خانه آیلتس آفرینش

Expires in 8 months

04 April 2022

Views: 57

متفاوت بودن نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد در اوراق ثبت نامی با مدارک ارائه شده. در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه‌کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید. در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه‌نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد. دفترچه حاوی ۳ متن که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.

موسسه در شهرهایی مانند تهران، شیراز، مشهد و تبریز دفاتر فعال دارد. سلام پیمان عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، بله دوست عزیز برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشورها نیاز به ارائه مدرک زیان آیلتس با نمره تعیین شده از سوی دانشگاه موردنظر دارید. در روز امتحان ابتدا به سوالات شنیداری سپس به سوالات خوانداری و بعد به سوالات نوشتاری پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت گفتاری در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان گفتاری از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

شما با استفاده از کتاب کمبریج گاید می‌توانید از هشت آزمون آزمایشی رسمی برای تمرین استفاده کنید و به صورت قدم به قدم همراه با راهنمایی کتاب هر بخش از آزمون را کامل کنید. همچنین می‌توانید از توضیحات مفید در مورد اینکه چطور نمره بالاتری در امتحان آیلتس بگیرید بهره ببرید. در بخش دوم باید درباره موضوعی که داده شده است نظر خود را بنویسند که تعداد کلمات و الزامات این بخش در قسمت معرفی بخش رایتینگ خدمت شما ارائه شده است. مهارت کاربردی زبان را دارا می باشد و تنها هرازگاهی اشتباهاتی از نظر دقت و تناسب کاربرد مرتکب می‌شود. دارای مهارت نسبی زبان با قابلیت درک عمومی معنا در بیشتر موقعیتها می‌باشد، گرچه احتمال اشتباهات بسیار وجود دارد. باید توانایی ایجاد ارتباطات اولیه را در حوزهٴ تخصصی خود داشته باشد.

دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند. معرفی ساختار سوالات آزمون ایلتس و انتظارات از آزمون دهنده جهت کسب نمره‌ی متناسب. این کتاب آیلتس به شما نشان می‌دهد که هر بخش از آزمون چطور ارزیابی می‌شود و همینطور همزمان به شما راهنمایی‌های بسیار ارزشمندی درباره شرکت در آزمون آیلتس می‌کند.

نباید جملات و نمونه سوالات آزمون‌‌های قبلی را حفظ کنید؛ زیرا به هیچ وجه مشابه هم نخواهند بود و برای این کار باید خود را کاملا آماده کرده باشید. هر دو نوع آزمون آیلتس بخش‌های Listening و Speaking مشابهی دارند؛ اما Reading و Writing متفاوت است. من هم 29 آگوست ایرسافام امتحان دادم و به نظرم همه چیز عالی بود. خیلی از اسپیکینگ این موسسه میترسیدم ولی واقعا اگزمینرم آقای محترم و با حوصله ایی بود. اولش خیلی استرس داشتم ولی یکم باهام صحبت کرد اولش و بعد از اینکه ازم پرسید برای اسپیکینگ آماده ایی شروع به ریکورد گرفتن کرد و در کل عالیییی بود. بله من مشهد آزمون دادم ، شرایط امتحان عالی بود از هر لحاظ و هدفون هم میدادن ، تنها مشکل سختی بیش از حد ریدینگ بود ، متاسفانه تمام اعتماد به نفسو از من گرفت و استرس بیش از حدی گرفتم .

آیلتس تحت مالکیت اشتراکی British Council، آیلتس استرالیا و دانشگاه کمبریج می باشد. تیمی متشکل از نویسندگانی از ملیت‌های مختلف همواره دور هم جمع می‌شوند تا سوالات این آزمون را طرح کنند. طراحان سوال که از کشورهای مختلف انگلیسی زبان می باشند، مسئولیت تولید محتوا و طرح سوالات بر اساس شبیه‌سازی زندگی واقعی در این کشورها را بر عهده دارند. گاهی موارد پیش آمده است که افرادی که بعد از شرکت در امتحان آیلتس نمره خود را دریافت کرده بوده‌اند نسبت به این نمره اعتراض داشته و در خواست رسیدگی به این نتیجه را داشته اند. شما می‌توانید با مراجعه به مرکزی که در آنجا در امتحان آیلتس شرکت کرده‌اید فرم مربوطه را پر کنید و درخواست خود را ثبت نمایید، درخواست اعتراض به نمره برای تمامی بخش‌ها مجاز می باشد. یکی از موارد مهم و قابل ذکر این بخش این می باشد که شما باید برای ثبت اعتراض خود مبلغ ۱۷۶ دلار استرالیا را پرداخت نمایید.

آموزشگاه زبان الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی امروز برای شما سرویس تصحیح تحلیلی رایگان رایتینگ آیلتس را فراهم کرده است. حتما قبل از ثبت‌نام و شرکت در آزمون، از موسسه یا سازمانی که قصد ارائه مدرک آیلتس خود به آنها را دارید سوال کنید که کدام نسخه از مدرک آیلتس را از شما قبول خواهند کرد. چون بعد از ثبت‌نام در آزمون، دیگر امکان تغییر نسخه امتحانی آزمون آیلتس خود را نخواهید داشت.

پس از اتمام آزمون، کارنامه خود را از طریق تلگرام با تحلیل صوتی دریافت خواهید نمود. در صورتی که پس از یک روز کارنامه خود را دریافت ننمودید حتما با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است تمامی مراحل تعیین سطح دقیق شما توسط کارشناسان آموزشی در بستر تلگرام و اسکای روم برگزار می‌شود. تنها مجاز به همراه داشتن مداد معمولی مشکی، پاک‌کن و تراش هستید. به همراه داشتن انواع وسایل الکترونیکی مثل موبایل، پخش‌کننده‌های موسیقی، جاکلیدی‌های الکترونیکی مثل ریموت‌ها و… (حتی به صورت خاموش) تخلف محسوب می شود و موجب حذف شما از آزمون خواهد شد.

به دلیل اینکه برگه‌های پاسخ‌نامه با رایانه اسکن می‌شوند، بنابراین امکان خواندن پاسخ‌های با خودکار توسط رایانه وجود ندارد. استراتژی های بهبود کیفیت speaking نظیر چیدمان جواب، طول مناسب برای جواب و چگونه جواب خود را در حین مصاحبه اصلاح کنیم. در بخش اول این امتحان متقاضیان باید در مورد موضوعاتی نظیر تحلیل گراف‌ها و نمودارها اقدام به نوشتن نمایند. فقط می‌تواند مفهوم کلی را در موقعیتهای خیلی آشنا درک و منتقل کند.

دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود. دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. لازم بذکر است استفاده از ریکوردر گوشی مجاز نمیباشد و فقط ارسال ویس صحیح میباشد.

این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه آیلتس، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش به‌طور جداگانه ذکر می‌شود.

همچنین کسانی که مایل به انجام و مشغول به کار شدن در کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا، انگلستان، نیوزیلند، آمریکا، هنگ کنگ، ایرلند و دیگر کشورها باشند، این مدرک پذیرفته شده در کشورهای فوق و در نتیجه در سطح بین‌المللی است. آزمون آیلتس «IELTS» یا «International English Language Testing System» آزمونی بین‌المللی درزمینه زبان انگلیسی است که یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین مدارک زبان انگلیسی در دنیا محسوب می‌شود. با شرکت در این آزمون می‌توانید ثابت کنید که سطح زبان انگلیسی شما در چه حدی است، در ادامه این مقاله از مجموعه GO2TR با این آزمون، مراحل و شرایط کلی آن آشنا می‌شوید. آموزشگاه زبان مشهد آزمون این امکان را به داوطلبان می‌دهد تا در منزل خود در این آزمون شرکت کرده و بدین وسیله نیازی به حضور آنها در مراکز برگزاری آزمون آیلتس نیست. در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید.

Website: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%a2%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b3-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

Share