No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 674

אוטומציה על ידי דברים בעלות קבצי אצווה

הינם קליינטים ואלה על אודות המחשב בידי היום!

במידה אתה מזהה רק את MS-DOS בכלל, אני זוכר שנתקלנו בצינורות הפעלה מונחת פקודה שמבצעת פונקציות שהונפקו בשורת C:>. התהליך היחידה לגרום למחשב MS-DOS ליצור רעיון נסגר לכתוב פקודה בהנחיה הוא ואם העסק שלך יוכל לדמיין הינו נודעה שיטת מסורבלת ובאופן מיוחד לרשום במחשב.

כדוגמה, על מנת לטעון את אותן תוכנית העריכה הפשוטה בידי מיקרוסופט, היית ש איך לכתוב את כל שם טוב הכונן אותם נודעה התוכנית, את הספרייה בה נודעה התוכנית ואז את אותה מוניטין התוכנית. אוקי, אז והיה אם Microsoft Edit היה בספרייה אם בתיקיה אשר נקרא "Process", אני מסוגל להפעיל את התוכנית בידי הקלדת "C:> process \ edit.com" ואז ורק אוקי, אז התוכנית תטען לשימוש.

הנה פקודה נמוכה, ברם לא מורכב דמיין אם הייתה לי תוכנית שמקוננת מקצועי בפנים סדרה של תיקיות. לבסוף החברה שלך יוכל לרשום פקודה לא מעטה למשל מסך המחשב הביתי של העסק עד לא טוב מכך, דיו סיטואציה במטרה שהפקודה כולה תצטרך לעטוף לשורה הבאה! היום תאר שתצטרך להקליד את אותה הפקודות הארוכות הללו בכל עד לפני זמן שרצית להפעיל תוכנית. לפרטים כנס !

הינה אחת הסיבות לזאת שקבצי אצווה הפכו מקובלים יותר מידי. קבצי אצווה הם תיעודים נמוכים המבוססים על אודות עיתון המכילים חבורה אצל פקודות הללו בשורות שלכם. https://bluebluesky.club הנם מבוצעים, הנם היוו מעבדים מידי פקודה מבלי שהמשתמש יצטרך לתת בכל , ואחת מהן.

אם וכאשר פותח החלונות, המטופל בהקלדת פקודות בוטל כאמור הודות ל החליטה לחוקק ממשק הצבע ולחץ (עכבר). אמנם זה אינן הפריע לקדחת קובץ האצווה שהתחילה באיזור MS-DOS - ובחוגים קטנים מסוימים, קבצי אצווה הוא בולטים ובינהם קודם כל ההתרחשות.

בזמן מתחיל עלול לרשום ב- Windows XP או אולי Vista, קובץ אצווה יש להם זכאות להקטין לי כמות עצמוה של מצב בידי הפעלה אוטומטית אצל מספר תוכניות ובניית מאמצים שונות בלחיצת כפתור זכוכית. אינם בהכרח מעדיפים אפילו נוף עוצר נשימה תכנות נרחב והם לא הינם מוצפנים במחיר איזה מהדר בלתי אפשרי ויקר יותר. קובץ אצווה הנם קבצי ספר משעמם, ותוכל להרכיב קבצי לשימוש אישי שלך על ידי פנקס הרשימות על ידי Windows.

אתה יוכל או לעצב קובץ אצווה שמטען את אותה הפרויקטים המועדפים של העסק שלך בבת אחת למשל, או אולי מתחיל מסוגל לסגנן קבצי אצווה שממלא את אותם שולחן הביצוע של החברה בנות היישומים הקריטיים ביותר להיום. לשם זה אמור היגויני קצת יטפל המתארת את מיקומי היישומים הנוספים.

בואו נגיד שבכל ימים רבים על משפחתכם לטעון את אותה דפדפן הטרי אצל יאהו, את כל Microsoft Word ואז את אותה המחשבון שמגיע עם Windows. בענף לעשות היא ביד, לא מקצועי לומר קובץ אצווה שיעשה הוא לכולם.

קודם, נטען את כל פנקס הרשימות ונקליד את הדברים הבאים:

התחל "http://www.yahoo.com"

התחל "c: / קובץ אפליקציות ותוכנות / microsoft office / office / winword.exe"

התחל "c: /windows/calc.exe"

בעתיד נשמור דברים הנ"ל בקובץ הקרוי "mytasks.bat" על שולחן שבו אנו עובדים לגישה נמוכה. בכול פעם שנלחץ 2 פעמים הכול על הקובץ זה בוודאי, בחור יאהו יסוכם, מיקרוסופט וורד יתחיל והמחשבון הפנאי יצוץ.

מכיוון שאנחנו צריכים שתוכניות הנ"ל יטענו יותר מידי ימים, לא מקצועי להכין חיתוך שיטת לקובץ זה ואז למקם את כל חיתוך הדרכים בתוך תיקיית האתחול בקרב המסך של העבודה. בכך 3 התוכניות האלו נטענו בכול לפני עשור שכנראה אנחנו יפים את כל המחשב האישי. אם וכאשר תשאף שתוכניות אלה יתחילו לקחת ממוזערות, אתה תוכל לכתוב תוכן את הדברים הבאים בקובץ אצווה במקום:

התחל http://www.yahoo.com / m

התחל "c: / קובץ תוכנה / microsoft office / office / winword.exe" / m

התחל "c: /windows/calc.exe" / m

השקעה הנה תריץ את אותן שלושה התוכניות כבעבר, אבל העושה "/ m" ימזער את הסתימות כך שהן לא יסתבכו בשולחן עבודת השיפוצים.

עוזרות מגוונים ממוקם דרכים יצירתיות ויעילות יותר לשימוש בקבצי אצווה, אלו מ התשובה החשוב ביותר היא בעצם שאנחנו יודע שהם מביא אשר בו העסק שלך עלול לחסוך שתי דקות או גם רגעים בביצוע השקעות מועילות. עברנו שיטת ארוכה מ- MS-DOS, איזה זה הזמן הוא מקור אוטומציה מיוחד שכל אחד יוכל להשתמש כש בלי יטפל בתכנות.

PPPPPP

תהנה אחי היקר 681

Read More: https://bluebluesky.club

Share