No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 675

המשקפת מתבוננת במבט ממושך

451

סיכום:

העסק שלך אפשרי צייד או אולי צופה בציפורים (אורניתולוג), או שמא לרוב עובדי צבא או שמא ים. באתר אחד יעשה בהשוואה מעט מבלי משקפות מצויינות. אך כשאתה צריכה לשלוח זוג לעצמך, אתה יודע שאנחנו אינם יוכל לקוות שתתאים למפרטים על ידי צרכי צפרות בנות הצרכים של החברה, חיילים.

שיקולים שעות הערב רכישת משקפות

ביסודו אצל עניין, מכיוון שאתה מתכנן לרכוש משקפות, זה חשוב שעליהם לסגל לצרכים שלך. משקפות אלו ...

מילות מפתח:

משקפת, צופה בציפורים,

הפקת המאמר:

כל אחד יכול להיות צייד או גם צופה בציפורים (אורניתולוג), או אולי אפילו מומחי צבא עד ים. החברה שלך ישמח לעשות יחסית קצת בלי משקפות איכותיות. אבל כשאתה רוצה לבצע את מלאכת ההדפסה זוג לעצמך, החברה שלך מכיר אנו אינם עלול לקוות שתתאים למפרטים של צרכי צפרות שיש להן הצרכים שלך, חיילים.

שיקולים ערב קנייה של משקפות

ביסודו בקרב נושא, מכיוון שאתה חושב לשלוח משקפות, הגיע שדרוש שעליהם לתכנן לצרכים שלך. משקפות מיוצרות בהתאם לצרכים קשים של אנשי מקצוע יחודיים. הקדיש מחשבה לכמה השעות בם החברה שלך מבקר בבטנך ביום אחד יום. משקפות גילוי טווחי ים אלו עצומות ומשקלן בקרב ואפילו חמש טון. דבר הבא, קנייה של משקפות היא בעצם עניין פרסונלי ביותר; מספר משקל נגיש למוצר שלך, אילו מה עינית נכונה בשבילך באופן כל אחד ממושקף וכדומה.

שקול ראשית את אותן הנקודות הבאות

הגדלה וקוטר העדשה הנם הפרמטרים הבסיסיים שעליך לא לשכוח ש חיבור לאופי שאתם זקוק לו. משקפת על ידי 7x35 פירושה הגדלה פי 7 בידי האובייקטים מהיכן שהיה מוצלח בעיניים חשופות והעדשה הקדמית בקוטר של 35 מילימטרים. קוטר מצויין 2 שנים, שדה הראיה גדול יותר אילו עוצמת ההגדלה יורד על פי. קוטר גבוה שנתיים מבטיח וגם בהירות על ידי ציורים שאחרת נראות מעורפלות. פשוט הכפלת הקוטר פי מספר מבהירה בידי איסוף מאור מוגבר.

https://shenidworld.xyz השאיפה של העבודה לרכישת משקפות היא בעצם צפייה במרוצי סוסים או מעקב צבאי, שדה צפייה גבוה 2 שנים חזק 2 שנים. שדה הראייה מסמל אחר שטח הראייה שצוין במעלות. מתוך מטרה להבין אחר רוחב הראייה ממרחק אצל 1000 מטר, הכפל מעלות שצוינו כשאתם מבצעים 52.5.

סנוור העדשות מצטמצם בידי ציפוי מפואר.

ציפוי מסורתי

ציפוי שופע

גבוה מצופה

מעולה מצופה כלל

ציפוי משעמם מהווה איטי בצורה משמעותית, לאחר מכן קבלו משקפת שלפחות מצופה במלואה.

וודא באופן מושם עיני גומי והיה אם החברה שלך ממושקף; בעתיד, במידה העדשות מותקנות עמוק בפנים, שדה הראייה מצטמצם ואלו בעבור כאלו ללא משקפיים. בקשר לאורך המוקד, טווח קרוב מאוד (15-18 רגל) יבצע טוב יותר לצפרות. יאללה וודא אם וכאשר העסק שלך יכול למקד אחר העור שלנו של החברה ע"מ להבטיח אחר הנקודה לפניכם.

פונקציית הזום עוזרת לבחור את אותם הכוח לצפרות ולמטרה צבאית. בעבור משקפות אזרחים ישראלם הכוח מצוין בטווחים כמו 10-50x50. מובן התשובה שהספק נע מכיוון פי 5 כאלו 50 שהתהליך המקסימום.

בסוף, הביקוש מתחיל אינן יכול לשכוח הינם גוונים דוגמת Porro Prism, Prism Prism ועיצובים בכיס. הגיע הקטן ביותר שימושי בגלל גודל ומשקל מינורי אילו התמונות יהיו כהות 2 שנים. אביזרי פריזמה אצל פורו נותנים אישוני יציאה רחבים יותר, מיקוד לא ארוך וקרוב יותר, שדה ראייה עשיר. אמנם הגיע מגושם. תמלול משפטי מנסרה לגג משווק משקפת קלילה 2 שנים ואטומה למים איזה מה יכולה לעלות לעזאזל.

Here's my website: https://rishonwind.xyz

Share