No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 1,026

היסטוריה קצרה על ידי מחשבי טאבלט

מחבר: קונרד בליקנשטורפר

source_url: http: //www.google.com/articles/computers_and_internet/article_2273.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:08

קטגוריה: מחשבים_אינטרנט

מאמר:

לסיום שנות השמונים, מוצרי צריכה מחשוב עטים מוקדמות עוררו התרגשות רבה והיה זמן ש חשבו שבסופו של דבר אבל יחליפו מחשבים קונבנציונליים במקלדות. בתום הכל, אנו מוצאים לנכון לשים בעט ועטים בוודאי בזול מאיימים ממקלדות.

מחשבי עט, לפי שחזו בשנות השמונים, הורמו סביב זיהוי ערך יד. תחילה שנות השמונים, זיהוי חיבר העור יוכרז כטכנולוגיה עתידית בעלת משקל. זוכה פרס נובל, ד"ר צ'רלס אלבאום, פתח אחר נסטור ופיתח את יודע חיבר היד אצל NestorWriter. תאגיד מודיעין תקשורת יצר את אותה ערכת זיהוי הביא לפרסום העור שלנו והיו נוספות נוספות.

ב- 1991, הייפ מחשוב העט ניצור בשיאו. העט יוכרז כאתגר לעכבר, ומחשבי העט כתחליף לשולחן שבו אנו עובדים. מיקרוסופט, שרואה בלוחחות תחרות פוטנציאלית פרופסיונלית למחשבי Windows, הודיעה הכול על סיומות עטים בעבור Windows 3.1 וקראה להן Windows למחשוב עטים. מיקרוסופט ניבאה כמה תחזיות נועזות בנוגע ל הצד החזק וההצלחה של מוצרים עטים שייקח 4 עשר שנים ואפילו עד שיתחילו להתממש. בין השנים 1992 יכנסו מוצרים. תאגיד GO שחרר את PenPoint. לקסיקוס שחרר את כל רשת זיהוי חיבר העור שלנו Longhand. תמלול והקלדה פרסמה את אותן Windows למחשוב עטים. בשנת 1992-1994, עשר בתי עסק הציגו חומרה להפעלת החלונות למחשוב עטים אם PenPoint. ביניהם שיש EO, NCR, סמסונג, דאופין, פוג'יטסו, TelePad, Compaq, Toshiba ו- IBM. מעטים המועמדים שזוכרים שה- ThinkPad שונה בקרב IBM נעשה, כשמו באמת הוא, מחשבי צפחה.

עיתונות המחשב התלהבה בראשית הדרך, ואז חשובה בהרבה כשמחשבי העט לא נמכרו. הינם מדדו מחשבי עט בדבר מחשבים שולחניים עם תוכנת Windows כמעט כולם מצאו בנוייה להשתמש בטאבלטים אצל עטים. הנם ואלה מתחו הזמנה הכול על זיהוי ערך עורינו ואמרו שזה לא מנהל צוות. מעתה ואילך בתי עסק מחשבי העט נכשלו. מומנטה נסגרה בין השנים 1992. הם השתמשו בהון סיכון של 40 מיליון דולרים. סמסונג ו- NCR אינם הציגו מוצרים טריים. חלוץ העט GRiD נקנה באמצעות AST הודות ל כושר הייצור שלה. AST עצרה רק את פרויקטי העט. דופין, שהוקם באמצעות סוחר לחברות קוריאני בשם אלן יונג, פשט רק את הרגל, והגיע ל- IBM בנוסף 40 מיליון דולרים. ה- GO השתלטה בידי AT&T, ו- AT&T סגרה את אותה העבודה באוגוסט 1994 (אחרי פרסומות הטלוויזיה הבלתי נשכחות "פקס אודות החוף"). GO הפסידה הון סיכון אצל כמעט שבעים מיליון דולר אמריקאי. Compaq, IBM, NEC ו- Toshiba הפסיקו לעצב משאבי עטים בשטח הצרכני בשנים 1994 ו -1995.

עד ל שנת 1995 מחשוב העטים מת בנושא הצרכני. עכשיו קרא עשתה הזדמנות מחצית לב לכלול את כל "שירותי עט" בשנת Windows 95, איזה מה מחשבי צפחה נעלמו, לא פחות בשוקי הצריכה. הגיע המשיך בשטח אנכיים ותעשייתיים. מפעלים למשל Fujitsu Personal Systems, Husky, Telxon, Microslate, Intermec, Symbol Technologies, Xplore ו- WalkAbout יגרמו ומכרו טבליות עט אחרות ולוחות עט.

אולם אירועים זה הן לא מתבצע תם מחשוב העט. ביל גייטס כל הזמן היה מאמין בטכנולוגיה, ואתה עלול למצוא מחשבי צפחה ברבות מהמצגות המיוחדות "מחשוב בעתיד" בקרב מיקרוסופט במשך הזמן. בו ברגע שמיקרוסופט הציגה שוב פעם מחשבי עט כ- & כאן מה " ב- 2002, לוחיות והמרה למחשבים אישיים השיגו קאמבק, וחברות חדישות ובינהם Motion Computing הצטרפו לליבתם על ידי תושבי מחשבי צפחה בחנויות האנכי והתעשייתי.

מטרת ה המרכזית כיצד מחשב הלוח המיוחד למיקרוסופט מוצלח באופן סביר ויש ניסיונות קודמים לא היוו 2 גורמים. קודם, השיטה הנפוצה בשביל לוח עט דבר שבשגרה הוא אינן הינה ניסיון בתחילת שנות התשעים. ושנית, בניית בעלי העט לצלוח קלט מקלדת בזיהוי הביא לפרסום יד (וקולי) התגלה כקשה בהרבה מהצפוי. שימשו כפי שהוזכר כמה מכירים נוחים שמשתמשים שהינם עד הרגע כעת, אך אנחנו מוצאים לנכון הכשרה ומידת הסתגלות משובחת על ידי המרכיב. בלתי אפשרי מקורי לשרבט אודות מצג והקומפיוטר מבין כל מהיבט של נהדרת. על ידי מחשב נייח הלוח, מיקרוסופט הקטינה את אותם זיהוי חיבר היד למטרת "דיו דיגיטלי" כסוג נתונים אידיאלי. הוא הייתה דרישה נבונה בהרבה.

My Website: https://maazart.xyz

Share