کاشت ناخن هلویی چیست و مزایای آن

Expires in 8 months

26 April 2022

Views: 78

در این صورت، کافی است یک پنبه آغشته به الکل ایزوپروپیل را روی سطح نرم و صاف ژل بکشید و لایه چسبناک آن را پاک کنید. با مالیدن روغن کوتیکول به پوست اطراف پایه ناخن، مانیکور ژل خود را به پایان برسانید. امروزه خانم ها با انواع روش ها رو به رو می شوند که ممکن است انتخاب را برایشان سخت کند. اما بهتر است بدانید که سه روش رایج برای کاشتن ناخن در دنیا وجود دارد که شامل کاشت اکریلیک یا پودری، ژله ای و قالبی است. اگر می خواهید بدانید بهترین روش ناخن برای شما کدام است، باید ویژگی های هریک را به طور کامل بدانید.

مدل کاشت ناخن هلویی هم در کاشت ناخن گریم و هم به تنهایی قابل استفاده است. در این روش نتیجه نهایی کاشت ناخن بسیار طبیعی تر خواهد بود. در صورت عفونی بودن ناخن ها حتما ابتدا برای درمان عفونت ناخن هایتان اقدام کرده و سپس کاشت ناخن را امتحان کنید. ناخن های پودری از دیگر گزینه های بسیار پرطرفداری است که از جلوه خوبی برخوردار بوده و شباهت زیادی با ناخن های ژله ای دارند.

مقدار مناسبی از پلی ژل را درون قالب قرار دهید و سپس با یک براش خیس آن را روی سطح داخلی قالب پخش کنید. با پهنای براش به آرامی روی ژل ضربه بزنید تا به طور کامل و یکدست روی قالب پخش شود. ویدئو شماره ۵- زدن پلی ژل به داخل قالببسته به روشی که انتخاب می کنید، می توانید از پلی ژل یا اکرلیک برای داخل قالب استفاده کنید.

به همین دلیل، زدن پرایمر ناخن قبل از هر کاری اهمیت زیادی دارد. ویدئو شماره ۵- سوهان کشیدن ناخن کاشته شدهپس از اینکه اکریلیک را روی سطح ناخن به طور یکنواخت پخش کردید، با سوهان قسمت های ناهموار آن را صاف کنید تا کاملا یکدست شود. سپس یک مقدار روغن کوتیکول روی پوست پایه ناخن بمالید، دوبار کمی سوهان بکشید و تمام! پس از این مرحله می‌توانید هر مدل یا طرح ناخن را که مد نظر دارید روی ناخن‌هایتان پیاده کنید.

هرچه به سمت ریشه ناخن پیش می‌روید، باید از عمق این پودر سفید بکاهید. در این روش از تیپ یا فرمر برای افزایش قد ناخن استفاده نمی شود. بلکه بجای آن از رشته های فیبری به نام فایبرگلاس استفاده می کنند. رشته ها را روی ناخن می چسبانند و سپس مواد ژل را روی آن قرار می دهند. پس از خشک شدن ژل توسط دستگاه UV با استفاده از سوهان، ناخن را به فرم دلخواه حالت می‌دهند.

رعایت بهداشت در این روش کاشت ناخن به حد اعلای خود خواهد رسید. در صورتی که کاشت ناخن‌های خود را به روش دیپینگ انجام دهید، نتیجه کاشت شما، ناخن‌هایی بسیار زیبا و ظریف خواهد بود. برای اینکه ناخن های رنگی داشته باشید ، می توانید از پودر رنگی استفاده کنید و سپس چسب بزنید، اکتیویتر را مثل لاک روی ناخن بزنید .

شاید قد ناخن بلندتر شود، اما ظاهر طبیعی ندارد و مشخص است که ناخن مصنوعیست. زمان ترمیم بستگی به رشد ناخن شما دارد اما معمولا ماهی یک بار به ترمیم نیاز دارید. تا حد امکان از آغشته شدن ناخن ها با مواد شوینده جلوگیری کنید. قبل از این که قلم به داخل پودر زده شود، چند بار باید آن را در گرده لیکویید فشار بدهید تا هوای بین موها از بین بروند. نسبت پودر به لیکویید باید درست و با دقت انتخاب شود تا ماده حاصل از ترکیب آن ها خیلی شل یا سفت نشود. 2 میلی متر آخر پرایمر را در ته ظرف رها کنید، زیرا به مرور زمان گرده هایی که به قلم چسبیده اند، داخل ظرف ته نشین شده اند و بر غلظت ماده افزوده شده است.

شیوه کاشت ناخن ژله‌ای با کاشت ناخن پودری یکی است و تنها تفاوت آن‌ها در مورد استفاده از آن‌ها است. عمق رنگ سفید از نوک به ریشه باید کم تر و محو تر شود سپس با پودر هلویی یا صورتی بیبی بومر از ریشه ناخن تا نوک ناخن را مواد گذاری می کنیم. برای این دسته از کاشت ناخن چنانچه دقت کافی به کار نرود، ممکن است مواد از کادر بیرون بزند یا فرمر به درستی نصب نشود. کاشت ناخن با فرمر به مواد و سوهان کشی کمتری نیاز دارد در نتیجه به ناخن آسیب کمتری می بیند. اگر به دنبال روش کاشت ناخن با قیمت مناسب هستید،‌ این نوع کاشت مناسب شماست.

استفاده از پودر هلویی باعث می شود تا این دورنگی در صدف ناخن پوشیده شده و سطح صاف و یکدستی برای ناخن ایجاد شود. مرتب بودن ناخن ها تاثیر زیادی در شیک به نظر رسیدن خانم ها دارد. اگر به هر دلیلی قادر به بلند کردن ناخن های خود نباشید و یا ناخن های ضعیفی داشته باشید، کاشت ناخن بهترین روش برای رسیدن به ناخن های دلخواه شماست.

ویدئو شماره ۴- زدن مواد اکریلیک روی ناخناکریلیک مایع را در ظرف اکریلیک ریخته و مقداری پودر را در ظرف جداگانه‌ای بریزید. آن را تا انتها فشار دهید و مطمئن شوید همه حباب ها از بین می روند. کاشت ناخن با ژل براش را به ظرف پودر بزنید و به اندازه یک گلوله کوچک از پودر را بردارید.

⦁ این نوع روش کاشت نسبت به روش‌های دیگر کاشت مقاومت بیشتری دارد. ⦁ پودر سفید از پوشش بیشتری نسبت به سایر پودرها برخوردار است و می‌توان از آن در انواع کاشت‌ها استفاده کرد. ⦁ برای جدا کردن این نوع کاشت، باید به سالن‌های زیبایی بروید. این قسمت بر روی بستر ناخن که یک ناحیه غنی از رگ‌های خونی است قرار گرفته‌است. ناخُن بخشی از دستگاه پوششی انسان است که فاقد عصب یا خون‌رسانی است. در کارهای روزمره هنگام استفاده از مواد شوینده و آب تا حد امکان از دستکش استفاده کنید.

قالب سازی ار مراحل بسیار مهم است زیرا باعث زیباتر شدن ناخن کاشت می شود . اگر قصد دارید ناخن‌های رنگی داشته باشید می‌توانید از پودر رنگی استفاده کنید و بعد روی ناخن‌ها چسب بزنید. در پایان باید قسمت‌های بیرون زده را با سوهان صاف کنید و کناره‌های ناخن‌تان را به روغن ناخن آغشته کنید. شما کدام روش کاشتن ناخن را انجام داده اید؟ کدام روش برای شما مناسب تر است؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. کسانی که بیماری های عفونی و قارچی دارند نباید ناخن بکارند.

ویدئو شماره ۴- زدن بیس کت ناخنبیس کت فواید زیادی برای ناخن دارد. به عنوان مثال بیس کت مانع از تغییر رنگ ناخن در اثر لاک یا مواد کاشت می شود. علاوه بر این، لاک های پایه یا همان بیس کت ها می توانند ناخن های خشک شما را مرطوب کنند، سطح ناصاف آن ها را یکدست و صاف کنند.

ویدئو شماره ۱- آماده سازی ناخنبرای آماده سازی ناخن ابتدا کوتیکول های خود را با استفاده از پوشر کوتیکول به عقب برانید. همچنین، عقب بردن کوتیکول باعث می‌شود ناخن شما کشیده تر و زیباتر دیده شود. کاشت ناخن یکی از روش های آرایش ناخن است که امروزه در میان خانم ها بسیار محبوب شده است.

هرچه ناخن کاشته شده بلندتر باشد، احتمال بلندشدن ناخن از یستر بیشتر می شود. از پودر کلیر یا پودر رادیان پینگ قسمت ریشه ناخن را مواد گذاری کنید. ابتدا این مواد به حالت نقطه نفطه است که در طی ۳ الی ۵ ثانیه حالت ژلی به خود می گیرد . هنگامی که فقط یک لایه نازک روی ناخن‌تان باقی مانده بود باید مواد را با کمک سوهان از بین ببرید. ابتدا آستون را داخل ظرفی بریزید که بتوانید انگشت‌هایتان را داخل آن قرار دهید.

Read More: https://nikaro.ir/blog/%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%86/

Share