کاشت ناخن به همراه بررسی مزایا و معایب آن

Expires in 7 months

26 April 2022

Views: 33

کاشت ناخن میکس همان دوام پودر را داراست با این تفاوت که حالت براق و شیشه ای دارد. کاشت ناخن میکس همان کاشت پودر ( آکرلیک ) است که فقط در انتهای کاشت ، ناخن کاشته شده را با ژل کاور میکنیم. کاشت ناخن میکس یک شاخه از کاشت ناخن است که در آن هم از پودر استفاده می شود و هم از ژل. منظور از کاشت ناخن میکس همان کاشت ناخن با پودر می باشد و تنها تفاوت آن در این است که دارای حالتی براق و شیشه ای بوده و در انتهای کاشت، ناخن کاشته شده را با تاپ شاین ژلیش کاور می کنید. همچنین کاشت ناخن میکس بدون زدن لاک هم فوق العاده زیباست.

با کمی ‌تمرین و حوصله می‌توانید به راحتی در خانه کاشت ناخن را برای خود یا اعضای خانواده انجام دهید. مطابق با انحنای C مانند ناخن‌ها و انگشتانتان تیپ‌ها را انتخاب کنید. اگر ناخن‌های طبیعی شما بلند هستند؛ آنها را کاملاً کوتاه کرده و گوشه‌های تیز را هم از بین ببرید.

پرطرفدارترین نوع کاشت ناخن به این شکل است که بستر ناخن تا خط لبخند به رنگ طبیعی یا خنثی بوده و در امتداد ناخن ها که کمی بلند هستند از انواع دیزاین استفاده می شود. در این نوع کاشت ناخن از پودر غیر پوشاننده استفاده می شود. طول – این جنبه از زیبایی مانیکور یا پدیکور برای ناخن‌های طبیعی و مصنوعی کاملاً متفاوت است. مدت زمان استفاده از ناخن‌ها به موارد مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه دست‌ها و یا پاها، طول انگشتان دست و پا و اندازه ناخن‌های طبیعی. رنگ – رنگ نقشی اساسی در ظاهر مانیکور یا پدیکور در کاشت ناخن شما دارد. سایه‌ها و رنگ‌های لاک ناخن موجود دارای طیف بسیار گسترده‌ای هستند، بنابراین شما می‌توانید آزادانه انتخاب کنید که رنگ ناخن شما روشن، تیره یا براق باشد.

وقتی از ظاهر کلی خود خوشحال باشید، اعتماد به نفس بیشتری هم دارید. ⦁ با توجه به خراش‌هایی که پس از قرار دادن مواد در این روش صورت می‌گیرد، می‌توانید هر مدلی را که می‌خواهید انجام دهید. ⦁ این نوع کاشت باعث می‌شود که ناخن‌ها طبیعی‌تر به نظر برسند. این نوع کاشت به‌ دلیل عدم نیاز به صاف کردن و صیقل دادن، سریع‌تر انجام می‌شود و به زمان کمتری نسبت به کاشت‌های دیگر نیاز دارد و برای کسانی که حوصله و وقت زیادی ندارند بسیار مناسب است.

۳٫ ناخن کاشته شده با روش ژلی معمولا ظریف‌‌تر و طبیعی‌تر از ناخن کاشته شده به روش پودری است و به همین دلیل ظاهر طبیعی‌تر و واقعی‌تری را بر روی ناخن ایجاد می‌کند. کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین ناخن می‌باشد که در آن به چند طریق نوعی از مواد، به شکل ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. در این روش کاشت حالت طبیعی ناخن‌ها حفظ می‌شود و تنها یک لایه از جنس فایبر گلاس یا ابریشم روی ناخن‌ها نصب می‌شود. در نهایت برای محکم کردن ناخن کاشته شده از چسب مخصوص استفاده شده و اسپری فیکس کننده روی آن زده می‌شود.

این ترکیب در وهله اول نقطه نقطه بوده و پس از مدتی ژلی می شود. آموزش مرحله به مرحله طراحی ناخن جدید فیلم آموزش دیزاین ناخن کرونایی در این روزهایی که همه ما با ویروس... آموزش مرحله به مرحله پدیکور ناخن پا فیلم آموزشی پدیکور و طراحی ناخن پا این تابستون با خیال راحت صندل... ناخن‌ها – قارچ‌ها و عفونت‌ها باید همیشه از نظر پزشکی باید درمان شوند، اما انجام مانیکور می‌تواند به شما در تقویت، رشد و ترمیم ناخن‌های طبیعی کمک کند. حتی اگر ظاهر ناخن‌های مصنوعی را ترجیح می‌دهید، باز هم باید مطمئن شوید که ناخن‌های طبیعی شما سالم هستند.

کاشت این مدل ناخن برای افرادی که در مناطق با رطوبت بالا زندگی می‌کنند توصیه نمی‌شود. پس از این مدت ناخن هایتان را با دستمال پاک کنید و دوباره آن ها را درون ظرف استون بگذراید . از آنجا که تکنیک فایبرگلاس در سالن‌های زیبایی چندان رایج نیست، اما لازم است قبل از اینکه خودتان آن را امتحان کنید، تحقیقات خود را برای یافتن یک متخصص مانیکور با تجربه انجام دهید.

از طرف دیگر، یک پودر هلویی یا صورتی را از سمت ریشه به طرف نوک ناخن بزنید. در انتها ناخن ها را به مدت ۱۲۰ ثانیه زیر نور UV قرار دهید و کاشت را با تاپ کت و سوهان کشی به پایان برسانید. ویدئو شماره ۱- انتخاب سایز قالبابتدا باید سایز مناسب قالب برای هر ناخن را انتخاب کنید. قالب نباید به قدری بزرگ باشد که از اطراف ناخن بیرون بزند و نه آنقدر کوچک باشد که تمام سطح ناخن را پوشش ندهد. با انجام این کار، لایه تاپ کت شفافی که در بالای ژل اعمال شده، شکسته می‌شود و اجازه می‌دهد استون در آن فرو برود.

به عبارت دیگر، تفاوت ندارد که آرایش صورت انجام می دهید یا طراحی ناخن، در هر صورت بهتر است کاملا طبیعی بنظر برسد. اگر از این روش کاشت ناخن استفاده کنید ناخن‌های تمیز و مرتب داشته و دستانتان همیشه زیبا هستند. کاشت بیبی بومر به علت ظاهر زیبایی که دارد نیاز به لاک و طراحی ندارد.

از متداول ترین شیوه های گریم و کاشت ناخن می توان به ساخت بیس و پس از آن اعمال تغییرات روی آن و برعکس اشاره کرد. در روش گریم ناخن، استحکام ناخن بسیار بیشتر از زمان کاشت ناخن به روش های دیگر است. چرا که در صورت آسیب دیدگی، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند. این روش به دلیل آن که مهارت بالایی را در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد و همچنین سرعت دست بالا می طلبد، روشی پر چالش تر، محبوب تر و صد البته پر هزینه تر خواهد بود.

My Website: https://nikaro.ir/blog/%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%86/

Share