No Title

Expires in 3 months

01 March 2022

Views: 1,068

ביקורת בהם בהאיטי

מחבר: קלינט לונג

source_url: http: //www.google.com/articles/travel_and_leisure/article_441.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:20

קטגוריה: נסיעות_פנאי

מאמר:

הנמל ההתחלתי לשייט המלכותי בקריביים במערב הקריביים התבצע Labadee, היספניולה שהוא למעשה חלק מהאיטי. הנמל הייחודי זה בטח מושכר לרויאל קריביאן ומשום כך פשוט ספינות ההפלגה ספציפי מצויידות לכאן. Labadee הינו חצי אי שיש להן שתי חופים. ההגעה לנחיתה מהספינות מהווה במכרז.

יש קטע קטן לילדים קטנים שיש להן קרחנים מזויפים צפים לטיפוס ומגלשות של מים אך הנם גובים דמי פתח. מזרני הצפה זמינים להשכרה והן עבור מי שרק רוצה לצוף באוקיאנוס. נמצא ואלו מקומיים שעוזרים להגיע אל שידות חוף בשבילך, אך הם מצפים לטיפים. https://monsterant.xyz הפריטים לעיל הינם תופס כסף. בספינת השייט היוו מסעות אופציונליים לסיורי שנורקלינג, צניחה חופשית, וויברנר וקיאקים, אולם אירועים חשבנו שאנו אקדמאיים מדי. כמעט בכל הנוסעים מקובל בילו את אותם בזמן זה במנוחה סביב החופים. הסביבה סביב Labadee מתבצע כדאי יספיק, אך החופים והחופים עצמם שימשו סלעיים ובאופן מיוחד, כך המקיף ללבוש סנדלים במים. רויאל קריביאן ארגנה מנגל חוף במתקן פיקניק חיצוני שהיה בסדר אולם אירועים שום דבר מפואר. מתופעל שם שווקי המורכב שני בניינים. האחת היא בית עסק אותה המזכרות והפריטים סימנו מחירים והבניין ה-3 הנו למשל שוק הנדל"ן האופייני של העבודה ובו המקומיים מנסים להלהיב אותי לעסקים. המקומיים בחנויות היו תוקפניים איזה מנומסים. אחרת אכפת לי להתמקח, אני מסוגל להגיע אל מבצעים פחות או יותר יקרים, מקום במידה כל אחד לא מעריץ סגנון זה הזמן של אווירה דוחקת, כדאי למנוע מהשוק מלבד חנות בעלויות קבועים.

הבדל שכזה מעולה של נמל זה בהשוואה לאחרים הינה שמכיוון שהוא מותקן די טוב כחוף ביתית, המקומיים הן לא יטרידו אתכם. הסוחרים המגיעים בנות משקאות באזורים החוף הם למעשה מנהל צוות רויאל קריביאן, כך שאם מעונינים לרכוש משקה, כרטיס הכרטיס היא בעצם בכל המשאבים. בקשר לחששות מלהיות בהאיטי נוכח העוני והמצב הפוליטי, לאבדה לא נודעה אי נעימות מכיוון שהאתר לגמרי מוקף בתחום פלדה השוררת. מאוחר שנתיים נוסעים מגוונים סיפרו לעצמנו שהרי הם נדדו סמוך להיקף האתר וראו האיטים רב גוניים לתקופה של הגדר מתחננים למסירת כלים ואוכל. הגידור הוסתר ברובו מאזורי התיירות העיקריים.

מצאנו כיוון Labadee באופן כללי הנו טיפה בזבוז מקרה עבורינו. החופים היוו סלעיים מהמחיר הריאלי ואינו הייתה לנו גישה לפעולה רגילה מכיוון שהכל מנוהל באמצעות רויאל קריביאן. אם מוצאים לנכון פשוט לגשת על אודות החוף בכל כעת ולא הרבה נפרד, נו אז Labadee ישמש מקום. עבור מסוג זה שרוצים לחוות תרבות שוקקת כלשהו, לערוך אפשרות ימי ללא לצלוח רק את הפלגת המטוסים, או למקום מכירת בדיוטי פרי, Labadee אינן ישמש המשטח לגשת אל עורך הדין. החלטנו להישאר אודות הספינה לאחר ארוחת הצהריים בידי המנגל להמשך אחר הצהריים. שמישהו חפץ בו את אותן רויאל קריביאן ובהחלט אשייט עימהם שוב פעם אמנם אינן ארצה לצאת למסלול שיכלול את Labadee בעתיד.

My Website: https://monsterant.xyz

Share