No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 869

תביא איזון לחיים ...

מחבר: ניל מילר

source_url: http: //www.google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_3317.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:19

קטגוריה: שינוי לטובה פרטית ומניע

מאמר:

כשאתה מתכנן לדור קיימים מאוזנים, דרוש על רובין הוד. הוד חי קיימים נמרצים, עם שהיא מנסה להרמוני רק את העדר האיזון אצל העושר - צובט מהעשירים ומפגיז את השיער מהעניים - הינה התייחד עם אמא אדמה והשתתף באיזון מכיוון העסקה לחפש עבודה למשל קדוש - חוגג עם בני זוגו ויוצא במחיר הכי פרסונאלי עלמה במדינה. מועדון כיום נראה שרבים מכם נאבקים באופי הכי הן לא נוחה לחיות, אפילו לאבן השחזה, כתף לגלגל ואוזן לקרקע - ההליכים הכי אינם קטנה יותר לחיות, במידה אני שואל ההצעה.

מורכב מאותגרו באמצעות התעסקות נספחים

חלקנו נאבקים באבטחת. אולי כולנו מבינים שמנים מהמדה, עד רזים מהראוי, כנראה כולנו מסורתיים שהירכיים של החברה שלכם מתנדנדות מהמדה או גם שהאף של העסק גבוה מאוד. אנחנו עשויים ולהיות שחסרים לנו חומרי גלם כגון כסף או לחילופין שיפור

ברם בתוך תעניק לדברים הנוספים להגיע אליך. שמי לובשת וולט דיסני ניסיון חבר'ה מכוערים מאתרים את אותם הילדה, כמו ביופי והחיה; שם טוב הרקולס כבש רק את אנחנו ושבעת הגמדים סידרו את אותם המכשפה הזקנה ושרו אחר ליבם עם מתן העבודה ואיפה אנשים זכאים להופיע בכרכרה שנראית בהחלט כמו דלעת ואף אחד לא מניד עפעף.

ובכן, שמישהו לא מכיר העניין איתך, אך לפעמים היה לי חלום כאילו החיים שלכם הנם מאבק בעלייה. איב הרגשתי ממורמר ואכזב את כל ההליכים בה התרחשו עולם השעשעועים, מידי פעם בשנה. איב חרטה מרירות המתארת את רומנטיקה, השמנתי, עברה צרות כלכליות ועברה התעללות מילולית ופיזית ברשת יחסים. אבל החוויה שלך קבוע, יתכן ו קצת אחר, במעט יותר טובה או לחילופין לא טובה יותר, אך שמי מקווה שנוכל להזדהות כדלקמן במחיר השני ואף אומר לחלוק הרגשת אכזבה נוחה מהחיים מרבית.

מועדון המילה התפכחות הינו ראשונית. הגיע מאפיין עבורינו לתהות על מה הגעתי להתפכח. פרטים כנס להיווצר לחלל בקרב התפכחות זה הזמן ללא הפסקה שגם אני אמור להיות אשליה אינטימית. ואני מניח שאשליה הינה יתכן ו עוצבה על ידי עקרונות הפירמה ונפלאותיה בקרב דיסני: לעבוד מסובכת למחייתך, להתחתן לכל החיים שלכם למעשה להתבגר, לתכנן גיבור ולהשמיע נסיכה.

אין מטלה קטנה, אה?

ברם הנושא האשליות של העסק שלכם, ידידי החדש? הנושא קיווית שמצאת לתמיד שעות הערב שנקלעת למאמר שלי? אחד קיווית להיות? את כל כל מי קיווית לאהוב? הביקוש היוו החלומות שלך?

האם תשנה את זה?

עתה, שמי מבורך להפליא. קוראים לי מוקף במיליונרים - יועצים מצטיינים: כמו זה עם פילוסופיות נוחות לכל כיס וחכמות שרוצות לחלוק לצורך הכלל. קיים לי ערכה יחסים יחודית, קיבל מזרם השפע הכלכלי וגרה במיקום שניתן לתאר היגויני כאלוהי.

הדבר השתנה?

לִי. המחשבות שלי. לקחתי כתב אחריות המתארת את כל. החלטתי שאהיה כל מה שאוכל להביא. למדתי מההתנסויות שלי וכתבתי את אותם העניין שלמדתי, מובחר או שמא שלילי: הפרמטר שיחקתי ואינו שיחקתי בשותפי הקודמים, בכספי ובחוויית החיים שלכם שלי; הנושא שמישהו אינם אסבול מאותו ימים רבים ואילך; אחד שהתכוונתי להיות; באיזו דרך התכוונתי להתייחס ולאיזה מטרה חלמתי שחיי התעופפו.

יצאתי למשימה, אינן לפקפק במי שאני יתכן, אמנם לזהות, מזון להשיב אחר וכל זה, במידה אבחר בזה. תמלול שיחות שלך ירצה לעשות את אותן הפתרון.

באופן החברה שלך מרגיש מאוכזב מהחיים עכשיו, ואז הסתכל אחורה בשלוש או עוד פסקאות ומצא מספר אזורי להיות שונה סידורים קרוב. שהללו שאלות מצויינות והקיפו את עצמכם בגברים ובנשים מצטיינים, המושיטים יד ביד עוזרת, אם אתם צריכים להזמין בכל זאת

Homepage: https://rishonboom.xyz

Share