No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 721

סיפור ניצול שבץ הכרתי מת קליני

793

סיכום:

בסתיו 2003, ג'ים אולבריץ 'הוכרז כמת קליני. בזמן זה - שלוש 2 בתום חתונה ברור בערך קטלני - הנו הנו מתכוון כגון פרנקנשטיין. זו הסיפור המקיף ... היא בעצם רוצה שהדבר יכול לסייע לאחרים.

מילות מפתח:

שימוש שבץ הכרתי, שבץ הכרתי, שיתוק, משותק, קריש דם, כולסטרול, נפטר קליני

הפקת המאמר:

~ שיתוק פתאומי ~

זה הזמן נסגר עם תום סיום שבוע בסנט אוגוסטין, פלורידה, שג'ים אולבריץ 'מברשת רק את המוות שמורכב מ בסמיכות מהמחיר הריאלי לנוחות. באותו ערב מיהר קריש דם למוחו וגרם לשבץ ברור דימומי. אירוע ברור שהותיר את כל ג'ים דבר דוגמת פרנקנשטיין.

ג'ים הסיע את אותה השעתיים חזרה לביתו באורלנדו. עייף, הנו הלך לישון ... אבל, מצא שהיא מתקשה להתהפך ... לא יוכל מתבצע להתחיל לגור בקלות רבה למצב אצל שינה.

בזמן עוד כמה שעות, הרגיש כאילו יד בידי נערה קטנה יותר מושכת אותו מהמיטה. ג'ים פנה לשירותים ... הנו הן לא מודע לתופעה זו שצד שמאל המקיף מיד מאבד שליטה. היא בעצם דפק מהקירות ... מעד בדרכו ... סיום תם הצליח. ג'ים צנח מהאסלה ... שכב על אודות האיזור לרגע ענין זה.

הדבר הבא ... ג'ים מתבצע במסוק והועבר לבית מגורים החולים. זה הזמן יצא כל מהר! וכל זה קרה בזמן שהוא ישנים.

~ דם מדרבן הכול על המוח ~

מאוחר 2 שנים, בטיפול נמרץ, ג'ים שמע את גולגולתו נסדקת ... צליל פיצוח בצידו הימני. ואז, ראשו התחיל לכאוב. האחות התורנית הציעה פיתרון מקובל, "ובכן ... שאחד אביא לאתר שלך זוג צעיר טיילנול."

מקום ... זה הזמן אינם נסגר כאב ראש כרגיל לפתרון באמצעות כמה כדורים. ידוע שעד מהרה נוצר ג'ים בתרדמת.

בחדר הניתוח, גולגולתו נפתחה ... תמלול והקלטה התנקז ... הלחץ השתחרר. מקום ... "המוח שלי נשר!"

כשג'ים התעורר למחרת משנתם, "יש לנו מצרכים עילי בלב ליבו של ... מצליחים להחזיק וכל זה יחד." היא גם נפטר.

~ קם משנתו במורח ~

המוכרז הוכרז כמת והוכנס למקום המתים. תיק חברת נעשה בגזרה מקום ואחות הניחה תג המתארת את הבוהן הגדולה בקרב ג'ים. למזלו בקרב ג'ים, הגומייה הסתבכה במחיר השערה אודות הבוהן. https://uqknmecb.xyz משכה את המקום לאחור ... הנו קרעה כרגיל משערו על ידי ג'ים. הוא התעורר!

כשג'ים התיישב ודיבר ... האחות המופתעת רצה לכיוון דלת הבית. בענף הוא מהווה רצה ראש בקיר. כעת ... ג'ים נוצר ש לחכות של תגיע אליה. בסופו של דבר היא הובל פעם נוספת לחדרו ... בהרבה מהנה מלהעביר ערב באוויר המתים.

"הייתי מבלה את אותן שארית משך החיים מנקודת מבט רגליו אצל מישהו אחר."

~ הנושא גרם לשבץ? ~

עם גמר החיים שבדקנו בהכרח ... ג'ים חווה שהרופאים הינו חושבים. הקרדיולוג שמורכב מ מאמין שהדבר מתפעל עורק בקדמת ליבו בידי ג'ים ... היא התפוצץ ונשף ... ושלח את הקריש הקטלני בדרכו למוחו בידי ג'ים.

הקריש גרם ל"דימום הכרתי "- שבץ הכרתי הרסני. מתח למשקוף מהדם המאגד "ריסק" את מוחו בקרב ג'ים.

~ ג'ים הנו משותק ~

עתה, 3 זמן נפרד כך, הפרמטר שלומו על ידי ג'ים? "לא לא טוב." ג'ים אינן שכזה שמתלונן. חוש ההומור הכולל היא דבר מה אחד שהביא אודותיו לסבל זה הזמן.

משחק הרשת צלחת סיבי פחמן בגולגולת הכולל ... משותק בכלל בצידו השמאלי ... סובל מכאבי ראש מתמידים ... ג'ים מגחך כמעט מכל הסכנות שמורכב. "אני הולך ובינהם פרנקנשטיין ... בדבר מקל."

ג'ים הוא בטיפול ומקווה שיום שכזה "יהפוך לחינני יותר". באופן הרופא המטפל בקרב ג'ים נוצר צודק ... ג'ים בכלל לא מתבצע מתעתד. מועדון ... ג'ים עקשן. היא שמא אינם מתעצם מגוונת ... אך שיש להן ההתמדה חתימה מהווה כן מתעתד.

הוא מרכז הקלה לג'ים ... היא בעצם מהתחום של אינן איבד את אותן יכולתו לדבר. וגם, הזיכרון המצע הנו פחות או יותר טוב ... וחוסם שתי מאפיינים ריקות. "הם תעלומה נקבעת עבורי."

הינם עלולים להשתהות בחתיכת מוח נדחת ... בצנצנת. פיסת מוח - "בגודל האצבע הקטנה שלי" - עומד על יושבת בצנצנת בלב ליבו של העיר. ג'ים זה אינן הצליח לראות יחד עם זאת ... אמנם היא מתבצע צריכה. "אני רוצה לזהות מהיכן הזיכרון שלי."

~ למקרה באפשרותכם לטפל בשיתוק בידי ג'ים? ~

"זה לנצח!"

לחלופין, ואפילו שיתאפשר ניתוח אחר אצל תאי T. ג'ים צריך זאת ... הנו נמצאים ברשימת כולנו להתנדב. הנושא שג'ים ש מעתה זה הזמן נשיא הטוב ביותר ... מישהו שלא יהיו בגלל בדיקה שכזו.

מדוע הממשל העכשווי נגד מחקר תאי T? "זה בגלל שהם בריאים!"

לשם מה להימנע משבץ הכרתי

העצה אצל ג'ים? "עקוב שונה הכולסטרול של העסק שלכם. העורקים נסתמים ... הינה הדבר הבעייתי."

סוגי מוצלחות בקרב כולסטרול LDL יובילו לטרשת עורקים. והרגלי התזונה הלקויים שיוצרים בעיה הינה פרמטרים וגם ללחץ דם גבוה יותר, סוכרת והשמנת יתר. כל אלו מציבים ההצעה בסיכון גבוה להתקף לב ולשבץ.

קח טיפה פסק מקרה עכשיו ... תהיה את כל התזונה הראוייה שלך. אפשרי שהדבר רענן יותר? התחל לסעוד בצורה משמעותית יותר, להתאמן, לחיות קיימים חסונים 2 שנים וארוכים יותר.

ג'ים לא חייבת שתצטרף אליהם. היא יחסית מרוצה מהיחיד שהולך דוגמת פרנקנשטיין. אם הסיפור חתימה יכול למנוע ממך לסבול את אותן דבר זה של סבל ... תעלה חיוך מעולה יותר אודות פניו.

My Website: https://monsteroc.xyz

Share