Share

معرفی فیلم Booksmart

Public

27 September 2020

Views: 8

فیلم Booksmart محصول سال 2019 آمریکا است. تا به حال شده قید درس خواندن را بزنید و از زندگی کردن لذت ببرید؟ داستان فیلم بوک اسمارت چنین فضایی دارد. 

فیلم Booksmart 2019 با ژانر کمدی که دارد در سال 2019 اکران خود را شروع کرد. اولیویا وایلد (Olivia Wilde) در اولین کار سینمایی خود، فیلم سینمایی Booksmart 2019 را کارگردانی کرد. امیلی هالپرن (Emily Halpern)، سارا هاسکینز (Sarah Haskins)، سوزانا فوگل (Susanna Fogel) و کیتی سیلبرمن (Katie Silberman) نوشتن فیلمنامه آن را برعهده داشتند.

فیلم خرخون ها داستان زندگی دو دختر دبیرستانی به نام‌های امی و مالی را روایت می‌کند که چیزی تا فارغ‌التحصیلی‌شان از دبیرستان باقی نمانده و می‌خواهند با نقض قوانین، از این روزهای باقی مانده نهایت لذت را ببرند. فیلم بوک اسمارت در 24 مه 2019 (3 خرداد 1398) در ایالات متحده آمریکا اکران شد. شبکه نتفلیکس همچنین این فیلم را در همان روز در فرانسه منتشر کرد.

داستان فیلم Booksmart

داستان فیلم Booksmart درباره دو دانش آموز به نام‌های امی و مالی است که روزهای آخر دبیرستان‌شان را به اتمام می‌رسانند. مالی و امی جزو دانش آموزهای درس‌خوان دبیرستان هستند که به تدریج متوجه می‌شوند که باید قید درس را بزنند و از زندگی لذت ببرند. مالی و امی مصمم هستند از هم سن و سال‌های خودشان عقب نمانند. برای همین تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا تمام لذت‌هایی که در این چهار ساله از دست دادند را در یک شب امتحان کنند.

بازیگران فیلم Booksmart

بازیگران اصلی فیلم Booksmart در فوریه 2018 (بهمن 1396) به فیلم اضافه شدند. سایر بازیگران نیز در مه 2018 (اردیبهشت 1397) به تیم بازیگری فیلم بوک اسمارت پیوستند.

کیتلین دیور در نقش امی
بنی فلداستین در نقش مالی
بیلی لورد در نقش گیگی

دیگر بازیگران فیلم Booksmart 2019 عبارتند از:

جسیکا ویلیامز (Jesscia Williams) در نقش خانم فاین
ویل فورته (Will Forte) در نقش پدر امی
جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) در نقش مدیر
لیسا کودرو (Lisa Kudrow) در نقش مادر امی


در این مقاله به داستان فیلم Booksmart پرداختیم. نظرتان راجع به فیلم Booksmart چیست؟ آیا این فیلم سرگرم کننده بود؟


منبع: https://www.plaza.ir/mag/139907/295232/booksmart-2019-download-trailer-plot-cast-review/

Advertisement

Disable Third Party Ads