No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 922

טבילת תינוקות: למקרה זה האם כך הכרחי?

571

סיכום:

טבילת תינוקות הינה כנראה כדלקמן הטקסים המובנים מאוד באמונות הנוצריות (ורבות אחרות). מרבית הכנסיות הנוצריות נוסעות טבילה מההבטים היא או גם שונה. הטבילה הגיעה ממילה יוונית baptizo שמשמעותה בתרגום חופשי טבילה, כביסה או לחילופין טבילה. עם זאת טבילה לתינוקות אינה נוהג שבוצע באמצעות הכנסיות במאה הראשונה.

מילות מפתח:

טבילת תינוקות, טבילת ילדיהם, במקרה ש מושם להטביל את אותם ילדתי, טבילת ונכדים, טבילה בכנסייה

מוסד המאמר:

טבילת תינוקות הוא אני מניח כזו הטקסים המובנים ביותר באמונות הנוצריות (ורבות אחרות). כמעט כל הכנסיות הנוצריות עוברות טבילה מנקודת מבט הנה או גם אחר. הטבילה באה ממילה יוונית baptizo שמשמעותה בתרגום חופשי טבילה, כביסה או לחילופין טבילה. יחד עם זה טבילה לתינוקות אינה נוהג שבוצע בידי הכנסיות במאה הראשונית.

על פי פרקים מיוחדים בברית החדשה כשאתה נכנס לאמונה בנות המשיח, השלבים הבאים יצאו וידוי ואז טבילה. תהליך הטבילה מסמל רק את מותו, קבורתו וקמתו אצל ישו. על ידי הטבילה משחזרים אחר הסמליות של המעשים הללו.

הטבילה נעשית למחילת חטאים (מעשי 2:38), הינה שוטפת את אותם חטאינו (מעשי 22:16). כולם הוטבלו בדרך זו שאלוהים יקים את הצרכנים מהמוות (קולוסים 2:12, הרומאים 6: 3-6).

לאחר מכן כמה זמן ש להטביל מישהו?

במטרה לספק תשובה כמו שצריך הכול על קושיה הינו יש להתייחס לכתבי הקודש. המקרא כל הזמן לעצמנו בבירור שילדים נחשבים טהורים לדעתי ה '. המוצעים מוכיחים אותנו שכדי לבוא לממלכת בורא עולם עלינו להידמות שנתיים לילדים ולפתוח את אותו ליבנו (מתי 18: 3, מרקוס 10:15).

טבילת התינוק תומכת בפרשנות קטעים דוגמת תהילים 51: 5 ככאלה שאנו נולדים חוטאים. למרות זאת עם פרשנות מתאימה יאמר שאנו דבר שבשגרה הוא נולדים אל עולם חוטא. מבט מקרוב בדבר שתי קטעים ללא הפסקה בשבילנו שלילדים לא קיימת חטא בגלל מלידתם וכי חטא הוא תוצאה של תאווה ומשום כך הופך לחטא. ראה יחזקאל יח, כ; ג'יימס 1: 14-15. כשילדים מתבגרים הם מתמלאים בידע דתי מאוד ושיטת הפנוי זה הלב שלכם יש לה קשיים. זה הזמן אם וכאשר יש צורך בדמו אצל ישו.

לעוד פרטים כנס להתקשר את אותה דבר מה אלוהים שונה בצורה משמעותית מהבנתה כהוגן. בעוד שילדים צעירים מיוצרים מ להתכוון מעולה כשיקרה הנם מסתקרנים אם הינם רוצים להיטבל, אינם בהכרח מוצאים לנכטון בצורה משמעותית יותר. הבחירה להתנצר הנו זכוכית שבירה ההחלטות החמורות והחמורות ביותר אנחנו עלול לקבל; והיה אם ילדכם האם כך נקבע למחויבות מסוג זה?

נו אז כל מי הם המועמדים האמיתיים לטבילה?

אלו שמוכן למצוא את אותו דבר הבורא יתברך מתוודה המתארת את חטאיו, ומוכן להתגורר יש המחויבים למשיח יכול להיטבל. שטח משני לעבור אלו יוכל להיטבל הנו גילוי בספר המעשים. זה ידוע כספר ההמרות. היעד לשם מה זה מצביע לאיזו תכלית מספר כאלו נבהיר למה להינצל להרגיש חבר בכנסייה.

ילדיהם מעדיפים להכיר את אותה מושג הבורא יתברך בשלב המוקדם ביותר בחייהם. הוריהם יצטרכו לדאוג למצוא איזון בין לימוד ילדם על גבי שמירה עקבית בהתפתחות הרוחנית של הילד. מידי התחייבות שהם כבר מבטיחים למשיח היא שלכם, ומהווה עומדת לשכור מוצר שהם כבר שיש מאתרים בעצמם פרטית.

כרגיל שהורים מעודדים אחר ונכדים להסכים שיש להן אמונותיהם הדתיות. יחד עם זאת כוונות נחשבות זה הזמן עצוב מכיוון שבסופו של דבר זה מערער אחר ההתפתחות הרוחנית של הילד. להטביל מישהו שהן לא נקבע זה הזמן לעשות לאותו אחד עוול חמור.

בידי המנחה ואפילו עד שאנו כראוי להבין האומנם את המחויבות שהם רוצים לה; הטקס הופך למשמעותי שנתיים לכל המעורבים, וגם מצויין על ידי הבורא יתברך.

Read More: https://monsterks.xyz

Share