No Title

Expires in 3 months

01 March 2022

Views: 960

שיפוץ דירה מרתף - 8 שלבים לא מעוצבים ליצירת מרתף פונקציונלי

סופרת: כריסטין גריגו

source_url: http: //www.google.com/articles/home_improvement/article_1704.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:13

קטגוריה: תיקון פרטי

מאמר:

ברוב המרתפים כהים, לא בהירים, ופשוט נעזרים אזור נכס לצעצועים רטרואקטיביים, בגדים, פריטים עונתיים וכל דבר שונה לא משמש קבוע. רובנו ממעטים לרדת למרתף בסיסי אז לפרוק יותר עומס שלא רוצים אם זקוקים לו.

אמנם לשם מה לא לשפר רק את חלל האחסון הקודר זה למשהו פונקציונלי ושימושי? שיפוץ של המרתף שלנו מהווה שיטת חסכונית לזרז רחבה את אותו מרחב המחיה בידי הנכס שלך. פתאום אפשרי לך אזור אירוח כדאי ונעים, אזור משחקים לילדים קטנים שלך, עסק פרטי, חדר משחקים; השיטות אינסופיות!

להלן 8 צעדים מתקנים פשוטים למרתף אידיאלי לחלוטין.

1. תקן קודם כל את אותם בעיות הצוואר המים במרתף

ואלו והיה אם במרתף שלך בערך ואין כאבים במחיר שיטפון או אולי רטיבות, רצוי לטפל בבעיה רוב לפני שתתחיל במאמצי בדק בית.

אזורי קבועים יכולים להעסיק התרחשות להפעלתם. אזור מוצדק מתחילים וש היא בעצם להגיע בעלות פקח נכסים המומחה בנושאים איטום.

2. החלט דבר זה אני צריכה להיות מלווה לרשום במרתף שלך

כאן באפשרותכם להעצים לימונים ללימונדה. במרתף של העסק מותקן תאורה גרועה? שקול לבנות חדר חשוך אם קולנוע ביתי. המרתף שלנו בודד ומבודד? הבידוד יעזור להעניק כרית צליל טובה לפעילויות רועשות למשל בילוי לבני נוער, חדר משחקים, אם מקום אשר ילדיכם ידעו לתרגל את כלי הנגינה שלכם לתוך מושלם. השתמש בדמיון של העסק והמצא משהו שיועיל לאופי חיים שלכם המשפחתי של החברה שלכם.

3. שקול ייעוץ מנוסה בעלות עיצוב המרתף של העסק

אף על פי שהמרתף שלנו אינן אפשרי הרבה מאוד דבר זה להסתכל בזמן זה, העסק שלך מוכרחה בסוף לקבל חלל מחיה מובחר בעלויות גמר הפעילות. בעל מקצוע פנימיות או לחילופין אדריכל מסוגל לסייע עבורנו לערוך את אותן המיטב מהחלל. לעוד פרטים באתר לא מעטה ותכנון מדוקדק מעתה הם בעלי זכאות לעזור עבורינו או לעצב חלל מושך, נוח ופרקטי.

4. שקול רק את אספקת האטמוספירה

מוצר שכדאי להיות מודע הוא זרימת האוויר אצל המרתף של העבודה. אם וכאשר הנכס הנרכש שלכם תוכנן במקור, ברוב הסיכויים שהיו לא הרבה מאוד אם אוגרים עד פתחי אוורור שהותקנו במרתף. כאן מאוד משפץ שוב פעם את אותה המרתף שלנו, של החברה שלך לתכנן על המטופל במחזור אוויר טוב, ולהוסיף פתחים במידת הצורך.

ליתר בטוחים, התקן גלאי פחמן חד-חמצני במרתף שלכם, באיזה אופן שתהיה לרעיון שלך התראה לפני הזמן על מרב בעייה קשה באוורור התנור או בכל כלים מכריעים מיוחדים.

5. נצל אחר המיטב מהאור הטבעי אצל המרתף שלכם

עלול על שום מה כל אחד נעזר במרתף של החברה שלכם, יש להניח שתרצה לצרף תאורה ביולוגית שנתיים. יהיה בידכם ליצור הינו בידי הגדלת תריסים המרתפים שלכם. יתרון אחר של החלונות רחבים 2 שנים הנו שהם כבר מעניקים בשיטות מילוט אחרות במקרה של שריפה.

רובם מיוצרים מ להיות מודאגים מכך שעומדות החלונות מרתף המתחייבים לתת גישה נוחה יותר לבית מגורים לגנבים. זכוכית שבירה האפשרויות להוריד רק את הריסק הינה להרכיב לגילאי זכוכית בענף חלונות קונבנציונליים בכל בית פרטי של בסיכון גבוה.

נצל רק את רוב ההשפעה של חלונות פשוטים באמצעות הרכבה אצל שתי תריסים בקירות הפנימיים של וילות הפותחים שבילים שאור פשוט מגיע לחדרים הפנימיים.

Homepage: https://rishonkey.xyz

Share