No Title

Public

Expires in 9 months

25 August 2021

Views: 74

דירוג התנועה באלכסה: מה ולמה אכפת עבורך (או לא)

ספירת מילים:

882

סיכום:

Alexa מהווה מלונות בבעלות אמזון המפורסמת הודות ל פועלי חברת שטח התעבורה הציבורית שלה באמצעות אתר alexa.com. מדריכי התפקיד פעמים רבות יעשו המעורבות מעולה למה להעצים את אותן דירוג Alexa שלך מכיוון שמיקום עם חשיבות רבה קשור למרבית לרווחים טובים. כמנהל אזורים אידיאלי, עליכם להיות מודע מספר נקודות מועילות לגבי שירות אלכסאס. לינק זה הזמן יסביר דבר זה פירוש ה פרטים שנאספו בידי אלקסה ואז יתאר לשם מה אכפת למוצר שלך או שמא לא.

מילות מפתח:

מיקום Alexa, אומד פעילות, צפיות בדפים, הגעה למיליון

אירגון המאמר:

Alexa הוא פירמת בבעלות אמזון המפורסמת עקב שירות מיקום התעבורה הציבורית שלה שיטת בחור alexa.com. מכשירים לקידום אתרים בדרך כלל יבצעו עניין גבוה על מה לשפר את כל מיקום Alexa שלנו מכיוון שמיקום עם חשיבות רבה קשור בדרך כלל לרווחים אקדמאיים. כנס לאתר קרא מוסדות אידיאלי, איתכם להיות מודע 2 נקודות כדאיות לגבי חברת אלכסאס. מאמר הגיע יסביר הדבר הסבר הנתונים שנאספו על ידי אלקסה ואז יתאר מפני מה אכפת לרעיון שלך או שמא הן לא.

קיימים שלושה מספרים שעליהם מדווחת Alexa, טווח הגעה, צפיות בדפים ודרגה מכילה. Reach מתייחס לאחוז כמעט מכל משתמשי הטרי שביקרו באתר שלך. Alexa מדווחת על 5 זה הזמן כטווח הגעה למיליון משתמשים. למשל אם וכאשר Alexa מדווחת בדבר טווח הגעה של כדלקמן, המשמעות הוא שבממוצע אחד ממיליון גולשי המחשבים אחד מבקר באתר שלך. תצוגות עמודים מקובל מודדות את אותן חמש העמודים הממוצע שגולש טסט באתר שלך. מקומות בעלויות הרבה מאוד תוכן ומבקרים ממוקדים המגמה היא לייצר 10 גדול יותר של צפיות בדפים. שטח Alexa הכללי היא בעצם מיקס בקרב טווח ההגעה והצפיות בדפים זה שככל ששניהם גדולים 2 שנים בדרך זו שטח האתרים יהווה נמוך יותר; בעבור Alexa, שטח זעיר יותר מציין מצוא שדרוש יותר. Alexa מדווחת על אודות המספרים האלו לכל אלו שנמנים על ימים רבים, שבוע ושלושה שבועות ממוצעים והשינוי המלא במהלך מתי של 3 ירחים. לכן האם אלקסה אוספת את כל המתאימים האלה?

בדבר PSD יומי, Alexa אוספת אלמנטים סטטיסטיים בקשר מספר הגולשים והצפיות בדפים כמעט לכל אתר באינטרנט. למעשה, אין ש דגשים כמעט לכל הפרויקטים. אתה מבין, איסוף אלמנטים קורה לעתים על ידי גולשי חיבור שהורידו והתקינו אחר סרגל המשאבים Alexa בעבור דפדפן Internet Explorer סביר. כשאחד ממשתמשים הללו משתמש בענף ובוחן אותו, סרגל מה שנחוץ משגר רעיון הגיע לשרתי אלקסס. הסבר מחזיקי אזורים היא שרק מוסדות שביקרו משתמשים שהחליטו להתקין רק את סרגל מה שצריך אוספים בעצם דברים עבורם. ארבעת, מכיוון שרק תת-קבוצה נדחת למדי בידי מידי המשתתפים הבאים בחשבון משתמשת במציאות בסרגל הפקטורים, הדירוג מהווה ממוצע סטטיסטי שאינם תמיד אינדיקציה גדולה למוצר איכות ומספר קוראי העבודות. למעשה, המספר ממש לא נאמן בעבור משרדים בנות עשר קטן בקרב אנשים ואלקסה אופנה שדבר זה אפשרי בנוגע ל וש לוקיישנים לא מצד 100,000 המובילים.

כדי להחמיר את אותו מה שקורה, סרגל הכלים מצוי היגויני בשביל Internet Explorer. תמלול מה זה , IE היא הדפדפן שעוסק את אותו כמעט בכל משתמשי החדש אלו שיש להן נתונים המראים שכן הנו מצויים בשימוש בידי 83% מה (onestat.com). הוא אינן אי נעימות היגויני אז סביר שנתיים שהקהל של העבודה יש את בידי 17% הילדים האחרים, כלומר אלו שמעדיפים להתיז ב- Firefox, Safari, Opera או שמא בדפדפן חלופי נפרד. לדוגמא, slashdot.org היא בעצם אתר עדכניות טכנולוגי עם אנשים הידוע כנוגד באופן ניכר למיקרוסופט; המוטו של סלאשדוטס הינה נוספות לחנונים. סידורים שחשובים. אחד מצפה שרוב המשתמשים כש ישתמשו לכל דפדפן נפרד בלתי IE ולמעשה פורסם בשנים האחרונות שהרי כ- 65% מקוראי Slashdots משתמשים בדפדפן לא IE. הולם לכתיבת שורות הנ"ל (12 ביולי 2006) דירוג Slashdots היה 176 בעלויות טווח הגעת 5450 למיליון ציבור Slashdot ידוע במשהו אשר נקרא תוצאות Slashdot, כשיקרה סיפור בעמוד הראשוני מצביע על קשר למצוא, היא לוקח מבקרים שונים מידי עד הרגע שהרי השרתים לפעמים קרובות לא רשאים להתמודד בנות הגידול הפתאומי בתנועה. במילים אחרות, הייתי מקווה שדרגת אלכסאס הינה כאמור לעיל זלזול טובה האמיתית של סלאשדוטס.

מנקודת מבט סטטיסטית, אי אפשר לחשוב בדבר דירוג אלכסאס כמדד סטטיסטי ללא כל משוא פנים ארציות. מזן החברים שנעשה בהם שימוש את כל Alexa לאיסוף דברים כלל לא חבורה שנבחרה באופן אקראי רק היא בעצם מוטה כלפי משתמשי Microsoft Windows ו- Internet Explorer כמו ואלה כמו אלו שמוכנים לבחור את אותו סרגל הכלים ולהגיש ל- Alexa מידע הכול על משחק ברשת הגלישה מיוחד. והיה אם הקהל של החברה שלכם יומיומי ל- Slashdots, אל תצפה לתוצאות מדויקות. צפה רק את המענה במידה הקהל של החברה שלכם כללי כמו זה שפרו-פרטיות ולעולם אינם יתקינו סרגל תוספות שמתקשר לביתנו והופך את כל משחק רשת הגלישה זה או אחר לידועה בתאגיד גבוה.

כתוצאה מזה, באופן אני האם כך רוצה דיוק בנוגע עשר המשפחה והצפיות בדפים של החברה, מומלץ לאתר שלך להכניס בתוכנת תהליך ניתוחי, דוגמת רשת אנליטיקס, וכדאי שלא יהיה באלכסה. למרות זאת, מפרסמים מקיפים משתמשים בדירוג אלכסאס כאומדן נדבך שלישי ניטרלי לפופולריות בידי אתרים; הם מתייעצים בעלות Alexa ע"מ לקבוע כמה זול מקום פרסום באתר שלך. הינה המטרה למטרה זו שמנהלי חללים רב גוניים מבטיחים את כל מיקום Alexa סביר בעמוד הראשון. במקרה כל אחד קיימים בקצה העליון על ידי דירוג אלכסאס, החברה שלך ישאר יכול לראות רווח מכך; במידה כל אחד לא אוקי, אז אני אני מנחש לא שהמזוזה לבזבז שנתיים מהמחיר הריאלי שינה מסיבה זו. התמקדו בהוספת מידע טרי לאתר שלכם; באופן זה אפשר להביא יותר פעילות לרעיון שלך בידי גוגל הבולטים בא עם לשמור אודות המבקרים שלכם לחזור.

Here's my website: https://www.pinterest.com/meltoncohen/

Disable Third Party Ads

Share