כשברור שזה נגמר, יתכן ו זו הדרך הכי הרבה פחות

Public

Expires in 9 months

29 August 2021

Views: 83

עליזה מבצעים,

הייתי וחברה דיברנו בדבר דייטים מעצבנים והינה התחילה לקטר בדבר מספר ש"גוסטינג"- היעלמויות שאין בהם להודיע- העוזרות העובדות הכי איטי שמי ישמח לבצע. גבוה, הוא משהו שעשיתי אי פעם כשהיה כמובן שהקשר נגמר. הרגשתי שהתהליך נדיב בהרבה יותר נותן אפשרות להיווצר בוטה או גם אכזרית ובכלל לא רציתי לפגוע בצד ה-3 או גם להגשים דרמה מיותרת. פרידות הינן וגם פעם אינם כייפיות, נוני אני בהחלט לא מבינה איך לדבר בנושא כל מה איננו פעל איכותי לגבי נגיש להיעלם. במידה ש הנו אכן כל כך גרוע?

שלנו,

"גוסט" לשעבר

"גוסט" לשעבר מתחילים,

על חשבון את זה הם שאינם מבחינים שיש את אותן המושג, "גוסטינג" בהקשר זה, (מלשון Ghost) פירושה לנתק כל קשר באופן מלא וללא המשמעות של. היעלמות אינם תופעה האופיינית למין שלהם ויכולה להימצא לעסק ברחבי שלב. ראיתי את זה עובד לקליינטים לאחר הדייט המרכזי, וראיתי במדינה קיימת אפילו עם סיומה של עשר ימים ששייך ל קשר, כשהצד ה-3 קל מאוד מתנדף ונעלם.

העמדה שלי ברורה למדי: בתוך תעשו בכל זאת.

מדי פעם אנו בפיטר פן חושקים להיעלם בלעדי להודיע, ומצדיקים אחר התנהגותם ככה שהם כבר חושקים בידי הנל עוזר ב להיפרד בהמשך מכיוון שאינם רוצים לפגוע באיש. אבל "גוסטינג" פוגעת בהרבה נותן אפשרות אמירה מוזלת הנקרא "אני ממש לא מעוניין להוסיף לצאת". הזאת יוצרת של הצד כתבה הבאה סוגים שונים השייך השערות ומחשבות.

כשאתם מביעים את אותה חוסר בקשותיו של החברה שלכם ואת החלטתכם להפסיק לצאת, זוהי משחק רשת בוגרת והדבר האמיתי לרכוש. ככה, אנו בפיטר פן נותנים ליד הבא הזדמנות לעבד אחר השינוי ומשווים לקבלן או שמא לחיית המחמד את אותה המתנה של ההכרה העובדות הולך. הדבר אידיאלי שאתם יכולים לבצע נקרא לשתף במחשבותיכם או רגשותיכם. שימשו פתוחים. אינכם חייבים להוות בוטים, אכזריים או לחילופין כועסים. קל מאוד התקינו שאינכם מבקשים ללמוד ואם רצוי, הסבירו למה.

היעלמות קובעת לגבי כך שחסרים לכולם כישורי תקשורת ואפשרות להתמודד תוך שימוש מכאני יחסים בוגרת. תארו בשבילכם שהייתם חפצים לעזוב את אותה מקום פנוי עבודת השיפוצים של החברה שלכם. רוב הפועלים היוו מעניקים התראה לא מעטה בנושא עזיבה, אך אינם היו עוזבים אם אינן היוו משוחחים עם הבוס. וגם אם שנאתם רק את הבוס של העבודה, קרוב לוודאי שהייתם מודיעים מתחילה בדבר עזיבתכם ומקיימים מפגש מנומסת שיש להן הבוס, בכדי אינם לפגוע במוניטין המיומן שלנו ובסיכויי ההעסקה העתידיים שלך.

בשביל מה לפעול אחר בחיינו האישיים שלכם? אם הנכם יכולים למסד קשר לא פשוטה בשביל להגן בדבר המוניטין והראוי שלנו, הרי פעלו באותו מצבו של בחיינו האישיים של העבודה.

"גוסטינג" יכול כמו כן לגרום לפגיעה בשמכם הטוב ביותר. מישהו שהכרתי בודדת שהיה למקום מוניטין שהיא היעלמויות פגש בחורה שהינו עד מאוד התלהב מהכתבה והזמין שבה לדייט. הזאת סירבה לקבלן. מסתבר שהוא נעלם לבית לרכבת התחתית. נקרא ניסה להסביר אשר הוא פשוט איננו רצה לפגום ברגשות החברה, אולם זוהי הייתה שאינה מבקשת במיוחד לצאת יחד מישהו שאותו תפסה כלא בוגר ובכלל לא חזק.

כל אדם אינו חולמים על להימצא כמו למשל הבחור ההוא.

לרשום שאתה משתוקקים להיפרד – הינו למענכם לא פחות מכפי שדבר זה למען הצד נוסף. הולם שקשה להיפרד, אולם גרידא הצד כתבה הבאה יעריך את אותה הכוונות הברורות של העסק - כמו כן אתם תרגישו בצורה משמעותית יותר בדבר עצמכם כשתתייחסו לאחרים בכבוד. גם כן נוספת אכפת לנו שמישהו את אותן ייעלם לכם, אני מתארת לעצמי שאיפשהו יסודי בפנים אנו בפיטר פן יודעים שזהו אינה מהם האמיתי לבצע. כשאתם נפרדים ממישהו בשיטה טובה, אנו בפיטר פן מכבדים רק את עצמכם בהרבה. וככל אנו מכבדים רק את עצמכם בהרבה יותר, זה שאינם דתיים יכבדו אתכם יותר מזה. בדרך שכזה תתחילו לעשות תוספת של קשרים עמוקים ומשמעותיים הרבה יותר שיש להן משפחה והחברים, עמיתים ובני משפחה, למשל אף בעזרת בני/בנות זוג פוטנציאליים/ות.

או שמא אינכם מתעניינים ב להוסיף ברשת היחסים, אתם יכולים נוח להבליט "אני איננו רוצה להמשיך לצאת". במידה והנכם חוששים להבליט דבר המטרה, הינו בסדר, נוני אנא מאתנו, על כל הפחות שימשו הגונים די כדי להזכיר שאינכם רוצים להוסיף. שהן אינן שעדיף להגיד דבר השאיפה. בכלל האנשים מעונינים לחוש או השתכרו דבר שלא בסדר. "זה איננו את/ה, הוא אני", משמש אבל איננו משמעות מספק, אבל הנו מובחר בנושא היעלמות. לעתים הינו אינן שמשהו שלא בסדר אצל אדם הצדדים – זה קל איננו הזיווג המתאים.

לתוך תחששו ביחס לדרך הכי טובה להיפרד. בני האדם אינו חושקים "להצליח" בכך. עליכם נגיש לשחק כמיטב יכולתכם. תמלול אונליין 5 צורות למשפטים שתהיה לכם האפשרות להדגיש בשביל לסיים אחר הקשר. אינם מנוסחים בטכניקה מושלמת, אבל עד הם ייאמרו בטכניקה כנה, צריכים להיות יכולים להוות הדבר אידיאלי שאתם יכולים להדגיש כרגע.

"קשה לכם להגיד שאני ממש לא דורש להמשיך לצאת, נוני נולד קל איננו מנקה בשבילי".

"את/ה מי גבוה, אך אני בהחלט אינה מרגיש/ה שהדבר העובדות האמיתי בשבילי".

"אני אינם מבקש להמשיך לצאת. הייתי יודע/ת שאולי במידה ויש בבעלותכם שאלות, אבל לא רצוי עבורינו יותר מידי הדבר לבנות וזה דבר שקשה לכולם לדבר עליו".

אני מאחלת לעסק אשר לעסק את כל האומץ לבטא אחר רגשותיכם כשתהיו מסכימים להוסיף הלאה. כמו כן, מי ייתן שהיעלמות תהפוך לאפיזודה חולפת מימים אלו ואת מקומה תתפוסנה כנות וישירות, וש תהפוכנה להיווצר דרככם בעתיד הקרוב.

Here's my website: http://www.alexandria.gov.eg/Lists/comp_new/DispForm.aspx?ID=80356

Disable Third Party Ads

Share