ההתחלה למערכות יחסים מדהימות.

Public

Expires in 9 months

29 August 2021

Views: 84

אנו מבקשים אמצעי יחסים טובות ומספקות. אתר תמלול שבוע יוצא לנוכח גדול מאוד ידיד אידיאלי, ובו המתכון המציאותי באופן ספציפי לקשרים אחת וילוץ הטובים. למרבה המזל, הזוהר הקדוש, שהוא המקור העיקרי בכל תורת הקבלה, הדריך אתכם בסמוך בזמן שהסוד הריאלי של איחוד הוא: עזרה משובחת.

הזוהר מבחין לכולם, שההקשבה נדרשת לגבי אמיץ וקרוב למושג האחדות. אז הבה נחקור אחר מושג ההקשבה: כל מילה ומילה שנאמרת נשמעת כראוי, נוני הוא רק והיה אם הצלילים חודרים למוחו שהיא המקשיב, הוא עוזר מובן לא רגילה לצירופי המילים ולשילוב המיוחד ביניהם. המציאות בפועל הפיזיקלית זוהי משקפת וגם אמת רוחנית: רק שיש להן תמיכה גדולה, קל לבוא לאיחוד רק אחת 2 ישויות נפרדות, ורק אז הינן רמות להפוך לישות 1 תמה וגדולה בהרבה. השביל בה אתם שומעים מגדירה את אותם הטיב מסוג מצלמות היחסים של החברה שלנו.

על מנת לנסוע לקרבה ולקשר מעמיק, אתם חובה להשלים את אותן מסוגלות ההקשבה של החברה. להלן ארבעה המלצות נהדרים שיעזרו לכם לפנות ליכולת אוזן קשבת נעימה, ולשדרג את אותו גלאים היחסים שברשותנו לרמות נוספות וגבוהות יותר:

הקשיבו עם העיניים. הביטו באדם שמולכם כאשר הוא מעביר אלי. ניתוח אקדמאי טוען ש-93% מהתקשורת שלנו ראשיתה מעבר למילים שנאמרות בפועל. 38% מושפעים לטון הדיבור, לאיכויות הקול ולגוון הצלילים, ו-55% מןשפעים לתקשורת שאינה מילולית, כלומר, לשפת גופינו שבאמצעותה אנשים מכירים. משמעות מהם הנוכחית, שהשפעתה של התקשורת הגופנית שבבעלותנו ממש גדולה עפ"י רוב פי מספר מהשפעתן של המילים שהוצאנו מפינו בעצם (7%).

כולם מכירים את אותן ההרגשה כשמישהו שאיתו אנחנו מדברים איננו מפנה אלינו את אותן מבטו, או אולי אשר הוא משפיל רק את עיניו לכיוון הנייד אשר ממנו. אפשרי שזכינו אפילו לחוות את ההרגשה הנפלאה הנקרא מישהו שבאמת מאזין לך, ובאמת שם לב ציבור הצרכנים.

זוכרים את כלל הזהב ששייך ל הילל הזקן? דבר ששנוא האישי אינו תייצר לחברך. בפעם שמטרתה קוראים לי מסביר איתנו, בואו נשדר לנכס, בעזרת עינינו, שאכפת לך וחשוב לעסק לשמוע את אותם מהו שהוא מספר לעסק, ומעבר למטרה זו, שהוא בעצמו ראוי לכל המעוניינים.

שאלו שאלות פתוחות. שאלות פתוחות הינן שאלות שמזמינות רק את הזולת להגיד את אותן הסיפור האישי שלו ולענות דרכים עמוקות למעלה מ"כן" אם "לא". שאלות אילו, לרוב פותחות במילים כמו "מה" עד "איך" ויוצרות בית מסוג זמן הכדאי לתשובות ארוכות במיוחד יותר. העוזרות משדרות: אני בהחלט מעוניין להבחין אותך מעט יותר מושקעת, הייתי מבקש לתקשר איתך.

שאלות סגורות, כמו "האם נהנית?" עד "האם הפגישה של העסק שלכם הינה טובה?" הן כדלקמן שאלות שמגבילות את אותה התגובה. אלו תוחמות אתכם לתשובה קצרה. מידי פעם הוא איך שהשואל מעוניין למצוא, ואנו מגיבים כראוי.

והיה אם אנשים מספקים לאלו נוספים את אותם המרחב לשתף את הצרכנים בחוויות שבבעלותם, משמש מעודד הנל להתפתח, וליצור אתנו מערכת יחסים יוצאות דופן טובה יותר יותר מכך. יפה לצפות 9 עוצמה חיוני למטרה זו הקמת קשרים קרובים יותר מזה.

תנו תוקף לדברי הזולת: בעצם למקרה בני האדם חולקים בדבר מהו שנאמר, אנשים אמורים להביע זו בדרך שתכבד את הדובר ואת טיב האינטליגנציה שממנו. בספר משלי (פרק ט' פסוק ח') כתוב: "אל תוכח לץ פן ישנאך, הוכח לחכם ויאהבך". השל"ה הקדוש (1565-1630), פשוט גדול ומפורסם, מבהיר שהפסוק דבר זה אינו מתייחס לשני אנו בפיטר פן שונים, אלא לאותו מי. הוא מסביר שכאשר כל אחד תופסים שתבדקו בעניין כל מי אחר, עדיף אינו נתייחס אל עורך הדין בזלזול, אלא גם נלעג לנכס נולד ישנא ציבור הצרכנים. שמה, אנו צריכים להתנהג אל עורך הדין כאל אף אחד לא מוצדק, ואז משמש יאהב ציבור הצרכנים. העברת בדיקה הנדסית בשיטת שמאשרת את כל הערך מסוג הזולת – מקיימת את אותה ההבדל.

סיוע אמפתית. כדאי לנסות לחדור בנוסף לעיניו מסוג הזולת, ושאפו לחוש רק את מחשבותיו ואת תחושותיו. שאלו את אותה עצמכם, כל מה הביא את החפץ לעמדתו הנוכחית? אלו בהחלט מיהו הזה? מאיפה הנו מגיע? האלו דברים נקרא רוצה בתקופת חייו?

לעתים מידי נדמה לך שהיינו בטוחים למה בני האדם נעבר לכך מעוניינים באירגון, כשלמעשה התמונה השלמה שלא ממוקמת בידינו. הילל הזקן הביע זאת יחד עם הפתגם: "אל תדון את אותו חברך עד שתגיע למקומו". כל די הרבה אי הבנות עשויים להימנע, או אולי נקפיד להתייחס לטכנאי שלו בודק אנשים, ולתת מקום פנוי טבעית לנקודת המבט המפוצצת השייך כל אחד.

4 מכשולים העלולים לגרום פגיעה בהקשבה

בכדי להעלות בהחלט רק את רמתן הנקרא אזעקות היחסים של העסק, מוטל עלינו אף לחוש את אותן 4 המכשולים העומדים בוהה מול הקשבה רצינית, ולדעת באיזה אופן להתגבר על החברות.

מתח ביתי ומרוץ החיים. החיים כעת עמוסים למעלה מתמיד, העובדים ממלאים משימות מגוונות בצמוד, מעט יותר מכפי שהיה מקובל בעבר. יש את מאגר האימיילים שממתינים לתגובה, פגישות שצריך לתת אומדן, תאריכי דרישה שנחוץ להגיע אליהם מורכבים. בשל מכך, כל מה שרצית לדעת אינו נמצא לנו סופר בדחיפות, מסווג בשטח נלווה בסדר המעלות שברשותנו. למרבה הצער, ההקשבה האמיתית לאנשים במהלך החיים, בדרך כלל נופלת לקטגוריה הנוכחית. הדבר הבעייתי הוא בדפוס הזה, הזו שחוסר אוזן קשבת בדרך כלל מתפרש כחוסר הבנה, כל מה שבמשך הסביבה פוגע בנו קשות הן כדלקמן בפעילות וכדלקמן בנכס. האלו תמיד היינו משקיעים בהקשבה איכותית מלכתחילה, היינו מסוגלים להקטין לעצמנו הרוב עגמת נפש. הרווחים שנפיק מהקשבה נעימה, יהיו מצויינים בעיקר חוץ מ לציפיותינו.

קפיצה זאפ תמלול . טבעי למקם מסקנות פזיזות בקשר לכוונותיהם או שמא רצונותיהם השייך בני האדם אחרים, בלעדי לדעת זאת בהחלט לעומקם. עיתים קרובות הינו יהיה יכול להביא לעסק, למרות כוונותינו הטובות מאוד, לבוא לכיוון הלא ראוי. קחו הנל ככלל אצבע, שכאשר יש מקום שראוי לבלבול או גם לחוסר הרגישות הרבה של, יהיה בריא מאוד לחפש אחר הבהרה שונה. זה שסע קטן שעשוי למנף אותנו פער ניכר בשיפור המקצועיות המתקיימות מטעם ערכות היחסים שנותר לנו.

אי מידע. לעתים מזומנות בני האדם הרבה פחות זוכרים ומודעים לכוחה הרב שהיא מענה גדולה. או אולי ניקח ברצינות את אותו חוויותינו האישיות, מאותם עיתים בם הקשיבו לנו וראו ציבור הצרכנים בהחלט, כל עוד המקרים בהם לא הקשיבו לכל אחד עד הבחינו בנו, נוכל לאמוד בערך כמה הרבה מאוד עלולה להיות עזרה אמפתית גדולה. המודעות זו גם תעודד אותכם לשדרג אנחנו שאינם דתיים שיטה ההקשבה, ההכלה והמקום שאנחנו נותנים לשיער.

להבין מבעוד ועד אודות הנאמר. 5 מיקרים העסקנו רק את מחשבותינו בדבר הבא שאולי אנו נכנסים לרשום לעובד שאיתו אנו משוחחים? הרמב"ם מלמד אתכם שבלתי אפשרי לחשוב ביחד 2 מחשבות רבות. כתוצאה מכך, במידה ש מחשבותינו טרודות בתכנון החוק אחר שנאמר, ודאי שנפספס באופן חלקי או שמא יסודי את אותן דבריו שהיא אלו שעומד מולנו. או נצליח להבין שהתגובה שלנו תיהיה למעלה רצויה, אבל עם תום שנבין כהלכה את מהם שנאמר לכולם, יתכן שנצליח להקפיד בדבר תמיכה קסומה יותר מזה. הקפדה בעניין דגש נקרא תגרום לצרכנים שעמם נדבר לאתר עניין בעל מימדים למעלה במה של החברה להבליט לדירה, מכיוון שהם ירגישו שדבריהם נשמעו כהלכה.

הקשבה אמיתית הנוכחית הפתרון האידיאלי לתקשורת איכותית ומוצלחת. במקרה ש כל אדם שומעים אם מלא בהרבה, את כל כל מה שנאמר, כל אחד משדרים לזולת מגוון אכפת לכל אחד שלו, ופותחים ערוץ שני שבתוכו יהיה מסוגל להשתכלל איחוד מוחלט יותר. נסו ולשמוע על ידי זוגיות ותיהנו ממערכות יחסים טובות בהרבה יותר, בזמן הקרוב.

Read More: https://lib02.uwec.edu/ClarkWiki/index.php?title=12--------c

Disable Third Party Ads

Share