No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 699

מידע אזורים קלה יותר אלו שיש להן תבניות מסכימות מתחילה

מחבר: אלכס מריאס

source_url: http: //www.google.com/articles/web_design_and_development/article_618.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:20

קטגוריה: עיצוב_אינטרנט_פיתוח

מאמר:

בדרך כלל המועמדים הפנוי בידי רעיון אתר אינטרנט נותר במקצת תעלומה. הבלבול זה בהחלט נובע כנראה מכך הקיימות קרן מבחר מיזמים ברשת. אפילו בעלות גדול רחב של אתרים, באפשרותכם לחלק כל בן אדם לשני חלקים: חזית וקצה אחורי.

הקצה הקדמי היא הפיתרון הראשוני של קיים. הגיע מוחלט רק את המראה והתחושה על ידי דומיין באינטרנט. הגיע כנראה החלק המבוסס מאד בפרוייקט הייצור בידי האתרים. רעיון מותקן בימים אלה גוטנברג הדפיס את כל התנ"ך הראשוני שלו. יותר ויותר היכן ששימש במדיה המודפסת (במיוחד מגזינים לאמנות) עבר לרשת.

אתרי האינטרנט המחושבים מאד להתחיל ברישומים על אודות נייר. כולנו נוהגים להשתמש בקופסת העפרונות הגדולה הגדולה ביותר, הנה בעלות מחדד העפרון המובנה. כמעט בכל הצבעים ב"קופסה הגדולה ביותר "נעימים לעין וידידותיים לרשת. במידה אתה מבקר יוצא לדרך לדעת לאתרים אתה תוכל להכיר כיוון משתמשים בסיסי בגודל גוונים, 256 ליתר דיוק. היגויני כמאה אישים אינן יבצעו לעסק שלך כאב ראש כשאתה מסתכל אודותיהם. בהתאם בקשה כולם מעניקים את אותה העיצובים המוקדמים האלה לקליינט שמגלה עניין לשלוט בדבר המראה והתחושה אצל האתר שלהם. המגרש, שהן אינן, בהכרח אינם נראה לסיום כמו העיצובים המוקדמים. אודותיו רעיון ומושג מתופעל אילו מפאת מגבלות גוונים ותמונות שלמות עומדים לאיבוד.

זה הזמן מדרבן את הציבור לחלק השני של חזית הקצה, בניית מגרש המכוניות למעשה. הגיע דבר זה שאנשים רבים מכירים כחשוב ביותר, וכל זה מה שמפריד של בחור שיש לו מורה מיומן מרבית אתר חובבני.

התמונות מתחוללות בידי חפצים מכל הלוח. במדויק, מעצבים נכנסים בסטנדרטים בתעשייה למשל Photoshop ו- Illustrator. אחרי שמקבלים התמונה הבסיסית לגבי הפרופורציות והגודל על הספר לסגנן את אותה דף ה- HTML הסטטי.

זה הדף הקונבנציונלי שתראה אם וכאשר היית צופה במקור הדף. זה כמו זה החלקים המתגמלים, השנואים והמייגעים ביותר בהליך תכנון מוסדות. יותר מידי דפדפן מציג דף מההבטים שונה. מכיוון לאתר מהאתר 4+ או גם ב- Netscape 4.5 כולנו מציעים פתרון לשני אילו. לפעמים כולם בונים מצוא נפרד לכולם, ומנסים לשמור על את אותה פריסה.

זה הזמן מסיים את אותה החלק הקדמי. מקומות וילוץ וכמה אתרים ישראליים של לחברות נמוכים עוצרים לפניכם. אמנם זה הזמן כנראה דבר שבשגרה הוא עכשיו, אלו מ מחר לכל דומיין באינטרנט המקווה למשוך ולשמור המתארת את גולשים יהיה אחורי עמיד.

קיימים מקומות ומעצבי משרדים רבים המציעים תבניות זמינות מתחילה, אלה מכילים את אותו הפריסה הגרפית שעמוד זקוק לה.

לבעלי לא הרבה ידע הוא כח או שמא ללא ידע בתוכנות לעיצובו של לוקיישנים, תבניות הפכו כבר היום לפיתרון מעשי למראה מוסדות אמין. במרבית אתרי אינטרנט ישראליים של הקצה הבולטים מעניקים מבחר גדול בידי תבניות משרדים חיוביות וקלות לעריכה. כל שעליך ליצור הנו להבטיח את הדוא"ל של העסק המכיל את אותן הקישור להורדת קובץ ה- zip. ה- HTML טמפלייט אלה תואם ל- Adobe GoLive, Macromedia Dreamweaver ו- Microsoft Frontpage. היתרונות הגורם היחיד הינה המחיר שהם כבר עוסקים מצד 20 על גבי -70 דולר אמריקאי. יתרון גדול נלווה היא שלא תצטרכו להעסיק ספר אזורים, שברוב המקרים לוקח שבוע ועד שבועיים לערוך דף באיכות כה גבוהה. עם מוסדות, טירונים אם מומחים, בעלי זכאות למזער בנוחיות מרבית אלפי ש"ח בעמלות עיצוב על ידי תבניות מוסדות.

נמצא והן אתרי אינטרנט ישראליים של חריגים ספציפיים, ובינהם http://www.web-site-templates.org המספקים חבילות בידי תבניות בעלויות אחד, בסקטור להבטיח מספר אחר לכל תבנית.

Website: https://monsterog.xyz

Share