آموزشگاه زبان در نارمک 【شرق تهران ️ 77189018】

Expires in 9 months

13 April 2022

Views: 27

موسسه مهاجرتی گوتوتی آر با آنالیز کردن شرایط اختصاصی و ارزیابی معدل و توانایی‌های متقاضی می‌توانددانشگاه‌ های برتر فرانسهرا به او معرفی کند. همچنین اگر قصدتحصیل رایگان در فرانسهرا دارید، پیشنهاد می‌کنم که با کارشناس‌های مهاجرتی ما درموسسه GO2TR، در تماس باشید. موسسه مهاجرتی GO2TR با کادری مجرب و کارشناس‌های مهاجرتی در انواع روش‌هخای مهاجرت به خارج، اعم از تحصیلی،کاری و سرمایه گذاری خدمات مشاوره ارائه می‌دهد.

این دوره‌ها به‌عنوان مدرکی دال بر مهارت زبان فرانسه برای تحصیل در دانشگاه‌های مختلف پذیرفته می‌شوند. دوره‌های زبان فرانسه توسط اکثر مؤسسات آموزشی برای تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شوند. همچنین هنگام درخواست برای کار در شرکت‌هایی که به مهارت‌های زبان فرانسه نیاز دارند، می‌توانید از این دوره‌ها به‌عنوان مدرک قابل صلاحیت استفاده کنید. ازآنجایی‌که مدارک هر آزمون دوره زبان فرانسوی در سطح جهانی شناخته‌شده است، مطمئناً در رزومه شما یک نکته مثبت خواهد بود.

آموزشگاه زبان سُرور آماده اعطای نمایندگی به تمامی استان ها کشور می باشد. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی به منظور مهاجرت ، موفقیت در کسب و کار و تجارت خودتان ، موفقیت تحصیلی و یا گرفتن مدارک بین المللی همچون ایلتس IELTS و ... آموزش زبان دانمارکی از مبتدی تا پیشرفته توسط مجرب ترین اساتید دانمارکی ایران ... تقویت سطح عمومی زبان فرانسه کودکان برای ورود به دوره های نوجوانان.

روش های آموزش، نمودار آموزشی و تمامی فعالیت های اداری و آموزشی آموزشگاه زبان سُرور به طور کامل بر اساس سیستم آموزش زبان انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد. ما در بخش آموزش زبان به طور کامل بر طبق الگو و نمودار آموزشی CEF دانشگاه آکسفورد فعالیت می نماییم و از تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی اُرجینال انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان استفاده می کنیم. این یکی از اصول سبک آموزشی نوینی است که در دوره «Perfectionnement des Professeurs» در دانشگاه CLA فرانسه به اساتید برتر زبان فرانسه آموزش داده می شود. خانم دکتر سجادی در سال ۲۰۱۰ به هزینه و دعوت سفارت فرانسه در تهران در این دوره تخصصی شرکت کرده و شیوه های برتر آموزشی زبان فرانسه را به ایران آوردند. آموزش زبان آلمانی - آموزشگاه زبان دوره کودکان - آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان - آموزش زبان - آموزشگاه زبان از مبتدی تا پی... آموزش زبان دوره کودکان - آیلتس - آموزش زبان - آموزشگاه زبان از مبتدی تا پیشرفته - آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان - آموزش ز...

این سطح از آموزش زبان فرانسه در اسپیکان با کتاب Mobile در 3 ترم ۲4 جلسه ای برگزار میگردد و مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان فرانسه مبتدی میباشند. هدف این کالج این است که به شما بیاموزد که در عین توسعه سریع مهارت‌های ارتباطی خود در زبان فرانسه، دانش متنوعی را کسب کنید. همچنین بر اساس روش‌های مختلف آموزشی مانند اسناد معتبر، ضبط ویدئو، صوت، کمیک، کلیپ‌های مطبوعاتی مقاله، آهنگ‌های فرانسوی، کلیپ‌های فیلم و رمان‌های فرانسوی.

در اینجا تعدادی از شناخته‌شده‌ترین دوره‌های زبان فرانسه که می‌توانید دنبال کنید، شرح داده می‌شود. این دوره مناسب کودکان 3 تا 12 است که علاقه و تمایل به یادگیری زبان فرانسه دارند. مرکز بین المللی زبان های خارجی کارینو با بیش از 1 دهه تجربه در آموزش زبان های المانی، ترکی استانبولی ، فرانسه روسی، عربی، چینی، کره ای ، ژاپنی، سوئدی ، هلندی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و....

آزمون‌های استاندارد مانند GRE، GMAT یا LSAT برای برخی از دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد موردنیاز است. DELF Scolaire، مانند DELF junior، برای نوجوانانی طراحی شده است که فرانسوی زبان مادری آن‌ها نیست. همچنین این آزمون در سطح بین‌المللی شناخته‌شده و برای مادام‌العمر معتبر است.

دوره‌های زبان فرانسه، مهارت زبان فرانسوی را در چهار زمینه (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) پوشش می‌دهد. کالج زبان ACCORD در فرانسه برنامه‌های تابستانی خانوادگی و دوره‌های زبان فرانسوی در پاریس را برای والدین و کودکان ۶ ساله به بالا ارائه می‌دهد. برلیتز یک مدرسه بین‌المللی است که دوره‌های زبان فرانسوی را در ۲۸ مرکز در سراسر فرانسه در شهرهای بزرگ ارائه می‌دهد. آموزش می‌تواند به‌صورت خصوصی یا گروهی انجام شود، یا معلمان برلیتز حتی می‌توانند به دفتر شما بیایند.

✔️ آموزش زبان فرانسوی با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا. تاکید اصلی این کلاس ها بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان و آمادگی آنها جهت شرکت و قبولی در آزمونهای سفارت فرانسه میباشد. انتخاب مدرسین با دقت نظر و در مراحل ابتدائی با مصاحبه حضوری و بررسی مدارك متقاضیان صورت می گیرد و پس از آن با شركت در دوره های مختلف تربیت مدرس جهت تدریس آماده می گردند.

✔️ شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه. به نظر من هم همون reflet خوبه من خودم باهاش کار کردم البته من کلاس هم می رم که خود reflet تدریس می شه. اما میشه کتاب رو بصورت tutorial هم خوند..و مثل هر زبان دیگه نگاه کردن به فیلم هم خیلی کمک می کنه.

اسپیکان بیش از ۱۰ سال است که با دستاوردها و عملکرد بسیار درخشان در حال برگزاری کلاس زبان فرانسه مطابق با متد سفارت میباشد که در ادامه با نحوه عملکرد بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران بیشتر آشنا خواهید شد. همان طور که گفته شد یکی از بهترین زمان‌های آموزش زبان فرانسه کودکان دوران کودکی است. در این دوران، کودکان می‌توانند بدون لهجه زبان فرانسه را یاد گرفته و صحبت کنند. در واقع برای شروع یادگیری زبان دوم، یادگیری و آموزش فرانسوی برای کودکان بهترین انتخاب است. با ثبت نام در این کلاس‌ها می‌توانید استعداد‌های او را کشف کرده و دید او را نسبت به جهان گسترش دهید.

Here's my website: https://nikaro.ir/blog/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

Disable Third Party Ads

Share