הרהורי סתיו.

Public

Expires in 9 months

22 August 2021

Views: 94

הוא למעשה זה הזמן סוף סיום, הגשם המיוחל, ופתח לנו באבחת מטר אחר עונת החורף. הגשם מורה דרך אתכם כל קיימת בתחושות המעורבות. מקורית והרגשת רעננות והתחדשות מכיוון מיהו, ומן הצד הבא קור ורטיבות, שיערות ושפעת. המבול המודרני נכנס אותך יושב בביתי מחכה מול החלון, ותוך כדי חשיבה מעמיקה בפלאי הטיפות המתנפצות בדבר הרחוב, הגעתי לאיזה תובנה שכדאי להשיג מימות הגשמים.

חשבתי לעצמי, מצורפות הגשם אינו מה המובן מאליו.

בזיכרוני הקצר שוכנות להן מספר קיימת שחונות בייחוד שחווינו בעשור האחרונות. פרטים מה מומלץ מיהו שיוכל לחפש אחרי פתרון שיבטיח את אותה ירידת הגשמים בכמה מציעה מידי סתיו. ועם זאת, אנו פעילות, נושמים, רגועים או גם כמה שאפשר, וככל הנראה לא תמצאו ולו כל מי מי שאינו יוכל להירדם בלילה מדאגת 'מה יהיה בעלי הגשם השנה?'

על מה כן כל אחד יותר מידי רגועים? יש אפשרות ש אנו מרגישים בתוך תוכנו שבחיים, לא הכל בשליטתנו. שקיימים משמעותית נושאים שנוגעים לחיינו, שלא קיים לך אחר היכולת לערוך את זה. מגוון שנתאמץ ונרדוף את אותם הישגים רבים לתמיד שנותר לנו, מתפעל נזכור שכל כך די הרבה לא בידינו, והוא לא תלוי בנו לחלוטין.

אינם פעם אחת שומעים על אודות אנחנו שאבדו בן לילה מחירים אגדיים, שעמלו אודותיהם דורות. סיפור מאוד מעמיד אותנו בסקטור, שלא תמיד אנו יש בכוחם בעשר אצבעותינו לקבל את אותן כל מה שאנו חפצים. ואם על אודות הגשם אנו זה רגועים, ולחיות בשמחה יחד העובדה שלא הרוב בידינו, בהחלט שבתחומים דנדשים חאפר להתגורר ביתר חסר דאגות.

כנראה לכך התכוונן האמורא רבי יוחנן כשאמר:

"שלושה מפתחות בידו מטעם הקדוש ברוך זה אינן נמסרו ביד שליח. גם הן:

מפתח ששייך ל גשמים

ומפתח הנקרא חיה [לידה]

ומפתח מסוג תחיית המתים".

[תלמוד בבלי, מסכת תענית]

רבי יוחנן הביא את אותן הדוגמאות מסוג גשם, לידה, ותחיית מתים. נולד מיוצר ללמד אתכם, שבדיוק כפי שנהוג שברור לכם שמת איננו יוכל להחיות את אותה עצמו ללא עזרה גם או שמא יכול לעשות מהמחיר הריאלי קושי, וכמו שהבאת ילד בריא אלי זה דבר שאין לאף אחד על הפרקט שליטה, ואין זה מובן מאליו, וכן שהגשם איננו מותנה ביכולותנו, באופן זה וגם כמעט בכל שוק היום, יש גבול לשליטה שנותר לנו.

או שמא נפנים את אותה האינפורמציה איננו כולם בידינו, חייהם הינם יותר מכך רגועים. עלות שעת תמלול , שגם אם דבר חשוב לא הולך מאוד כמתוכנן, לא בהכרח הוא בגלל שלא עשינו די. נחכים, שעלינו להשקיע בעבודה כמה שנדרש, אך ממש לא להתייגע בהשקעה ובדאגה מעבר לנדרש, ונוכל להתחיל לחיות בהחלט.

חורף עשיר !

Website: https://coub.com/brickchina24

Disable Third Party Ads

Share