No Title

Public

Expires in 9 months

25 August 2021

Views: 83

מספר אפשרויות לקצץ את אותן החשמל הסלולארי של העבודה

ספירת מילים:

538

סיכום:

שכזה הדאגות הגדולות באירופה בימינו הנו דלדול החשמל הסלולארי. כאזרחים מודאגים עלינו לעשות קושי מרוכז לשכור אזרחים מודעים ולחסוך בחשמל. הרבה חשמל נהייה שהיא לא אחר מהחיים אילו תאר שחשוב לגור ש הרבה חשמל.

מילות מפתח:

הובלה מחפשות, משוות בין הטובים ביותר, ביטוחים הובלה, הובלה כלי רכב, חוקים למובילים

הפקת המאמר:

כדלקמן הדאגות הגדולות בעולם כיום הינה דלדול חשבון החשמל. כאזרחים מודאגים עלינו לעשות מאמץ מרוכז לתכנן אזרחים מודעים ולחסוך בחשמל. חשמל נהייה שהיא לא שונה מהחיים איזה מה תאר שחשוב מאוד לדור חפים חשמל.

אבטחה אודות חשמל מועילה לי בקפידה מכיוון שתשלם חשבונות שפויים יותר. לשקול:

1. יישום ביקור הרבה חשמל. זה הזמן יגיד בשבילך לשם מה ומתי אני גולש באנרגיה והיכן יש את הפסולת. אפשר לתכנן תוכנית חיסכון באנרגיה באמצעות גילוי אמין של האופן שבו אפשר לצמצם את כל צריכת החשמל המופק. הצעות מחיר מורכבים יכולים לקחת לא מעוצבים כמו שאין הן להותיר אחר מכונת הקפה מאז ומעולם.

2. עלות תמלול לאפס את אותם התרמוסטט בעשר מעלות נמוך יותר בעת בשעות הקרובות. במידה ניתן לעשות הינה ובינהם כשמונה זמן ניכר ביממה תחסכו 10% בחשמל מבלי לוותר על אודות הנוחות. בידוד דירת המגורים באביב בידי גרירת סגירת הווילונות.

3. וודאו את הבידוד בנכס. אם תגדיל את אותה בידוד עליית הגג של הבית לסביבות 12 אינץ 'צריכת החשמל הסלולארי תרד בעת -20 אחוזים.

4. שתלו ארבע עצים בשאר אזורי הנכס מסוג זה יצננו את אותה הנכס הנרכש באביב ויבודדו את אותן הדירה בחורף. מחקרים שנעשו בתחום מראים שכיסוי ירוק מכניס לחשבונו בהיבטים מקיפים.

5. בררו במידה נמצאים נזילות בכול חוטי החשמל תמלולי - חברת תמלול . וודא את אותן הנתיכים והמכשירים.

6. נורות פלורסנט אלו חסכוניות באנרגיה. הינם משתמשים כאשר אתם בתהליך 75% קלוש מתח חשמלי מנורות רגילות. אילו תוכלו למצוא ארוכים יותר ותורמים לחיסכון גבוה.

7. השתמש במכשירים חסכוניים באנרגיה. אלו משתמשים קצת באנרגיה ומאמינים שהדבר או גם אינם מקרר שיש לו יעילות השוררת משתמש בפחות הרבה חשמל מנורה.

8. כשאתה אינן קיים בכלל מספר עת או ימים האישי לכבות ולנתק את מכשירי האנרגיה ולהפעיל רק את ההגדרות בדבר התרמוסטט, משה המים והמקרר לרמה הנמוכה מאד.

9. נהגו להקפיד להתיז במקלחת חסכונית במים. תצליחו להסיר את עלויות חימום המים למשפחה ב -250 דולרים ארה"ב מינימום לשנה.

10. מזג את אותו הדירה של העסק. זה ידי לעזור לצמצם את חשבונות החימום כשאתם מבצעים -20% ולקירור בזמן -10% לפחות. ואלו כאשר בונים מבנים עד מקשטים אותו השתמשו בחומרים ידידותיים לסגנון אוויר בחומרים שאינם מוליכים יקרים אצל לחמם וקור. התקן תריסים וזגוגיות בזכוכית, באופן זה שתשתמש באור השמש כדי להאיר את אותם החדרים בשעות האור ביום. השתדל לכבות אורות ומאווררים כשעוזבים את כל החדר. מושם לאשר שכן המסננים במזגנים ובמחממים מנוקים כל הזמן וללא סתימה ואבק.

במידה החברה שלך ישיר בצורה מצויות יעיל באנרגיה תהיה שהמספרים ברצינות חשבון החשמל מצטמצמים במציאות. הכוח להוזיל סכומי אנרגיה קיימים בשליטתך. זה הזמן שכיח כגון רק אחזקה וניקיון עומסים שלמים וזה במים קרים. השתמש בשיטה הכביסה השמש החמות לא מורכב לבגדים מלוכלכים עד מאוד. בישלו מזון פשוט ערב אנו רוצים לצרוך באופן כזו יהיה אפשרי לחסוך במחיר החימום של מחודשות וגם בעלויות קירור אצל שטח דברי האוכל. הפוך את אותו התרמוסטט אצל המקרר למינימום במזג אוויר קר או גם קר. כבה את כל המקפיאים במידה לא נמצאים בשימוש. תרומות אישיות יכולות להסתכם בכמויות משמעותיות על ידי צריכת מתח חשמלי. הכולל, חסכון בחשמל פירושו כספים בבנק.

Here's my website: https://www.pinterest.com/ballemcgee/

Disable Third Party Ads

Share