آموزش زبان

Expires in 9 months

04 April 2022

Views: 42

اگر تا کنون موفق به کسب نمره دلخواه در آزمون نشده اید ، یا اگر تا ... سلام محمد عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، دوست عزیز این آزمون به صورت آنلاین نیز در موسسات تعیین شده باید انجام شود. این وب‌سایت توسط Simon که یک فرد آزمون گیرنده در آیلتس است اداره می‌شود و به شما کمک می‌کند تا با طرز فکر طراحان سؤال و کسانی که در بخش Speaking با شما مصاحبه می‌کنند بیشتر و بهتر آشنا شوید.

این کتاب شامل ۴ تست کامل ماژول آکادمیک برای کاندیداهای آزمون است به علاوه یک معرفی به تمام ماژول‌ها و سیستم کلی نمره‌دهی و همچنین ۴ بخش پاسخ‌های کامل با توضیحات کامل. برخلاف اکثر کتاب‌های مربوط به منابع آزمون آیلتس، این کتاب برای هر دو ماژول آیلتس جنرال و آکادمیک ساخته شده است. شما همچنین می‌توانید در کلاس‌های آموزش آمادگی برای آیلتس نیز در این مرکز شرکت کنید.

نباید جملات و نمونه سوالات آزمون‌‌های قبلی را حفظ کنید؛ زیرا به هیچ وجه مشابه هم نخواهند بود و برای این کار باید خود را کاملا آماده کرده باشید. هر دو نوع آزمون آیلتس بخش‌های Listening و Speaking مشابهی دارند؛ اما Reading و Writing متفاوت است. من هم 29 آگوست ایرسافام امتحان دادم و به نظرم همه چیز عالی بود. خیلی از اسپیکینگ این موسسه میترسیدم ولی واقعا اگزمینرم آقای محترم و با حوصله ایی بود. اولش خیلی استرس داشتم ولی یکم باهام صحبت کرد اولش و بعد از اینکه ازم پرسید برای اسپیکینگ آماده ایی شروع به ریکورد گرفتن کرد و در کل عالیییی بود. بله من مشهد آزمون دادم ، شرایط امتحان عالی بود از هر لحاظ و هدفون هم میدادن ، تنها مشکل سختی بیش از حد ریدینگ بود ، متاسفانه تمام اعتماد به نفسو از من گرفت و استرس بیش از حدی گرفتم .

بزرگترین عیب نوع کامپیوتری آزمون آیلتس این است که نمی‌توانید مانند نوع کاغذی، نکته و موارد را در آن یادداشت کنید و تمرکز بیشتری داشته باشید. از بزرگ‌ترین عیب‌هایی که آزمون کاغذی آیلتس دارد، نگرانی داوطلبان بابت دست نوشته‌ ناخوانای خود یا بد نوشتن آن است؛ مخصوصا اگر چند بار خط‌ خوردگی پیدا کرده باشد. در این موارد گاهی‌ اوقات فرد تصحیح کننده‌ی اوراق امتحانی، به علت مشکل در خواندن جواب، نمی‌تواند به شما امتیازی بدهد و به راحتی امتیاز را از دست خواهید داد. داشتن مدرک آیلتس به شما کمک می‌کند که به عنوان فردی حرفه‌ای شناخته شوید و اعتبار خود را در کشور مقصد بالا ببرید. و هر سال به تعداد آن افزوده می‌گردد، تنها برخی حوزه‌های امتحانی ممکن است محدودیت مکان داشته باشند که باید موقع ثبت‌نام به آن توجه کنید. سوالات به گونه‌هایی هستند که هدف سوال، دقت شما در انتخاب واژگان، سلیس و روان صحبت کردن و تسلط بر واژگان است و درستی و غلطی جوابی که می‌دهید، مد نظر نیست.

محل برگزاری آزمون و سیستم صوتی آن نیز با استانداردهای مناسب آزمون انتخاب‌شده‌اند. آموزش ایلتس مشهد ، خرید ملک، ثبت شرکت، مسافرت و تحصیل در خارج از کشور موضوعاتی هستند که این روزها به شنیدنشان عادت کرده ایم، اما متاسفانه کمتر مجموعه ای تخصص لازم و کافی، جهت ارائه خدمات شایان در این زمینه را دارد. بهترین مشاوران مهاجرتی و وکیل مهاجرت موسسه آماده هستند تا راهنمایی‌های لازم را در زمینه اخذ ویزا، اقامت، پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی، ارایه دهند. تجربه‌ای که در اختیارتان قرار خواهیم داد، باعث افزایش سرعت فرآیند مهاجرتی و کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود. دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. لازم بذکر است استفاده از ریکوردر گوشی مجاز نمیباشد و فقط ارسال ویس صحیح میباشد.

آموزشگاه زبان الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی امروز برای شما سرویس تصحیح تحلیلی رایگان رایتینگ آیلتس را فراهم کرده است. حتما قبل از ثبت‌نام و شرکت در آزمون، از موسسه یا سازمانی که قصد ارائه مدرک آیلتس خود به آنها را دارید سوال کنید که کدام نسخه از مدرک آیلتس را از شما قبول خواهند کرد. چون بعد از ثبت‌نام در آزمون، دیگر امکان تغییر نسخه امتحانی آزمون آیلتس خود را نخواهید داشت.

برای نوشتن این نامه می‌توانید به یکی از چهار موضوع زیر مراجعه کنید و از آنها برای سهولت در پاسخدهی استفاده کنید. آزمون ویدئویی اسپیکینگ آیلتس Video Call Speaking or VCS پس از شیوع کووید ۱۹ در جهان، سازمان جهانی... کلیه دانشجویان در این مرکز به صورت آنلاین پشتیبانی میشوند. بروز بودن در آموزش برابری میکند با اطلاع کامل از تمامیه تغییرات و تحولات این آزمون مهم ! این امری طبیعی در کلاس های عمومیست، زیرا همه ی فراگیران امکان صحبت کردن و شرکت در بحث های کلاسی ندارند و استاد تسلط کافی بر روی همه ی دانشجویان ندارد و به همین شکل بازدهی کلاس پایین خواهد آمد. ۵۰ نفر از مشاوران ما در حال حاضر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی و آموزش عمومی است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد. ولی نکته جالب اینجاست که تیم آکادمی علی نایبی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ طراحی کرده است. که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد. برای ارائه سرویس های مناسب به داوطلبان آزمون آیلتس، نخستین سوالی که از دوستان پرسیده می شود سطح تسلط آنها به خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی است.

برگزاری بهترین دوره برای آماده سازی شما جهت شرکت در آزمون زبان عمومی مقطع دکترا . در واقع یک کانال یوتیوب است که توسط Liz مشهورترین استاد زبان انگلیسی در دنیا اداره می‌شود. در این کانال صدها ویدیو برای متقاضیان آزمون آیلتس فراهم شده که منابع بی‌نظیری برای کمک به شما هستند. با گرفتن مدرک آیلتس می‌توانید به شرکت‌های برتر کشور مقصد نشان دهید که سطح و دامنه‌ی ارتباطی شما حرفه‌ای و پیشرفته است و توانایی کار در این شرکت‌ها را دارید.

Read More: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%a2%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b3-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

Disable Third Party Ads

Share