همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو

Expires in 9 months

07 May 2022

Views: 19

ابروها هنگامی که میکروبلیدینگ می‌شوند مراحل متفاوتی را طی می‌کنند تا به طور کامل خوب شوند. در روز اول انجام این کار رنگدانه‌ها روی پوست تیره‌تر به نظر می‌رسند که این هم به این علت است که رنگدانه‌ها هنوز روی سطح پوست قرار نگرفته‌اند و به عمق پوست نفوذ نکرده‌اند. هنگامی که این قسمت شروع به بهبود می‌کند ذراتی شبیه به شوره روی پوست و ابرو ایجاد می‌شوند.

از لوازم آرایشی در ناحیه ابروهایتان استفاده نکنید و این قسمت را تا جایی‌که می‌توانید تمیز نگهدارید. در خالکوبی‌های سنتی معمولا سوزن تا لایه درم پوست که زیر اپیدرم قرار دارد نفوذ کرده و جوهر در آن قسمت ریخته می‌شود و به همین دلیل این نوع خالکوبی دائمی می‌شود. اپیدرم یا روپوست، لایه بیرونی پوست است که همراه با درم پوست بدن را تشکیل می‌دهد. این کار باید با جزئیات کامل و با دقت انجام شود و به همین دلیل معمولا تا ۲ ساعت طول می‌کشد.

در پوست خشک، کمتر چربی تولید می‌شود و رنگ کارشده روی ابرو در آن حل نشده و به‌سرعت محو نمی‌شود. اگر رنگدانه استفاده‌شده در میکروبلیدینگ ابرو، مناسب رنگ پوست فرد نباشد، احتمال دارد که ظاهر ابروی او را تحت شعاع قرار دهد و هرگز زیبایی آن دیده نشود یا حتی ابروی کارشده زشت هم به نظر آید. بنابراین پیش از انجام کار باید بدانید چه رنگی مناسب پوست‌تان است. لایه رویی پوست‌های بسیار نرم و بیش از حد حساس، خیلی نازک است و از آنجایی‌که رنگدانه باید در لایه بالایی پوست قرار گیرد، این وضعیت شرایط کار را مشکل می‌کند. در واقع این نوع پوست معمولا شفاف و رنگ‌پریده و حاوی منافذ ریز و نامرئی است که پوست را به آکنه روزاسه مستعد می‌کند.

حتما عکسی از مدل ابرو که دوست دارید، همراه خود داشته باشید. مهم است که رنگ موهای مدلی که انتخاب کرده‌اید به رنگ موهای شما نزدیک باشد. با نشان دادن عکس به متخصصی که این کار را برای شما انجام می‌دهد دیگر نگران نخواهید بود. قبل از شروع کار، فردی که را برای شما انجام خواهد داد، شکل ابروی مورد نظر شما را روی پوستتان خواهد کشید. گوشه‌ها، دم ابرو، هلال ابرو و پهنای ابرو را قبل از شروع کار به دقت بررسی کنید. رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زیادی ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی است.

سرعت این فیلم جهت سهولت نمایش در اینترنت افزایش و کیفیت آن کاهش یافته است. جهت دانلود نسخه کامل می توانید از طریق دکمه پایین صفحه برای خرید با قیمت 300 تومان اقدام نمایید. پس از آموزش دیدن این دوره در کلاش های مجازی موسسه A2Z ، میتوانید در آزمون ما شرکت کرده و مدرک معتبر مربوط به میکروبلدینگ را اخذ نمایید.

میکرو ابرو اگر مهارت آرایش کردن را هم قبلا آموخته باشید، آرایش هر روز زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. اگر با این مشکلات روبرو هستید، میکروبلیدینگ یا هاشور ابرو می‌تواند راه جایگزینی برای شما باشد. به دلیل ارزان نبودن این روش بهتر است که از مزایا و معایب آن آگاهی کامل داشته باشید.

میکروبلیدینگ روشی است که برای مدت ۱ سال برای شما آرایش دائم ابروها را فراهم می کند. شما می توانید ابروهای کم حجم یا نازک خود را به کمک میکروبلیدینگ ابرو پر تر نشان دهید. در واقع با کمک میکروبلیدینگ می‌ توان فرم دلخواهی برای ابروهای خود ایجاد کرد.

میکروپیگمنتیشن جلوه‌ای مصنوعی به صورت می‌دهد و در صورت پشیمانی فرد پاک کردن کامل آن مشکل است. اما اگر ابروهایتان بیش از حد کم ‌پشت نیستند و یا فقط می‌ خواهید ابروهای پهن ‌تر و پرپشت ‌تری داشته باشید؛ با توجه به هزینه و زمان روش میکروبلیدینگ ابرو یا میکروپیگمنتیشن برایتان اقتصادی‌ تر و بهتر است. اگر دارای پوست خیلی چربی هستید بهتر است از انواع تتو بپرهیزید . ماندگاری تتو معمولا بین افرادی که پوست خیلی چربی دارند پایین است .اما با توجه به روش‌هایی همچون بریزی بروز و نانوبروز می‌توانید تا حد زیادی به ابروهای خود شانس بدهید. تفاوت بعدی بین این دو روش به رنگ استفاده شده در آن‌ها مربوط است.

پس از جدا سازی فولیکول ها ناحیه و سطح بی حسی موضعی شده ابرو را از طریق سوراخ های بسیار ضریف با سوزن های بسیار ریز را آماده کاشت فولیکول های مو می کنند و اینگونه کاشت ابرو اتمام می یابد . کاشت ابرو روش غیر تهاجمی ، بدون درد ، بدون خونریزی ، و کاملا طبیعی می باشد . یک تا دو هفته بعد از هاشور ابرو نباید به ابروهای خود آب بزنید. این روش برای خانم‌های باردار، افراد دارای بیماری‌های قلبی و عصبی و افراد دارای حساسیت‌های پوستی یا آفتاب سوختگی مناسب نیست. یک هفته پیش از انجام میکروبلیدینگ و یک ماه پس از آن، از محصولات حاوی رتینول و ویتامین آ استفاده نکنید.

میکروبلیدینگ ابتلا به عفونت چشمی در این افراد را افزایش می‌دهد. این افراد هرگز بدون اجازه و نظر پزشک نباید میکروبلیدینگ انجام دهند. اگر مبتلا به اگزما، درماتیت، روزاسه، داء‌الصدف یا هر مشکل پوستی دیگر هستید که سطح و بافت پوست‌تان را درگیر کرده است نمی‌توانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید. سیستم ایمنی بدن این افراد هم ضعیف است و میکروبلیدینگ آنها را مستعد عفونت می‌کند. افراد مبتلا به صرع چنانچه هنگام انجام میکروبلیدینگ دچار تشنج شوند، دچار مشکل شده و سلامت‌شان به خطر می‌افتد. در واقع در افرادی که سابقه تولید کلوئید دارند، عمل‌های جراحی پوست و زیبایی و شکاف‌های پوستی بایستی با احتیاط انجام شود.
Read More: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88/

Share