ترک خود ارضایی مرحله دوم

Expires in 8 months

11 March 2022

Views: 13

از این رو، اگر یک متخصص و مشاوره جنسی در کنارتان باشد و علاوه بر آشنایی با فواید ترک خود ارضايی، منشاء ها را شناسایی کرده و در حل آن ها به شما کمک نماید. چرا که احساس گناه و پایین آمدن اعتماد بنفس بخوبی می تواند چهره را تحت تاثیر قرار داده و باعث پژمردگی آن شود. در حالی که اگر شخص بتواند بر این خواسته شدید خود غلبه نباید، یک نیروی تازه در خود خواهد یافت و همین در چهره او نمایانگر خواهد بود. شما چه فرد مذهبی باشید و چه اعتقادی به احکام دینی نداشته باشید، بعد از خود ارضایی دچار در ناخودآگاه خود یک احساس گناه خواهید شد. بدون هیچ شکی این احساس تاثیر بسزایی در خلق و خویتان خواهد شد و حتی می تواند شما را دچار افسردگی نماید.

گرچه پائین بودن سطح تستوسترون یک مساله جدی در سلامت مردان محسوب می‌شود اما پزشکان قادرند این اختلال را درمان کنند. مطالعاتی که در دهه ۹۰ میلادی بر روی میزان تستوسترون بزاق زنان و مردان قبل و بعد از فعالیت جنسی صورت گرفته حاکی از آن است سطح تستوسترون یک روز پس از انجام رابطه جنسی در بالاترین سطح خود بوده است. این نتایج نشان می‌دهد که سطح هورمون‌های جنسی تعیین کننده میزان رابطه جنسی نیست بلکه فعالیت جنسی است که سبب بالا رفتن هورمون‌های جنسی از جمله تستوسترون در افراد می‌شود.

به همین دلیل یکی از بزرگترین فواید ترک خود ارضايی از نظر علمی آن است که درون آرام تری خواهید داشت و حتی از میزان آشفتگی بسیار کاسته خواهد شد. این آرامش درونی حتی در ظاهر نیز خود را بروز خواهد داد و به نوعی از فواید ترک خود ارضايی در چهره به شمار می رود. حال اگر با مسئله یا مشکل خاصی مواجه شده باشید، این مورد اضطراب شما را دو صد چندان خواهد کرد. از سوی دیگر احساس گناه شدیدی که بعد از خود ارضایی به وجود می آید، شما را در مورد آینده آن نگران می کند و به همین دلیل دائما یک استرس پنهان و آشکار به همراه خواهید داشت. روش های ذکر شده به شما در ترک خودارضایی کمک بسیار زیادی می کند.

خطابم کسانی هستند که میگن فکر فلان چیز منو راحت نمیذاره ، بیاید با هم رو راست باشیم ، ورود فکر یک شخص ، فیلم یا ... به ذهن شما اختیاری نیست ، یعنی فکر فلان فیلم برای ورود به ذهن شما ، ازتون اجازه نمیگیره ، فکر یک شخص یا ... ، مثل یه مهمون ناخوانده وارد میشه ، کاریش هم نمیشه کرد . اگه میخوای آیندت خراب نشه و آینده موفق و خوب و سالم داشته باشی خودتو از این اعتیاد راها کن برای همیشه.

با این وجود اگه به هر دلیلی تحریک شدید قدم سوم در ترک خودارضایی رو در بالا مطالعه کنید تا براتون یادآوری بشه که در چنین مواقعی باید چکار کنید . به این فکر کنید که روند عقب افتادن شما از زندگی از همین عکس ها و فیلم ها شروع میشه ، عامل افسردگی ، نابودی اعتماد به نفس ، دور شدن از خدا ، ناراحت شدن امام زمان ( عج ) همین ها هستند . مطالب این پست رو چند بار بخونید تا چیزی از چشم تون پنهان نمونده باشه من خودم این مطالب رو چهار پنج بار خوندم تا یادم بمونه و همه رو مو به مو عمل کردم ! یادت باشه اگر توبه ت رو شکستی و این عمل زشت رو دوباره انجام دادی اصلا ناراحت و افسرده نشو ! چون دلیل تحریک شدنتو یا نقطه ضعفتو فهمیدی و میتونی رفعش که دیگه گناه نکنی !

پس نمی توان فهمید کسی از قبل خودارضایی کرده است یا خیر. مسئولیت پذیری می تواند به شما کمک کند رفتاری را که به نظر خارج از کنترل است، از جمله خودارضایی اجباری اصلاح کنید. از مشاور خود بپرسید که آیا یک گروه پشتیبانی در منطقه شما وجود دارد یا خیر. بسیاری از مردم سعی می ‌کنند خودارضایی را متوقف کنند، اما بدون توجه به الگو های اساسی در احساسات و سیستم عصبی خودمختار که منجر به این رفتار می ‌شود، بدون شک «عود» خواهند کرد، که می ‌تواند منجر به احساس شرم بیشتر شود. زمانی که احساس اضطراب، ناراحتی، ترس یا عصبانیت می کنید، اقدام خودارضایی می کنید. برای مثال، اگر تعامل شما با دیگران کاهش پیدا کرده است و حتی کار خود را به دلیل خود ارضایی از دست داده‌اید وقت آن است که تصمیمی جدی بگیرید و این عمل را کنار بگذارید.

به زودی آموزش ویدیویی ترک خود ارضایی در همین صفحه قرار داده خواهد شد. به زودی “آموزش ویدیویی ترک خود ارضایی” در همین صفحه قرار داده خواهد شد. لطفا فیلم آموزش ترک خود ارضایی رو از طریق لینک زیر سفارش بدید و استفاده کنید.

احساس گناه را بعد و هنگام انجام عمل خود ارضایی تجربه می کنند. اعتیاد آنها به خود ارضایی ، سد راهشان برای پیشرفت در زندگی شخصی و کاری شان می شود. رضایت فرد از رابطه جنسی کم شده و ترجیح می دهد خود ارضایی کند. درد ها و آسیب های روانیی که فرد بخاطر شرایط خاص زندگی اش، فرد تجربه می کند و با انجام خود ارضایی ، این احساسات را پنهان می کند. دلایل بسیاری برای اعتیاد به این عمل وجود دارد که به طور قطع نمی توان انتخاب کرد دلیل اصلی اعتیاد به آن چیست. در اکثر موارد ، ترکیب چندین علت با هم باعث اعتیاد می شود اما برای شفاف سازی چند دلیل عمده ای که بسیاری از مردم بخاطر آنها به خود ارضایی اعتیاد پیدا کرده اند را عنوان می کنیم.

چرا دارویی براش وجود داره چون تبدیل به وسواس شده درشما. همچنین در کل ۲۸ روش درمانی وجود داره که در فیلم ما که کاملترین پکیج آموزش ترک خودارضایی هستش در صفحه خودارضایی سایتمون وجود داره. میتونید اون فیلم رو ببینید و قطعا موفق خواهید شد. اگر بعد از دیدن فیلم سوالی داشتید ما در خدمتتون هستیم که پاسخ بدید.

در غیر اینصورت برای کسانیکه امکان ازدواج میسر نیست حتی المقدور باید از محیط ها و فضاها و رسانه هایی که منجر به شعله ور شدن حس شهوت و برانگیخته شدن این نیاز میشود اجتناب کنند. بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ عمل خودارضایی نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد. تاثیراتی که ترک خود ارضايي بر جسم و روان می گذارد، بر چهره نیز تاثیرگذار خواهد. هر چقدر ذهن بی دغدغه تر باشد، بیشتر به سمت افکار و اعمال متفرقه می رود. فردی که تنها و بیکار است برای رفع بی حوصلگی خود به دنبال هیجانات و تجربه های دیگر خواهد بود که یکی از آن ها می تواند خود ارضایی باشد. استراتژی هایی برای شکستن الگو های رفتاری ناسالم ایجاد کنید.

همین فکرهای جنسی که دائم ذهن‌ت رو مشغول کرده خودش یه مشکل بزرگه. همین وقتی که میذاری پای این همه فیلم سکسی دیدن خودش یه عمر وقت تلف کردنه. به عنوان یه جوون ۲۱ ساله که مدتی زیادی بود به دیدن فیم های مستهجن و خود ارضایی اعتیاد کرده بودم دارم برات می‌نویسم. از تماشای هرگونه عکس یا فیلم پورنو (عکس و فیلم هایی با محتوای رابطه جنسی که مستحجن و تحریک کننده هستند) به شدت خودداری کنید. عملی غیر اخلاقی است که به شدت سلامت روحی و جسمی بدن را تحدید می کند.

از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به خودارضایی دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.25.برای ترک خودارضایی از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری کنید. 5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه كردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریك كننده، خودداری شود. واقعا ممنون از شما خیلی کمکم کردی روحیه و اراده خیلی قوی به من دادی امیدوارم بتونم ترک کنم روز 15 هستم بدبختی من اینجاست که متاهلم ولی بازم اینکارو انجام میدم به طور میانگین هفته ای یکبار. ولی تا آلان دستورات شما را مو به مو انجام دادم. در این مقاله می توانید در مورد فواید مختلف ترک خود ارضایی از منظر علم مطالعه فرمایید. یا اینکه اگر مثلا در خانه تنهایید و می دانید که احتمالا به سمت خود ارضایی خواهید رفت، با یکی از دوستان خود تماس بگیرید و با او صحبت کنید.

انجام عمل خودارضایی هم در ادیان دینی (مخصوصاً اسلام) نهی شده است و هم بر اساس نظر بسیاری از پزشکان انجام خودارضایی صدمات جسمی و روحی به انسان میزند، پس ترک خودارضایی واجب است. با این وصف اضطراب هم علت و هم معلول استمنا محسوب می‌گردد. لذت نبردن ار رابطه جنسی طبیعی که خود آن دلایل بسیار زیادی از جمله نداشتن رابطه عاطفی خوب با همسر، ازدواجهای اجباری، تحت فشار قرار گرفتن جهت نزدیکی و غیره دارد. همچنین عدم مهارت و اطلاعات کافی همسر از چگونگی تحریک جنسی همسرش میتواند عامل این عمل غیر شرعی زشت شود. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش كرد.13.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر كند.

بیشتر جوانان بر این باورند که خودارضایی راحت مشخص می شود به همین دلیل استرس و دلشوره زیادی دارند و در جمع های دوستانه یا خانوادگی شرکت نمی کنند که مبادا دیگران متوجه شوند. ازآنجایی‌که خود ارضایی می‌تواند منجر به پیامدهایی منفی و تجربه هیجانات ناخوشایند و آسیب به ابعاد مختلف زندگی می‌شود، مهم است که این عمل را بایسکشوال چیست ترک کنید. این مسئله یکی از نگران‌کننده‌ترین عوارض خود ارضایی است که می‌تواند اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس شما را نیز کاهش دهد. جوش‌های ناشی از خود ارضایی به دلیل گرمای بیش‌ازحد بدن و عدم تعادل هورمونی به وجود می‌آیند که این جوش‌ها و تحریک شدن پوست صورت می‌توانند بسیار آزاردهنده باشند و زیبایی چهره را کاهش دهند.

Website: https://hirbodclinic.com/quit-masturbating/

Disable Third Party Ads

Share