میکروبلیدینگ ابرو چطور ابروها را فرم می بخش

Expires in 5 months

07 May 2022

Views: 20

در صورتی که کلینیک حرفه ای باشد معمولا بخش طراحی ابرو از بخش های بعدی میکروبلیدینگ فیبروز مجزاست. لازم به ذکر است که در روش فیبروز بدون توجه به سلیقه فرد و تنها با در نظر گرفتن فرم صورت فرد، هاشور انجام می شود. در این روش رنگدانه ‌های موقت توسط بلیدر، به زیر پوست تزریق می ‌شوند. البته تکنیک میکروبلیدینگ با مدل های تاتو معمولی متفاوت است.

میکروبلیدینگ ابتلا به عفونت چشمی در این افراد را افزایش می‌دهد. این افراد هرگز بدون اجازه و نظر پزشک نباید میکروبلیدینگ انجام دهند. اگر مبتلا به اگزما، درماتیت، روزاسه، داء‌الصدف یا هر مشکل پوستی دیگر هستید که سطح و بافت پوست‌تان را درگیر کرده است نمی‌توانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید. سیستم ایمنی بدن این افراد هم ضعیف است و ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو آنها را مستعد عفونت می‌کند. افراد مبتلا به صرع چنانچه هنگام انجام میکروبلیدینگ دچار تشنج شوند، دچار مشکل شده و سلامت‌شان به خطر می‌افتد. در واقع در افرادی که سابقه تولید کلوئید دارند، عمل‌های جراحی پوست و زیبایی و شکاف‌های پوستی بایستی با احتیاط انجام شود.

"مردم معمولا تمایل دارند که رنگی مخالف ابروهای خود را انتخاب کنند، اما همیشه بهتر است کمی طبیعی تر باشیم و رنگی مشابه رنگ طبیعی ابروهای خود را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید کدام تکنیک برای شما مناسب است؟ نترسید ، زیرا اغلب تکنسین ها هر دو روش را برای ایجاد واقع بینانه ترین و طبیعی ترین ترکیب با هم ترکیب می کنند. در دوران قاعدگی این عمل را انجام ندهید چراکه ممکن است باعث افزایش درد شود. برای اینکه از عدم حساسیت پوستتان نسبت به رنگ‌دانه‌ها مطمئن شوید، کمی از آن را روی پوست خود امتحان کنید. عمل را در مراکز معتبر و توسط متخصص انجام دهید و دقت کنید که به‌صورت بهداشتی انجام شود و متخصص تیغه موردنظر را تعویض و ضدعفونی کند تا از بروز عفونت و بیماری‌های خطرناک جلوگیری شود.

استفاده از سونا باعث تعریق فراوان می‌شود تا بدین‌ترتیب بدن فرد سم‌زدایی شود که همراه با این سم‌زدایی، رنگدانه‌ها هم از درون پوست بیرون می‌آیند. در ضمن با توجه به نوع پوست‌تان متخصص میکروبلیدینگ روش‌هایی مانند روش‌های خشک یا مرطوب در نظر می‌گیرد و باید بدانید که کدام یک از آنها مناسب شماست. در بخش مراقبت پس از میکروبلیدینگ این روش‌ها توضیح داده شده‌اند. عفونت پوستی رنگدانه‌های مربوط به میکروبلیدینگ را پس می‌زند و ممکن است در محل میکروبلیدینگ زخم یا ضایعات پوستی دیگر به‌وجود آید. همچنین عفونت موجب حساسیت به رنگ یا رنگدانه می‌شود و بدن شروع به پس زدن رنگدانه می‌کند.

همان‌طور که اجرای دستورالعمل‌های پس از عمل مهم است، باید مراقبت‌های قبل از عمل را نیز به‌خوبی انجام دهید. همه‌ی این کارها در کنار هم به نتیجه دهی بهتر می‌انجامد و باعث می‌شود که شما ابروهایی زیباتر با ماندگاری بیشتر برسید. جلسه دوم ترمیم بسیار حائز اهمیت است چراکه پس از این جلسه شما شاهد نتیجه نهایی خواهید بود. به توصیه‌های پزشک و متخصص توجه کنید و سعی کنید قبل و بعد از عمل همه موارد را رعایت کنید. به مدت یک ماه قبل از میکروبلیدینگ از روش‌های پاک‌سازی پوست و لیزردرمانی استفاده کنید و پس از عمل نیز از اعمالی که باعث تحریک پوست می‌شود، اجتناب کنید.

در این روش هر یک از موهای ابرو توسط ابزار مخصوص به صورت دستی کشیده می‌ شوند. این روزها کمتر کسی است که با اسم فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو آشنایی نداشته باشد. میکروبلیدینگ راهی برای طراحی بسیار قرینه و نچرال تار موی ابرو است و در اصل مناسب خانم‌های اروپایی است که غالباً تنوع‌طلب هستند و دوست دارند هر شش ماه یکبار فرم ابروهایشان را تغییر دهند. با وجود زیبایی بسیار زیاد این تکنیک، برای خانم‌های ایرانی همواره با دغدغه ماندگاری کمِ فیبروز و میکروبلیدینگ مواجه هستیم. لذاخرید رنگ تاتومیکروبلیدینگ و فیبروز با ماندگاری معقول و مشتری‌پسند و همچنین دانستن فوت و فن‌های ترکیب رنگ صحیح اهمیت بسیار زیادی در این روش دارد. در این روش درمانی، پس از انجام خالکوبی ناحیه مورد نظر شسته می‌شود اما هیچ محصولی به‌کار برده نمی‌شود.

البته پیش از استفاده از این محصول درمانی باید ناحیه مورد نظر شستشو داده شود. میکروبلیدینگ ابرو یک روش تتوی (خالکوبی) آرایشی است که به‌وسیله آن بخش‌هایی از ابرو با استفاده از رنگ پر شده و ابروها پرتر دیده می‌شوند. اگر می‌خواهید از این روش زیبایی بیشتر بدانید، این مقاله از «منومد» را مطالعه کنید. از طرفی میزان تجربه و حرفه ای بودن میکروبلیدینگ کار نیز مسئله دیگری است که حتما بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر گذار خواهد بود.

ماندگاری میکروبلیدینگ با توجه به نوع پوست بین 8 تا 10 ماه متفاوت است که این نتایج بستگی به نوع مراقبت های شما و عوامل دیگری از جمله رنگدانه پوست، بافت پوست و جنس پوست دارد. در نهایت رضایت و زیبایی در روش کاشت ابرو بسیار بیشتر از روش میکروبلیدینگ می باشد و کاشت ابرو برای افراد بسیار بهتر است . در این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن و استفاده از فولیکول موهای خود شخص امکان هیچگونه آسیب ، حساسیت و عوارض را به همراه ندارد . در روش میکروبلیدینگ در صورت غیر حرفه ایی بودن متخصص ظاهری بد برای افراد نمایان میگردد که در ایین صورت چنین ریسک هایی وجود ندارد .

پالت رنگ‌های گرم مناسب افرادی است که پوست تیره‌تری، مانند زیتونی یا شکلاتی دارند. بیشتر افرادی که موهای قهوه‌ای یا مشکی دارند در این طبقه قرار می‌گیرند. رنگ‌های گرم مناسب افرادی است که پوست‌شان به‌راحتی برنزه می‌شود. سه طبقه اصلی در این مقیاس، بی‌رنگ، سرخ، زیتونی و برنزه یا تیره وجود دارد. رنگ‌ها بر اساس مقدار گرمی‌شان در نهایت به رنگ‌های روشن، متوسط و تیره تقسیم می‌شوند. یکی از بهترین روش‌های انتخاب رنگ مناسب ابرو، استفاده از مقیاس فیتزپاتریک است.

از آنجایی‌که هنگام انجام میکروبلیدینگ از ماده بی‌حس‌کننده اپی‌نفرین برای کاهش درد استفاده می‌شود،‌ احتمال اینکه ضربان قلب فرد را افزایش دهد و قلب او را دچار اختلال‌های ریتمی کند بسیار زیاد است. وقتی بدن بیش از یک گرانولوم داشته باشد، به سارکوئیدوز مبتلا شده است. این گرانولوم‌ها حتی ممکن است در اندام‌های مختلف فرد رشد کنند.

همه آن‌ها دستی انجام می‌شوند و به منظور تغییر رنگ، حجم و فرم ابرو می‌باشد. فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ تا حدی به هم نزدیک هستند و تفاوت اساسی در جزییاتی همچون متریال استفاده شده در آن‎‌ها است. این‌ها تکنیک‌هایی نیمه دائمی و دستی در اصلاح فرم ابرو هستند. وقتی پوست ناحیه ابرو بهبود یافت، می‌توانید از ابروهایتان با استفاده از ضد‌ آفتاب‌ها از نور خورشید محافظت کنید تا رنگدانه‌های استفاده شده کم‌رنگ نشوند. برخی از افراد ۴ تا ۸ هفته پس از میکروبلیدینگ، آن را تجدید می‌کنند تا از دوام آن مطمئن شوند.

با استقبال پرشور جهانی از روش‌های مراقبت از زیبایی توسط زیباجویان، محققان دائما در حال ارائه راهکارهای مختلف برای حفظ زیبایی و جوانسازی هستند. یکی از روش‌های پرطرفدار عرصه زیبایی، میکروبلیدینگ یا کاشت ابرو می‌باشد. هردوی این رو‌ش‌ها در نهایت به ابروها ظاهری پرتر، حجیم‌تر و ضخیم‌تر می‌دهد. میکروبلیدینگ یک روش خال کوبی (تاتو) نیمه دائمی است که با ایجاد خطوط رنگی مشابه با ابروی هر شخص، با رنگ مورد نظر و باب سلیقه‌اش، موجب پر به نظر رسیدن حجم ابروها می‌گردد. خطوط ایجاد شده به صورت مساوی و گاهی نا منظم در جهت رویش ابرو کشیده می شوند، این کار باعث طبیعی نشان دادن ابروها می شود. میکروبلیدینگ ابرو (Microblading ابرو) که این روزها مورد استقبال زیاد بانوان قرار گرفته است، تکنیک و روشی عالی برای اصلاح نواقص ابرو و داشتن ابروهای پر، زیبا و خوش حالت است.

به این ترتیب مشتری می ‌تواند نتیجه نهایی کار میکروبلیدینگ را مشاهده کند. سپس به وسیله ایجاد خراش‌ ها با دستگاه بلیدر، رنگدانه ‌ها به لایه‌ های پوست تزریق می ‌شوند. در تکنیک میکروبلیدینگ هر یک از موهای ابرو توسط ابزار مخصوص به صورت دستی کشیده می‌ شوند. انجام تکنیک‌های میکروبلیدینگ، هاشور ابرو و فیبروز ابرو مشابه هم هستند.

تارهای مو به مراتب طبیعی تر و ظریف تر از هر تاتویی است ، زیرا از سوزن / تیغه دستی استفاده می شود - هیچ وسیله الکتریکی وجود ندارد که در این روش نفوذ کند. پس از انجام عمل و بررسی کار، حتماً دستورالعمل‌های لازم را بگیرید و سعی کنید در مدت 7 تا 10 روز اول در طی دوره بهبود به آنها عمل کنید. هرچقدر که این دوره به‌خوبی طی شود نتیجه بهتری خواهد داشت. در این روز از انجام فعالیت‌هایی که باعث تحریک پوست می‌شوند جداً خودداری کنید و از ورزش‌هایی که سبب تعریق می‌شوند همچنین از شناکردن اجتناب کنید. افرادی که داروهای بی‌حسی مصرف می‌کنند از این روش نمی‌توانند استفاده کنند.
Read More: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88/

Share