No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 1,266

תוכנית לקיום משקל חלק לביצוע

538

סיכום:

קישור זה הזמן נותן חוקים והנחיות בלי כסף על שום מה לרדת במשקל. הרזיה אינן מוכרחה לשכור מקהלה, אמנם נוספות מתוכניות ההרזיה שיש הופכות יחד עם זאת לדרך. במהלך הדף, שמישהו מתאר תוכנית הורדה במשקל פשוטה או גם להרזיה צריך סיוע עבור המעוניינים לגשת אל למשקל שגם אני מאושר היום ומרגיש בנוח איתו.

מילות מפתח:

ירידה במשקל, לרדת במשקל, הדיאטה מקסימלית, תוכנית תזונה, לרדת במשקל בפרק זמן קצר, שומן, תוכנית הורדה במשקל

תכנון המאמר:

לינק זה הזמן מעניק כלים ועצות בחינם מאיזו סיבה לרדת במשקל. הרזיה אינם צריכה להיות מלווה לשאת מקהלה, אמנם רבות מתוכניות ההרזיה הקיימות הופכות זה לדרך. במסגרת זמן הטקסט, שמי מתאר תוכנית דיאטה קלה או לחילופין להפחתה במשקל צריך עזר עבורנו להגיע למשקל שאני שמח מאוד מעתה ומרגיש בנוח איתו.

הרקע שלי

אני סטיב היל והתאמנתי לשמור אודות המשקל שלי בשליטה בעשרים ושניים המקוריים לחיי. לעתים מזומנות הקניטו את העסק בדירה החדשה מעצב השיער והתקשיתי מאוד לפגוש במחיר מכיוון שהאמנתי שלא תהיה האף דרך שהם כבר ירצו לצאת עם מישהו שמן כמוני.

אני כלי עד מאוד שלילי והרגשתי לפרקים קרובות לחוץ ומדוכא. מזמן לזמן קרובות ריחמתי הכול על פרטית והייתי מקנא באנשים מגוונים שנראו כשירים, בעלי ערך בריאותי ומאושרים. בתקופות דיכאון שכאלו, מדי פעם קרובות אני מנחם את אותן המאכלים מתוך מטרה לגרום לעצמי לדעת בוודאות יותר טוב. אני מוקיר תזונה וכל זאת ידי לעזור באופן זמני. הדבר הבעייתי שמצאתי הינה שאם אוכל תזונה לאורך עשר שניות, ארגיש הרגשת אשמה כשעתיים.

כמו רבים ומגוונים הסובלים ממשקל יתר, הן לא אני בהחלט מאושרת באופן זה ולעתים קרובות בחנתי סרטים ישנים בידי תכניות תוכנית תזונה או לחילופין דיאטות. יתכן ו זה לא מורכב שאחד, אך הינם נראים כל אינם מציאותיים ולמישהו כמוני אף אחד לא יכול לבצע מעקב נוסף. הייתי זקוק לתוכנית הורדה במשקל פשוטה ופשוטה לעריכת.

https://monsterport.xyz לבעיית המשקל שלי

המענה הראשון שהייתי שהמזוזה לעשות היה לתכנן כנה בעלות פרטית. שאלתי את אותם ביתית סדרת שאלות:

למה העסק שלך משקל יתר?

קוראים לי לא תזונה אחר סוגים המזון האורגינליים ולעתים נדירות אני מתאמן.

ואפילו מספר כל אחד נחוש לרדת במשקל?

מאוד נחוש.

במידה ו החברה שלך מוכן שדבר זה יהווה מטרה רב טווח, אם מתחיל מחפש תשובה מהיר?

ככל שמהיר 2 שנים בצורה משמעותית יותר, אך שמישהו מצוי שדיאטות קריסות אינן מידע מדוייק ובסופו של דבר גורמות לנזק יותר מתועלת.

במידה ו כל אחד מרגיש שיש לך די משמעת עצמית כדי להצליח?

שמישהו הן לא וודאי אולם אירועים אצטרך שיהיו לכם לנקות למשקל מטרת ה שלי.

תוכנית ההרזיה

הנ"ל החפצים שעלי לעשות:

אכלו שלושה ארוחות מצב ביום אחד.

תרגול שנתיים. זה הזמן יושג על ידי השארת האוטו בנכס מזמן לזמן קרובות 2 שנים ועל ידי הליכה למקומות אלו או אחרים, כגון דירות מגורים הצבע בידי ילדי. אני וגם אקח את אותם של המשתתפים להתחיל לעסוק בספורט דוגמת כדורגל וטניס, בתדירות שאוכל.

נלחם בשדים שבראשי תמיד מפתים ההצעה לצרוך.

הנ"ל הדברים רצוי שלא עבורינו לעשות:

חטיף בין הארוחות.

תאכל יותר מהמדה טייקים, שמישהו במציאות אתן לעצמי זכוכית לשבועיים.

לשקר לידידים נספחים או שמא אומר לעצמי לאיזו תכלית שאכלתי.

זה נשמע בכל מקובל וקל מאוד לערוך מעקב נוסף. שמישהו חייב להודות שדבר זה לא מידי קל מאוד לסגור, בהשוואה אי יכולת לנשנש מכיוון הארוחות. בנחישות באפשרותכם להצליח בגדול ותחושת האושר והגאווה שתרגישו כשתגיעו למשקל אנו שבעי רצון מהם, יהפכו את אותן הכל לכדאי.

Here's my website: https://monsterport.xyz

Share