مزایای خرید فالوور چیست؟

Expires in 10 months

18 June 2022

Views: 70

مزایای خرید فالوور چیست؟

متأسفانه اخیراً گفته می شود که خرید فالوور نمی تواند گزینه خوبی برای رشد صفحه باشد و دلیل این امر این است که در این فرآیند فالوورهای تقلبی به صفحه شما اضافه می شوند که برای شما مفید نیستند و حتی می توانند توسط آنها شناسایی شوند. و الگوریتم های اینستاگرام منجر به محدودیت صفحه شما می شوند.

این دیدگاه درست است و فالوورهای جعلی و غیر فعال می توانند آسیب زیادی به صفحه شما وارد کنند. اما اگر بتوانید به فالوورهای واقعی و فعال دسترسی داشته باشید، نه تنها ضرر نمی کنید، بلکه در مدت زمان بسیار کوتاهی چیزهای زیادی به دست خواهید آورد.

مکانیسم سایت کافه اینستا به این صورت است که صفحه شما را در معرض دید صدها هزار نفر قرار می دهد، بنابراین مردم شما را می بینند و با احتیاط کامل شما را فالو می کنند. این از دو جهت برای شما مهم خواهد بود:

اول اینکه وقتی فاش شد فالوورهای جدید به میل خودشان شما را فالو می کنند و این موضوع توسط اینستاگرام شناسایی شده است و الگوریتم های این شبکه اجتماعی متوجه کیفیت صفحه شما می شوند . پس صفحه ی شما را به افراد بیشتری نشان می دهد در نتیجه در مدت زمان کوتاهی فالوورهای زیادی خواهید داشت.

دوم اینکه فالوورهایی که جذب می‌کنید کاملاً فعال و واقعی هستند و به صورت روزانه و منظم در اینستاگرام فعال هستند و صفحات مختلف را دنبال می‌کنند، مطالب خود و شما را لایک می‌کنند و به آنها پاسخ می‌دهند و خودشان مطالب یا استوری‌ها را پست می‌کنند. در نتیجه اثرات خرید ردیاب تقلبی در این نوع ردیاب ها محسوس نیست.

سرعت کار بالا یکی دیگر از دلایل مهم خرید فالوور توسط مردم است. اگر جذب فالوور را بر مبنای تولید محتوا و کسب فالوور ارگانیک قرار دهیم، در این صورت حدود یک سال طول می کشد تا بتوان به حداقل و تعداد فالوور قابل قبولی دست یافت. علاوه بر این، شما باید دستورالعمل هایی را در اینستاگرام به صورت روزانه دنبال کنید. به عنوان مثال، هر روز 1 تا 5 نفر را دنبال کنید که ممکن است برای صفحه شما مناسب باشد، و پست های دوستان و سایر صفحات مرتبط را لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید تا دیگران بتوانند شما را ببینند و دنبال کنند. بنابراین باید زمان زیادی را صرف کنید. اما خرید فالوور چند دقیقه بیشتر وقت شما را نمی گیرد و در کمترین زمان فالوورهای جدید به صفحه شما اضافه می شود.

هزینه کم یکی دیگر از ویژگی های مثبت خرید فالوور است. شما می دانید که تولید محتوا، به خصوص محتوای ویدیویی چقدر گران است و برای هر دقیقه محتوا چقدر باید بپردازید. از آنجایی که خرید فالوور ارگانیک به تولید محتوای ویدیویی بستگی دارد، باید بیش از یک سال متوالی وقت بگذارید تا بتوانید فالوور جذب کنید. اگرچه خرید فالوور هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت و جذب فالوور در آن نیز قابل توجه است و اما و اگر وجود نخواهد داشت.

My Website: https://kafeinsta.com/

Share