بهترین جراح پروستات در تهران در سال 1401+آدرس

Expires in 8 months

09 August 2022

Views: 13

این برج که در آغاز با استقبال مردم فرانسه مواجه نشد، اکنون به یکی از جذاب ترین بناهای دیدنی جهان برای گردشگران تبدیل شده است. ابتدا اسناد و مدارکی تهیه کرد که در آنها خود را به عنوان معاون ریاست وزارت پست و تلگراف وقت جا زد و در نامه‌هایی با سربرگ‌های جعلی، شش تاجر آهن معروف را به جلسه‌ای دولتی و محرمانه در هتل کرئون که محلی شناخته شده برای قرار‌های دیپلماتیک و مهم بود، دعوت کرد. به دلیل دقت و احتیاط فراوانی که در ساخت بنا به منظور حفظ جان کارگران به عمل آمد، ساخت این برج عظیم تنها یک نفر تلفات داشت، آنهم در زمان نصب آسانسوری که توسط شرکت Otis، بزرگترین شرکت سازنده آسانسور در جهان، انجام شد. بسته به دمای محیط اطراف، نوک برج ممکن است بر اثر انبساط فلزات، در قسمتی از برج که به سمت خورشید است، تا هشت سانتی متر تغییر مکان داشته باشد. اما چیزی نگذشت که نگاه‌ها نسبت به این برج تغییر کرد و ایفل به عنوان نمادی تاریخی مورد توجه فیلمسازان، آهنگ‌سازان و نقاشان قرار گرفت.

5- به منظور تامین مطلوبیت بصری در بافت های شهری استفاده از جاگلی (فلاورباکس) در لبه بالکنی ها و یا در مجاورت پنجره ها، مشروط بر اتصال ثابت بر سطح نما. برای مشاهده نیروهایی که برای طراحی و کنترل برش پانچینگ بکار برده می شوند می توانید به منوی Display - Show Tables رفته سپس در برگه باز شده گزینه Punching Shear Data را علامت دار می نمائیم . به گفته شاهوار نخستین نقشه لرزش زمین توسط وی برای زلزله کوه‌زرد سمنان تهیه شده است و پس از آن تهیه نقشه برای زلزله‌های دیگر نیز پیش گرفته شده تا جایی که برای زلزله وان ترکیه نیز با این که خارج از مرزهای کشور بوده است، نقشه لرزش زمین دقیقی تهیه کرده است. این متخصص تهیه نقشه‌های لرزش زمین که دانش‌آموخته رشته ژئوفیزیک- زلزله‌شناسی از پژوهشگاه زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله است، طبق راهنمایی‌های دکتر مهدی زارع، معاون این پژوهشگاه که استاد راهنمای وی در پروژه کارشناسی‌ارشد و دکتری بوده است، تهیه نقشه‌های لرزش زمین را آغاز کرده است. ایران از این پس می‌تواند تنها یک دقیقه پس از هر زمین‌لرزه، نقشه‌های لرزش زمین را برای برآورد شدت زلزله و خسارات احتمالی تهیه کند؛ نقشه‌هایی که سازمان زمین‌شناسی آمریکا نیز آن را تأیید می‌کند. با هر کیسه گچ 40 کیلویی برای لایه گچ و خاک تقریبا 2.8 متر مربع را میتوان گچ و خاک کرد.

بعضی از افراد ممکن است در انجام وظایف اساسی خود، مانند حمام کردن، نظافت، پخت و پز و تمیز کردن، مشکل داشته باشند. مراقبت حرفه ای در خانه عملکرد این فعالیت های روزمره را آسانتر می کند.متخصصان ما همچنین با انجام کارهای خانگی سبک مانند شستن لباس و پختن غذا و…. نگه داشتن طولانی مدت بیمار در محیط بیمارستان می تواند تاثیر منفی بر سلامت روانی آنها داشته باشد. بیمارستان معمولا به دلیل محیط اطراف بیمار را از لحاظ روانی تحت فشار قرار می دهد و دیدن دائم پزشکان، پرستاران و بیماران نیز می تواند منفی باشد.

تخریب ناشی از چرخش شالوده موجب بلند شدن فونداسیون می شود که از قدرت استهلاک انرژی به شدت می کاهد و موجب بوجود آمدن تخریبهای دیگر در سازه نیز می شود. نکته دیگری که به آن باید اشاره کرد نحوه محاسبه میزان انرژی مستهلک شده توسط میراگر ویسکوز در آنالیز استاتیکی غیرخطی می باشد. همانطور که در فصل مربوط به میراگر ویسکوز اشاره گردید برای اینکار با توجه به رابطه ارائه شده مقدار محاسبه شده و با توجه به آن شتاب طیفی مورد استفاده در محاسبه تغییر مکان هدف کاهش می یابد.

ام دنباله کار اسلاف خود را گرفت ،نقشه های خود را به این کارها پیوند داد و راه را برای کار آیندگان هموار کرد و وجود هیچ مانعی را در راه خود اجازه نداد. با دیدگاهی متفاوت لوئیزمامفرد « در کتاب شهر در طول تاریخ » می گوید که «هم از نظر سیاسی و هم از نظر شهری ، رم درسی بزرگ از آنچه که باید از آن حذر نمود می باشد . تاریخ این شهر مبین یک سری علائم خطری است که اگر جهت حرکت اشتباه باشد ، به انسان اخطار می کند .

برای محاسبهاز هر دو روش یعنی هم تحلیل خطی و هم تحلیل غیرخطی استفاده شده است البته نتایج حاصل از دو روش تفاوت اندکی دارند با این حال از نتایج حاصل از تحلیل استاتیکی غیرخطی، مشروحه در فصل مربوطه جهت تعیینو سختی طبقات استفاده شده است. در جهتx نیز سازه به دلیل ضعف مهاربندها وستونها وشکست تیرهای لانه زنبوری غیر شکل پذیر دارای ضعف های عمده ای می باشد که حتی در حالت ایمنی جانی تغییر شکلهای بسیار زیادی در سازه ایجاد می گردد و بعلاوه تعداد بسیار زیادی از ستونها نیز دارای ظرفیت مقاوم لازم نمی باشند و نیاز به تقویت دارند. تهیه طرح هادی روستایی به منزله سند توسعه اقتصادی – اجتماعی روستا تلقی می شود که بر اساس آن تمامی نیازمندی های مسکونی،‌ خدماتی، صنعتی و ....

سروش اس ام اس مشهد خراسان رضوی - مشهد - ميدان راهنمايی - دستغيب 3 - پلاك 2 - واحد 2 واگذاری نمايندگی خدمات اس ام اس و تبليغات گوگل ارسالهای كشوری و منطقه ای و پشتيبانی شماره هاي و و و همچنين پنلهای اختصاصی بيمه و سیناتل خراسان رضوی - شهرستان کاشمر شهرک سید مرتضی بلوار معلم نبش میدان سینا. ایران موبایل خراسان رضوی - تربت حیدریه - خیابان فردوسی - بین فردوسی 48 و ایلیاتل خراسان رضوی - شهرستان بجستان. امام خمینی پلاک این فروشگاه افتخار داردبا جدیدترین و بروزترین برندهای گوشی ولوازم جانبی باقیمت مناسب وتخفیف ویژه و ارسال محصولات خود به سراسر کشور خدمتی شایسته به هم میهنان عزیز ارایه نماید.

برای مشاهده و کنترل نتایج میبایست از منوی Display---Show Tables گزینه Displacements را فعال نموده و سپس یکی از بارهای زلزله را انتخاب و در پنجره نمایش داده شده Diaphragm CM Displacements را فعال نمایید و جابجایی مرکز جرم را مشاهده ننمایدد. که رفتار مهاربند های هم محور صلب ولی رفتار مهاربندهای غیر هم محور انعطاف پزیر است که بنا بر آیین نامه استفاده همزمان از این دو نوع مهاربند برای تحمل بار جانبی در یک جهت ممنوع میباشد. برای بارگذاری راه پله های 3 طرفه میبایست بارهای متمرکز تکیه گاهی تیر شمشیری را در دو انتها محاسبه نمود.برای این منظور اتصال دو انتهای تیر شمشیری به ستون را مفصلی میگیریم.

مجموعه توانمند “ثمر” با اتکا به توانمندی پرسنل متخصص خود پذیرای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد. ارزش این حشرات مفیددرتقلیل جمعیت آفات نباتی بعلت تغذیه توام پوره و حشره کامل از یک میزبان ،غالبا زیاد و درمقایسه با سایر حشرات بیولوژیک قابل توجه میباشد. شاید بتوان اکوسیستم‌های موجود بر روی کره زمین را به چرخ‌های بزرگی تشبیه نمود که زنجیره‌های عظیمی از موجودات زنده، آن‌ها را به هم متصل نموده و به حرکت در می‌آورد و در این میان هر گونه‌ای از موجودات به مثابه یک حلقه کوچک از این زنجیره عمل می‌نماید که با حذف آن بخشی از این حرکت مختل می‌گردد. معمولا از دیدگاه عامه مردم حشرات به انواع حشرات مفید و حشرات غیر مفید تقسیم می شوند اما به جرات شاید بتوان گفت که همه حشرات و بندپایان به نوعی مفید هستند و این البته بسته به نوع دیدگاهی است که نسبت به آن‌ها وجود دارد. در طبیعت وجود هیچ موجود زنده‌ای بدون حکمت نبوده و حتی کوچکترین و جزئی‌ترین موجودات زنده در جایی از این چرخه عظیم نقشی برعهده دارد. اگر شما به دنبال برخی از طناب پرش قدرت سنگین راحت، ما می توانیم طناب پرش قدرت با کیفیت بالا با دوام قوی است که می تواند به نیازهای شما را تامین کند.

تفسیر آب و هوای گذشته با بررسی رسهای موجود در رسوبات رودخانه مجن با استفاده از Xray شمال شاهرود. به گفته مسعود امینی، مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده، ۱۸۳ مرکز تا پایان اردیبهشت ۹۲ مشمول دریافت مجوز بوده اند. براساس گفته های امینی، سایت های همسریابی نیز به عنوان مرکز همسریابی مشمول این آیین نامه قرار می گیرند. البته تا پیش از این مراکز همسریابی به عنوان مراکز مشاوره از سازمان نظام مشاوره ای کشور مجوز می گرفتند. صفحات اولیه این سایت ها با تصاویر و عبارات مذهبی طراحی شده اند و کاربران با اعتماد به همین موارد وارد می شوند، اما در مسیر رابطه با ارائه مشخصات فردی مانند عکس و فیلم های خانوادگی، به سواستفاده های گردانندگان می افتند. شاید اجرای با تاخیر ماده ۴۳ قانون برنامه پنجم این شرایط را برای سایت های همسریابی فراهم کرد تا بدون کمترین نظارت ها پاتوق هایی را برای امیال عده ای فراهم کرده و امر مقدس ازدواج را به محفل هایی برای آشنایی های غیرواقعی بدل کنند.

توصیه می شود در سایر تحقیقاتی که با این نرم افزار صورت می گیرد، توجه لازم به این مسئله معطوف گردد. بنابر مشکل مشروحه نتایج مربوط به این مهاربندها تنها در حالت استاتیکی غیرخطی قابل ارائه بوده و لذا این مدلها نمی تواند تحت آنالیز دینامیکی غیرخطی قرار گیرند. با توجه به مطالب بیان گردیده و دانستن این نکته که، به مناطق روستایی کشور از لحاظ بهداشتی توجهی نمیگردد اهمیت این پژوهش دوچندان میشود. بهطور کلی، اهمیت جمعآوری، دفع بهداشتی و بازیافت زباله در مناطق روستایی زمانی بر همه روشن خواهد شد که، خطرهای ناشی از آن به خوبی شناخته شوند. زباله نهتنها باعث ایجاد بیماری، گندیدگی و زشتی محیط میگردد، بلکه میتواند با آلوده نمودن خاک، آب و هوا، خسارتهای فراوانی را در چرخه حیات اجتماعی و طبیعی پدید آورد.

علاوه‌بر‌این، برخی از بیماران به‌علت شرایط فیزیکی‌شان امکان خروج از خانه و دسترسی به پزشکان متخصص را ندارند. سونداژ در مشهد ویزیت پزشک متخصص در منزل اسنپ - سرویس فریزر زیمنس ارزان - برای این دسته از افراد می‌تواند مفید - سرویس فریزر زیمنس ارزان - باشد. با اسنپ‌دکتر می‌توانید از ویزیت پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف مانند پزشکان متخصص عفونی و کرونا، داخلی، اعصاب، قلب و عروق، اورولوژی، جراح، اطفال، ارتوپدی، زنان و روانپزشک استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس، باید ابتدا «خدمات پزشکی در منزل» را انتخاب کنید و به سرویس «ویزیت پزشک متخصص در منزل» بروید. با انتخاب زمینه پزشکی مدنظر و وارد‌کردن اطلاعات، - سرویس فریزر زیمنس ارزان - می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید. بنابراین ، مطالعات بتن و خمیر سیمان در مقیاس نانو برای توسعه مصالح ساختمانی جدید و کاربرد آنها بسیار حائز اهمیت می باشد .

فیلم هایی این چنین واقعیت را پشت ظاهر کم اهمیت معانی جست وجو می کنند. این روزها وقتی کسی فیلمی تماشا می کند ممکن است به طریقی توسط ریشة اثر هنری برانگیخته شود و آن شاید از متد داستان گویی مستقیم که به آن عادت کرده ایم، بکاهد. این غیرواقع بینی است که برمی انگیزاند، سبک مبالغه شده، سورئالیستی که متزلزل شده و … . با توجه به نقش شبکه های زیر ساخت قبلی – مثل شبکه تامین آب , خطوط راه آهن و ... در شکل دهی به ساختار و الگوی بافت شهر- و توجه به این مهم که معمولا معرفی یک زیر ساخت جدید موجب تغییر بنیادین در شهر و روند توسعه آن می گردد ; تاثیر این زیر ساخت جدید – High speed digital telecommunication یا آنچه Steve Jones از آن با عنوان Infrastructure یاد می کند – حداقل به اندازه تاثیر انقلابی زیر ساخت های قدیمی خواهد بود .

تمام خدمات پرستاری شامل ارتقای سطح سلامت، پیشگیری از بیماری‌ و مراقبت از افراد در منزل با اسنپ انجام‌پذیر است. شما می‌توانید برای کشیدن بخیه، تزریقات، تست قندخون، مراقبت از زخم‌های جراحی، پانسمان، سرم‌تراپی و نوار قلب از این سرویس استفاده کنید. این خدمات را پرستاران و مراکز تخصصی معتبر در منزل شما ارائه - سرویس فریزر زیمنس ارزان - می‌دهند.

بنابر این تکنولوژی فن آوری اطلاعات با ایجاد نگرشی نو و زندگی جدید ‚ فضای نوینی را بوجود می آورد که حاصل تقابل ایده های سنتی و فضای واقعی با امکانات تکنولوژیک جدید و فضای مجازی ( سایبر ) است . 7- تنشهای اتکائی بین نواحی فشاری ژاکت فولادی در ناحیه اتصال تیر به ستون با مقطع بتن آرمه می‌بایست کنترل گردد. 3- انسجام ژاکت فولادی با مقطع بتن آرمه را می‌توان با استفاده از تعبیه بولت یا کاشت میلگرد در مقطع بتنی یا رول بولت نمودن ژاکت فولادی به مقطع بتنی تامین نمود.

عنوان مواد پر کننده ی بسیار ریز micro-filling عمل می کنند , بنابر این آنها به عنوان پر کننده عمل نمی کنند بلکه بیشتر مواد افزودنی هستند . حاصل از هیدراته شدن فازهای سیمان ، ژل سیلیکات کلسیم هیدراته تولید می شود . این ماده در ایران تولید و با نام تجاری میکرو سیلیس در بازار وجود دارد. حاصل از هیدراته شدن ، فازهای سیمان ژل سیلیکات کلسیم CH از واکنش سیلیس پوزولان باهیدراته تولید می شود .

زیمد، پایگاه جامع آموزش و خدمت رسانی به سالمندان و خانواده سالمند. زیمد، عصای دست سالمندان؛ دلیل انتخاب شعار، اهمیت وجود نیروی کمکی برای بهتر زندگی کردن سالمندان است. دوره سالمندی هم باید مانند دیگر دوران زندگی، با کیفیت سپری شود. اما کیفیت زندگی در دوره سالمندی به نوع نگرش خود فرد وابسته است. تیم زیمد همراهی افرادی که این روزها دغدغه نگهداری از سالمندی را دارند، را به عنوان هدف قرار داده است. ملاقات 24ساعتهیک خانه پرستاری سالمندان دارای ساعات ملاقات 24 ساعته می باشد.

در این برنامه پس از تعیین طول مفصل پلاستیک دیوار با استفاده از روابط ارائه شده، برنامه حداکثر کرنش های فشاری و کششی ایجادشده در بتن و فولاد را محاسبه نموده و با حداکثر کرنش های قابل تحمل مصالح در سطوح مختلف عملکردی، مقایسه می نماید. با توجه به نتایج حاصله در این مرحله مشاهده می شود که در جهت y دیوار برشی به دلیل خردشدن بتن مقاومت خود را از دست می دهد و لذا منحنی ظرفیت سازه پله ای شکل بوده و بعد از اینکه دیوار برشی مقاومت خود را از دست می دهد، افت قابل توجهی در منحنی ظرفیت مشاهده می شود که سبب افزایش تغییر مکان هدف برای سازه می گردد. کارآفرینی تنها استراتژی مناسب برای توسعه اقتصادی روستاها نیست، اما نسبت به سایر استراتژی‌ها هزینه کمتری دارد و برای محیط روستایی مناسب‌تر است. با توسعه کارآفرینی و ایجاد شرکتهای کوچک کارآفرین، روستاییان به کالاها و خدمات مورد نیاز خود دست می‌یابند و این امر تاثیر زیادی در رشد اقتصادی روستاها و کاهش پدیده مهاجرت به شهرها دارد.

پس برای انتخاب مرکز و سپردن سالمند عزیز خود نزد یک پرستار حرفه ای و با تجربه باید به معیارهای دیگری هم توجه کافی داشته باشید. مرکز شبانه روزی ارائه خدمات و مراقبت های بالینی در منزل سلامت اول از سال ۱۳۹۰ خود را در زمینه ارائه خدمات مراقبتی، توانبخشی و درمانی در منزل آغاز نموده است. این مجموعه دارای مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد و در منطقه ۲ تهران حضور دارد. دربارهی ما GBM عمدتا تولید کننده سنگ شکن موبایل، سنگ شکن ثابت، ماشین آلات شن و ماسه، آسیاب های گلوله ای و گیاهان کامل است که به طور گسترده ای در معدن، ساخت و ساز، بزرگراه، پل، زغال سنگ، مواد شیمیایی، متالورژی، مواد نسوز و ... به CMichine خوش آمدید CMichine یکی از بزرگترین تولید کننده سنگ شکن و آسیاب در چین است.

اشکال پمپ های اخیر که به کاسه نمد خارجی مجهزند در این است که ساختمان آنها پیچیده تر از ساختمان پمپ مشابه با کاسه نمد وهزینه اولیه آنها به مراتب گران تر است . در این صورت ظرفیت آبدهی یک پمپ یکطرفه را میتوان با تبدیل آن به یک پمپ دوطرفه که در آن از جابجائی مشابه سیلندر استفاده میشود ، مضاعف کرد . یک جور پمپ فشاری دیگر که علاوه بر سوپاپ های ورودی وخروج آب به یک سوپاپ اضافی درداخل پیستون خود مجهز می باشد . در نوع یک طرفه ،پائین آمدن پیستون موجب بسته شدن سوپاپ ورودی شده و آب را با فشار از طریق سوپاپ خروجی بیرون رانده وبه ارتفاع مورد نظر می‌رساند . در حقیقت یک پمپ فشاری را باید نوع گسترده تری از یک جور پمپ مکشی دانست زیرا بوسیله آن ، آب هم تحت فشار وهم تحت مکش پمپاژ میشود ،اصول کار کلی این پمپ به این صورت است که دراین جا برخلاف پمپ مکشی ،آب تحت تأثیر فشاری که بیشتراز فشار جو است ، قرار گرفته وآن را مجبور میکند که از یک لوله بالا برود . در پمپهائی که آبدهی متغیر دارند ، برا ی تغییر دادن زاویه صفحه بادامکی از مکانیسم خاصی استفاده می کنند، مکانیسم مزبور ممکن است از یک گردونه دستی ، یک وسیله کنترل جبران کننده فشار ویا یک میله کنترل تشکیل شده باشد .

در این رابطه n نسبت سختی مهاربند به سختی میراگر ویسکوالاستیک می باشد. هرچند که مقدار سختی مؤثر به مقدار n حساس نبوده و اغلب برابر سختی میراگر فرض می شود. لازم به ذکر است که برای دستیابی به هدف بهسازی مبنا مطابق دستورالعمل FEMA356 علاوه بر حالت ایمنی جانی، ضواب مربوط به سطح عملکردی آستانه فروریزش نیز باید ارضاء گردد. در ادامه با توجه به گستردگی نتایج بدست آمده خلاصه اهم نتایج بدست آمده در حالت خطی ارائه می شود. 3- تکمیل و تکامل جامعه اطلاعاتی روستایی کشور مانند ایجاد ارتباطات مخابراتی، ارتقای سواد اطلاعاتی آنان و نزدیک سازی فرهنگ شفاهی روستائیان با فرهنگ مکتوب دیجیتال. قـبل از آنکـه به بررسی انـواع چـفدها که از دَوَران آنها حول محور قائمشان پوشش گنبد به وجود می آیـد بپردازیم لازمـست گفـته شود که هـمه چـفدها ، طاقها و گنبدها بر دو دسته ( مازه دار ) و ( تیزه دار ) تقسیم می شوند .

اما از آنجا که حساسیت های بسیاری برای نگهداری سالمندان وجود دارد، اکثر خانواده های کمتر کسی اطمینان می کنند.در صورتی که شما هم به دنبال بهترین مرکز پرستاری سالمند در منزل هستید و دوست دارید پدر و مادرتان در شرایط بسیار ایده آل در منزل نگهداری شود، بهتر است در این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین مرکز پرستاری سالمند در منزل آشنا شوید. معمولآ مهندسان محاسب از شرط اول استفاده نموده و صلب بودن پی را نتیجه میگیرند. اما اشکال اساسی آنجاست که اکثریت ساختمانهای متداول، پیش شرط این شرط را دارا نمیباشند و اساسآ این شرط برای این ساختمانها قابل استفاده نمیباشد. و اگر پی دارای شرایط صلبیت باشد، بر اساس شرط دوم میباشد و نه شرط اول. اما با وجود استفاده عمومی از این پیها به نظر میرسد که هنوز در روش طراحی این پی ها ابهاماتی وجود دارد، که نیاز به بحث و بررسی آنها میباشد. در این مقاله ابتدا به روش معمول در طراحی این پی ها توسط همکاران اشاره کوتاهی میشود و در قسمت بعدی ابهامات موجود در این روش طراحی مطرح و مورد بررسی قرار میگیرد.

2- روش Uniform Reinforcing که روش میلگرد گذاری سکنواخت است و دورتادو دیوار از یک میلگرد یکنواخت استفاده میشود و بیشتر برای دیوارهای مستطیلی که در دو لبه خود دارای ستون نیستند مناسب است. مطابق آیین نامه نباید ضخامت دیوار از 15 سانت و عرض المان مرزی از 30 سانت کمتر باشد. کاهش بار زنده برای راه پله،بام و پارکینگ و سایر نقاط پر ازدهام اعمال نمی گردد.برای تیرها نیز چنانچه بار زنده کف از 400 کیلوگرم بر متر مربع بیشتر باشد از کاهش بار زنده پرهیز میشود.

یعنی سازه ای که دریفت آن در پایان کار طراحی جواب نمیدهد را میتوان با استفاده از T Dyn و محاسبه C در روش UC و محاسبه Iubc در روش UBC94 سازه را تحلیل و طراحی و سپس دریفت ها را با دریفت های مجاز کنترل نموده که این کنترل توام با تغییر نمره اعضاء تیر و ستون میسر خواهد شد. اعلام خبر طراحی مجدد برج ایفل، بحث هایی را در فرانسه برانگیخته است. بسیاری از منتقدان درباره لزوم اجرای چنین طرحی وافزایش ظرفیت برجی که سالانه پذیرای شش و نه دهم میلیون بازدید کننده است، به اظهار نظر می پردازند.

Website: https://salamatrazavi.com/product/catheterasion/

Share