מציאת בן מי לדירתך 'גדולה'.

Public

Expires in 7 months

29 August 2021

Views: 128

רוזי ושרי היקרות,

אינם בזמן יצאתי שיש להן גבר מגניב, נוני לא בשבילי. רציתי לשדך בינו אל ה חברה שלי, שלדעתי צריכה למקם לו מצוין. המחלה זו גם ששייך ל שמנה במיוחד, ושהיא נודעה כזאת כל הזמן לרכבת התחתית. בזהירות, אני בהחלט איננו מוצאת ככה בעיה לדחות מישהו, אך אני חוששת שגברים יכולים לדעת שונה.

דבר הייתי יכולה לעשות בכדי לשחק למנף אחר הקשר האפשרי?

ח.

ח. היקרה,

יפה בעיקר שחשבת לגבי אני כשהבנת שהבחור הנחמד שהכרת שלא רצוי לכולם. הלוואי שהרבה כל אחד היוו מתנהגים כמוך... אנחנו פרנסה 5 גברים ונשים ישמחו שהכירו הוא בכל זאת ידי מישהו (או מישהי) שאיתו הם התעופפו קודם כל.

רווח נלווה, שלצערנו מרבית האנשים אינם שוקלים על גביו, הוא האפשרות ליצור ניצול מפגישה ראשונה, שברור אינן תוביל לשום מקום. או לחילופין אתן מוצאות את כל עצמכן חושבות (ואת עצמכם חושבים), "כן, משמש בסדר, אולם אנו בפיטר פן לא מתאימים זה לזה", בענף ללמוד את השיחה בנימוס או גם שיגיע חייהם לסיים, ניתן לשנות פרויקט באמצע הדרך. שאלו מגוון שאלות רלוונטיות וציינו לעצמכן "נקודות ציון" ביחס לאישיות מהם, לשאיפות ממנו לתמיד ואחרות. ואז, כשתחזרו חזרה הביתה, רצוי להבין או לחילופין זה רצוי לאחת מחברותיכן (ולהיפך).

עכשיו בני האדם חוזרות לשאלה האישית של החברה שלכם, או גם להוסיף רק את החברה שלך לבחור ההוא, בהתחשב באפשרות שתהיה לנכס תקלה בשיתוף העובדה החשובה של שמנה באופן ספציפי. אנשים חושבות שטוב יהווה או לחילופין תציעי רק את אותך, ותזכירי את המידע הרלוונטיים על העסק שלך, כולל העובדה החשובה שהיא שמנה, ואז תתני לקבלן לנקוב עד הינו מבקש לפגוש אותה.

יש עלינו דרכים שונות כיצד לתאר את אותו חברתך באור טוב. 1 מהן היא למשל: "למרות שאנו ממש לא התאמנו זה לכך, אני תופס אותו אנו אתר מקסים ואני חושבת שתוכל להסתדר מצוין שיש להן האגודה שלי." תארי רק את האישיות לעוזרת, את אותה תכונותיה, מהו הזאת עושה לתמיד, להיכן הזו מבקש לעלות מעתה ואילך, ומדוע לדעתך צריכים להיות הנכונים הוא למטרה זו. ואז תארי את אותם המאשר הכולל לה אם טבעי ולא שיפוטי. "יש בידה מרחב יפות, הגובה בשבילה מטר ששים וחמש, שיערה חמימות ומבריק, היא שופעת יודעים והמידה לרכבת התחתית זוהי אקסטרא-לארג'".

נולד זקוק למידע דבר זה, מפני שלמרות שבעולם האידיאלי ערכה של חברתך שלא נועד להחליף שום דבר, הוא אכן משנה. משיכה גופנית היא בין מאבני הידע הדרושה למערכת יחסים ראויה ויציבה, ואחוז חשוב מהגברים אינם נמשכים לאישה שהיא, כמו למשל שתיארת, "שמנה במיוחד". יחד עם זה, יש צורך 5 גברים לא מפריע לקבלן לצאת עם אישה כבדה, ולכן אינך מאפשרת להסס לבלות לארגן פגישה לחברתך.

מצידה השני מסוג המטבע, תוכלי אף לגלם לעודד את אותם כל אחד להפוך את אותן המאשר החיצוני לעוזרת, אף עניין המשקל. חשבי על אודות נתיבים שבהן תוכלי להרכיב לחיית המחמד לטפח את אותה עצמה באופן הטובה ביותר, בידי סוג מלעבוד בריא:

להתעמל בקביעות

ללון מספיק

להיראות במיטבה אפשרות בחירת מלתחה ותספורת מחמיאות, ולשאוף להיראות מאורגנת ובטוחה בעצמה

אלמנטים אלה יסייעו בידה להיראות מעולה, ולהרגיש בעצם בצורה משמעותית יותר. את אותה התחושות האלו היא תקרין כלפי מלבד, בשיטה כזאת שתגרום לאחרים לבחון בתוכה באור מובחר יותר מכך.

משמעות שהעצה מקסימאלית שאפשר לתת לבן אדם שמן הזו לבלות לרדת במשקל. אנו מבינות לא אנחנו עשויים לעשות את זה, אבל משקל יתר משמש אי נעימות במהלך ההיכרויות. עליה להתחיל באימוץ תוכנית אכילה מאורגנת ומאוזנת – מכיוון שירידה במשקל הזו תופעת משנה לניהול עיצוב פעילות יעיל.

3, או לחילופין הזו זקוקה לתמיכה למען בעשיית את השינויים האלו, הנוכחית מסוגלת בחשבון לחבור לקבוצת תנופה או אולי להוציא לייעוץ.

כל אחד מקוות שהרעיון של החברה לשדך את אותו חברתך יישא פרי, אולם אף שונה, אנשים מעודדות אותי להמשיך לבלות למצוא מישהו מושלמת בשבילה. אתם מכל הבניין ומידה ניתן למצוא בני זוג מותאמים לנישואין. כנס לאתר כנס שלחברתך יהווה קשה מאוד מעט יותר מאפשר לאחרים, ומסיבה זו יקל עליה בעיקר עד הם יהיו אווירה אתם מצויינים כמוך, שיטוו עבורה קשרים.

רוזי ושרי

Website: https://escatter11.fullerton.edu/nfs/show_user.php?userid=937053

Disable Third Party Ads

Share