آموزشگاه زبان در نارمک 【شرق تهران ️ 77189018】

Expires in 6 months

13 April 2022

Views: 11

کالج‌های زبان در فرانسه این شانس را به شما می‌دهند که هم زبان فرنسوی بیاموزید و هم در این کشور اقامت داشته باشید. آموزش زبان دوره بزرگسالان - آموزشگاه زبان انگلیسی - آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزشگاه زبان دوره فشرده - آموزش زب... آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزش انگلیسی - آموزش مکالمه - کلاس زبان دوره فشرده - آموزش زبان دوره بحث آزاد - آیلتس ...

آموزش زبان ایتالیایی - آموزش زبان آلمانی - آیلتس - آموزش زبان دوره بزرگسالان - کلاس زبان دوره فشرده - آموزش زبان دوره نی... آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان - آموزشگاه زبان دوره فشرده - آموزش زبان دوره نیمه فشرده - آموزش زبان - آموزش زبان آلمانی - ... آموزش مکالمه - آموزشگاه زبان انگلیسی - آموزشگاه زبان دوره فشرده - آموزشگاه زبان - آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزش... شرایط ثبت‌نام دوره زبان فرانسه در مراکز دولتی برای سنین مختلف، متفاوت است. متقاضیان ۱۸ الی ۲۲ سال نیاز ‌به مدرک دیپلم و از ۲۲ به بالاتر نیاز به حداقل مدرک کارشناسی دارند. علاوه بر این موارد شما نیاز به تمکن مالی (۹۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ یورو) دارید.

این سطح از آموزش زبان فرانسه در اسپیکان نیز با کتاب Rond-Point در 4 ترم ۲4 جلسه ای برگزار میگردد. این سطح از آموزش زبان فرانسه در اسپیکان نیز با کتاب Mobile در 3 ترم ۲4 جلسه ای برگزار میگردد. بله، با ثبت نام در یکی از دوره‌های زبان فرانسه به این کشور بروید و در حین آموختن زبان فرانسوی برای دانشگاه‌ های برتر فرانسه درخواست پذیرش دهید و یا اینکه کار پیدا کنید. اگر به‌صورت خودخوان بیشتر از حروف الفبا و سلام کردن پیش نرفته‌اید، گذراندن دوره گواهی زبان فرانسه می‌تواند به شما کمک کند تا خیلی بهتر این زبان شیرین را یاد بگیرید.

✔️ تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در یادگیری زبان فرانسه می باشد. این سطح از زبان فرانسه در اسپیکان با کتاب Rond-Point در 4 ترم ۲4 جلسه ای برگزار میگردد. این کتاب توسط Alice Reboul از مشهورترین نویسندگان کتاب های آموزش زبان فرانسه نگارش شده و توسط انتشارات didier فرانسه در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. کتاب Mobile یا موبیل درحال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب یادگیری زبان فرانسه برای بزرگسالان میباشد. لذا با تولید محتوای اختصاصی و به روز، سیستم آموزشی پیشرفته و زیر ساخت قوی، سعی بر آموزش زبان انگلیسی در بالاترین استاندارد های کیفی کرده است. زبان فرانسه چهارمین زبان بزرگ اتحادیه اروپا از نظر تعداد متکمان مادری است و حدود 20% از جمعیت اروپا این زبان را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند.

ارسال هایی با این مضمون بدون اطلاع به کاربر مربوطه حذف خواهند شد. فعالیتم در طول چند سال گذشته، در موسسه مهاجرتی گوتوتی آر، در راستای تولید محتوای تخصصی مهاجرت در زمینه‌های مختلف مانند تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت و مفاهیم اولیه این موضوعات بوده است. همچنین سابقه تولید محتوای تخصصی مرتبط با مسائل حقوقی و مالی را نیز در کارنامه خود دارم.

مرکز تخصصی ملل برگزار کننده تمامی زبان ها خارجی بصورت غیر حضوری توسط مدرسین با سابقه با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاههای دولتی با بهترین کتابهای ... قوی ترین کلاس های زبان آلمانی و ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان کارینو. در ادامۀ این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان آشنا شوید. مجموعه کتاب Mobile برخلاف سایر کتاب یادگیری زبان فرانسه، شامل تمامی امکانات کمک آموزشی از قبیل فایل های شنیداری و ویدئوهای جذاب آموزشی با کیفیت بسیار بالا میباشد.

کلاس زبان فرانسه تهران به ذكر است كه برخی از این دوره ها با همكاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه و در محل مجتمع فنی تهران برگزار می شوند و بعضاً برخی از مدرسین منتخب در دوره های تكمیلی در فرانسه نیز شركت خواهند كرد. زبان فرانسه زبان رسمی 29 کشور به شمار می رود کشورهایی که خود را عضوی از گروه فرانکوفون (کشورهای استفاده کننده از زبان فرانسه) به شمار می آورند. زبان فرانسه به عنوان زبان اول در کشور فرانسه، بخش کبک از کشور کانادار، بخش والونیا در کشور بلژیک، غرب کشور سوئیس، موناکو، و بخش های دیگری از کانادا و ایالات متحده به شمار می رود. تا سال 2015 حدود 40 درصد از جمعیت فرانکوفون ها در اروپا زندگی می کنند، 35% از آنها در کشورهای آفریقای مرکز و جنوب آفریقا و 15% آنها در آمریکای شمالی و خاورمیانه. TEF یک مرجع بین‌المللی است که توسط CCI پاریس Ile-de-France (اتاق بازرگانی و صنعت منطقه ای پاریس ایل دوفرانس) ایجاد و توزیع شده است.

همچنین درصورت تمایل می‌توانید فرزندتان را در کلاس فشرده آموزش فرانسه کودکان ثبت نام کنید. آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزشگاه زبان انگلیسی - آموزش مکالمه - آموزشگاه زبان چینی - آموزش زبان آلمانی - آموزشگا... همچنین شما زبان آموزان محترم میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر از بین صدها دوره متنوع حضوری و آنلاین زبان فرانسه، کلاس مطابق با روز و ساعت دلخواهتان را ثبت نمایید. یادگیری زبان فرانسه در اسپیکان علاوه بر کلاس حضوری، بصورت کلاس آنلاین زبان فرانسه برای تمامی سنین برگزار میگردد.

علاوه‌بر کشور فرانسه، اگر کبک کانادا را نیز به عنوان مقصد انتخاب کرده‌اید، به مدرک دیپلم زبان فرانسه نیاز خواهید داشت. یادگیری زبان می‌تواند افق‌های فرهنگی و حرفه‌ای زیادی را برای شما باز کند. حتی از طریقثبت‌نام در دوره‌های زبان، امکان اخذاقامت فرانسهوجود دارد.

ضمناً زبان آموزانی می توانند در کلاس های گویش عربی شرکت نمایند که حداقل در سطح دانشگاهی مشغول به تحصیل باشند و یا در امتحان تعیین سطح نمره قبولی را کسب نمایند. این تاپیک صرفا برای مشاوره در مورد سطح، کتاب ها، متدها، و دیگر مسائل مرتبط با آموزش زبان فرانسه است. TCF یکی دیگر از امتحانات زبان فرانسه برای غیر فرانسوی‌زبانان است. TCF، به‌عنوان یک آزمون مهارت زبان فرانسه، همان هدف TEF را برای کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا یا فرانسه هستند، انجام می‌دهد.

روش های آموزش، نمودار آموزشی و تمامی فعالیت های اداری و آموزشی آموزشگاه زبان سُرور به طور کامل بر اساس سیستم آموزش زبان انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد. ما در بخش آموزش زبان به طور کامل بر طبق الگو و نمودار آموزشی CEF دانشگاه آکسفورد فعالیت می نماییم و از تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی اُرجینال انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان استفاده می کنیم. این یکی از اصول سبک آموزشی نوینی است که در دوره «Perfectionnement des Professeurs» در دانشگاه CLA فرانسه به اساتید برتر زبان فرانسه آموزش داده می شود. خانم دکتر سجادی در سال ۲۰۱۰ به هزینه و دعوت سفارت فرانسه در تهران در این دوره تخصصی شرکت کرده و شیوه های برتر آموزشی زبان فرانسه را به ایران آوردند. آموزش زبان آلمانی - آموزشگاه زبان دوره کودکان - آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان - آموزش زبان - آموزشگاه زبان از مبتدی تا پی... آموزش زبان دوره کودکان - آیلتس - آموزش زبان - آموزشگاه زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان - آموزش ز...

✔️ آموزش زبان فرانسوی با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا. تاکید اصلی این کلاس ها بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان و آمادگی آنها جهت شرکت و قبولی در آزمونهای سفارت فرانسه میباشد. انتخاب مدرسین با دقت نظر و در مراحل ابتدائی با مصاحبه حضوری و بررسی مدارك متقاضیان صورت می گیرد و پس از آن با شركت در دوره های مختلف تربیت مدرس جهت تدریس آماده می گردند.

به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای فرانسوی‌ها مشتاق‌اند که با مهاجرین به زبان فرانسه صحبت کنند. بسیاری از کالج‌های زبان در فرانسه دوره‌های زبان فرانسوی را در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه می‌دهند که دارای طیف وسیعی از شهریه است. همچنین فرصت بیشتری برای یافتن راه‌های رایگان برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد، به‌عنوان‌مثال، تبادل زبان با یک تبعه فرانسوی که می‌خواهد زبان شما را بیاموزد یا شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان فرانسوی.

علاوه بر هزینه، زبان فرانسوی یکی از ساده‌ترین زبان‌ها برای یادگیری است و تقریباً ۶۰۰ ساعت زمان نیاز دارد. تقریباً معادل یادگیری زبان هلندی، اسپانیایی یا ایتالیایی، اما راحت‌تر از آلمانی (۷۵۰ ساعت) است. همچنین یادگیری زبان فرانسه راحت‌تر از ۲۲۰۰ ساعت موردنیاز برای عربی، ماندارین، ژاپنی یا کره‌ای است. آموزش غیرحضوری در این مؤسسه که یکی از درخشان ترین آموزشگاه زبان فرانسه کودکان در تهران است، با توجه به روحیات و توانایی های کودک شما صورت می‌گیرد. شناخت روحیات و استعداد های کودک می‌تواند در روند آموزش او تأثیر بسزایی داشته باشد.

آیا فکر نمی‌کنید وقت آن رسیده است که زبان فرانسوی خود را تقویت کنید؟ هنگامی‌که در دوره‌های زبان فرانسه شرکت می‌کنید، می‌توانید سطح مناسب را تعیین کنید. یادگیری یک زبان جدید آسان نیست، اما با توجه به منابع مناسب، می‌توانید یک زبان جدید را به‌راحتی یاد بگیرید و گواهی دوره گذرانده شده را بگیرید. لیون بلو کالجی است که طیف گسترده‌ای از دوره‌های زبان فرانسوی در فرانسه را متناسب با اهداف هر دانش‌آموز، زمان و بودجه موجود ارائه می‌دهد. این مدرسه دانش‌آموزان را قادر می‌سازد در گروه‌های کوچک، حداکثر با ۱۲ نفر شرکت‌کننده از چندین کشور، زبان فرانسوی را بیاموزند تا پیشرفت بهتری داشته باشند. در تحقیقی که اخیراً بر روی ارزان‌ترین و ساده‌ترین زبان‌ها در جهان انجام شده است، فرانسوی از بین ۲۸ زبان بین‌المللی در رتبه دهم قرار دارد.

Here's my website: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

Share