť rôzne výplaty od iných ľudí:
https://ibb.co/MnHYzTK
https://ibb.co/TWyJy2B
https://ibb.co/vBNWmSS
https://ibb.co/8sxt1fM
https://ibb.co/WkFx8M8
https://ibb.co/km6X8JK


Ide teda o PROMO kampaň slovenskej banky (rovnakú ako mala Tatrabanka) teraz do konca JÚNA (potom každý mesiac obnovujú). Ak sa zaregistruješ teraz (Registrácia trvá 5 minút) od dnes do konca júna, príde Ti karta domov, zaplatíš s ňou čo i len 0.01 eur položku v obchode, príde Ti na účet 15 eur. Alebo si môžeš kúpiť najlacnejšiu položku zo zlavomatu cez danú kartu a takisto Ti príde 15 eur.

Ak by Ti stačilo 15 eur a nechceš mat nič s bankou spoločne, vymažeš si účet bez poplatkov, 15 eur si pošleš na Tvoj iný účet a pohoda, pretože banka s tým počíta, že niekto ho aj vymaže.Podotýkam, je to KOMPLET ZDARMA účet a vždy bude, bez akýchkoľvek poplatkov, PRETOŽE je to ONLINE banka, ktorá spadá pod POŠTOVÚ BANKU.

Ak by si chcel ale viacej peňazí, aj 150 eur za deň, tak môžem Ti dať informácie ako a kde sa to dá propagovať mojimi textami a zarábať.

Čo teda treba spraviť?
Stačí len ak si založíš účet v banke 365 cez link ktorý Ti pošlem - Banka je kompletne zdarma a navždy bude, neplatia sa ani mesačné poplatky ani zrušenie účtu, ani transfery.

Klikni na tento odkaz: https://365.bank/friend/lucia041949

1. Stiahneš si aplikáciu do mobilu
2. Overíš sa cez telefónne číslo
3. Overíš sa cez email
4. Kód priateľa v sekcii KOD PRIATELA zadáš 👉lucia041949👈, aby si dostal 15 eur
5. Potom ta overia, že si to naozaj ty.

Takže zadáš môj kód 👉lucia041949👈a získaš 15 eur na účet ak splníš dané podmienky (ak Ti príde karta domov a zaplatíš s ňou). Ja takisto dostanem 15 eur, čiže je to win-win. Tento kód je potrebne použiť nato, aby si si uplatnil peniaze. Hneď po svojej registrácii dostaneš aj ty svoj kód.

Potom ak pozveš akýchkoľvek svojich kamarátov, známych, rodinu, každého od 15 roku života získaš za nich ďalších 15 eur, ktoré Ti budu obratom pripísané na účet v ten deň, kedy si oni založia účet a splnia dané podmienky. Všetko je online, nemusíš nikam chodiť.

Ako pozvať ďalších ľudí?
Po registrácii ti bude pridelený tvoj promo kód, cez ktorý keď sa niekto zaregistruje, získate obaja po 15€.

Ak nevieš kto by sa prihlásil, dávam Ti zopár možností:


1. Môžeš pozvať rodinu, ktorá sa len zaregistruje, naraz Vám dojdú karty, zaplatíte nimi a už mate každý po 15 eur a ty z rodiny môžeš mat aj 60 eur hneď.
2. Povieš o tom známym
3. Alebo to zazdielaš na facebooku v miestnostiach "práca na doma", "práca cez internet" a podobne, kde ľudia tieto veci vyhľadávajú ako forma privyrobenia a získaš za každého kto sa registruje 15 eur. (Túto časť môžeš robiť buď pod svojím účtom, alebo vytvoreným, ak by si chcel zostať v anonymite-je to na tebe).

Denne si môžeš takto zarobiť aj minimálne 100 eur. FUNGUJE to PRETOŽE ľudia sú po KARANTÉNE a potrebujú peniaze. Prečo teda neponúkať ľuďom prácu plus peniaze? Výhoda je ešte aj v tom, že nemusíme chodiť vonku alebo dokonca môžeme pracovať aj z vonku 🙂

Tieto správy čo posielam, môžeš celé skopírovať a posielať ostatným, čiže môžeš to mať jednoduchšie než by si vymýšľal vlastné. Čiže celé čo môžeš robiť je CTRL + C a CTRL + V a zarábaš aj z domu.Takto si môžeš denne zarobiť minimálne 100 eur. Ak chceš, môžem Ti poslať moje výplaty ako pekne natom zarábam a môžeme takto zarábať spoločne 🙂

Takže ak ideš do toho aj hneď teraz (registrácia cez mobil do 5 minút):
1. Stiahneš si aplikaciu https://365.bank/friend/lucia041949 , kde máš napísané, čo máš presne ďalej urobiť.
2. Overíš sa cez telefónne číslo
3. Overíš sa cez email
4. Po vyzvaní KÓDU PRIATELA, zadáš KÓD PRIATELA tento: 👉 lucia041949👈, aby si dostal 15 eur
5. Potom ta overia, že si to naozaj ty. (Ak sa nebudeš chcieť overovať online, môžeš spraviť celkovú registráciu cez mobil, aby si dostal peniaze a v poslednom kroku ťa môžu overiť aj na pobočke Poštovej banky) :)
HNEĎ po registrácii, dostaneš aj ty svoj LINK, ktorý si len sem vložíš a môžeš ho kopírovať známym alebo na sociálnych sieťach. Čo ide veľmi dobre keďže je po KARANTÉNE 🙂

Ak máš teda záujem,
1. Stiahneš si aplikáciu
2. Overíš sa cez telefónne číslo
3. Overíš sa cez email
4. Kód priateľa zadáš 👉 lucia041949👈, aby si dostal 15 eur
5. Potom ta overia, že si to naozaj ty.


So všetkým ti pomôžem, ak potrebuješ, stačí napísať

Kľudne sa prihlás aj do členskej zóny zdarma,
https://www.facebook.com/groups/1773637009441824
kde už viacerí ľudia takto zarábajú :)

Passcode:

Advertisement

Disable Third Party Ads