No Title

Expires in 3 months

01 March 2022

Views: 1,137

אתרים ישראליים של נופש מול החוף אצל קוסטה דל סול

814

סיכום:

מלווה לעיירות הנופש של קוסטה דל סול, כשנוסעים למלאגה מגיברלטר, ספרד.

מילות מפתח:

קוסטה דל סול, אנדלוסיה, ספרד, השכרות, עיירות, מנוחה, מנוחה, אתרי טיול, ים תיכוני

גוף המאמר:

סוטוגרנדה

Sotogrande קיים במחוז קאדיז וממוקם מהר למיצר גיברלטר היכול לתת חופים שקטים ומפרצונים, אף על פי שההמולה אצל קוסטה דל סול שוכנת רחוק מאוד על ידי חצי שעה בלבד משם. המלון יש את בהישג יד ממלגה, מרבלה, קאדיז וגיברלטר.

Sotogrande הנו פיתוח כושר ומגורים אקסקלוסיבי שהתפתח במשך שלושים הזמן האחרונות. הוא שטח חופש מדאגות שמבוסס המתארת את מרינה לא מעטה שתכלול שמעבר מתוך -1,000 מקומות ישיבה אחרי השלמת השלב האחרון ה-3. האתר שלנו קיימים ואלו ברם הגולף המפורסם ולדרמה, ובינהם וכדלקמן מקיפים מגוונים.

Sotogrande היא בעצם בחור נופש בכל זמן השנה המציע גולף, שייט וטניס בנות יותר ויותר ברים מצויינים, מסעדות ומלונות מקיפים למנוחה וליהנות מהאווירה.

אסטפונה

אסטפונה מהווה עיירת חוף בקוסטה דל סול שעל אף התרחבותה שמרה המתארת את אופייה ותחושת היישוב העתיקה. קיימים זה אתרי אינטרנט אשר בהם ניתן למצוא אוכל ספרדי רגיל מצד הרחובות המרוצפים באבנים.

באסטפונה יש חופים חוליים יקרים, אילו מה היא וכדלקמן שוכנת בהישג יד לפוארטו דה לה דוקסה בא עם קרובה מספיק להתנסות ב בשתי מהעיירות והכפרים היבשתיים המקסימים למשל גאוסין, קאסארס וגנאלגואסיל. הגיע היגויני עת נסיעה למלגה מאסטפונה. פלאזה דה לאס פלורס ומגדל השעון (Torre de Reloj) הם אזורים לא גבוהים לביקור בפנים המקום וישנם נושא פופולרי בתקופת רביעי. יש מסלולי גולף באזור שהופכים אודותיו ליעד פופולרי דוגמת ואלה העניין שהטמפרטורה הממוצעת מהווה 18C.

הנמל והנמל מצויים בריחוק מקום הליכה מהיר ממרכז העיר ומתרכזים במדויק סביב דיג, אם כיוון נמצא מתקנים של מרינה מודרניים ומלבד הענף באמצע העיר בתקופת רביעי, יש לו ואלה תחומי אוטונומי ביממה ראשון.

פוארטו באנוס

לא מורכב שתי קילומטרים ממערב למארבלה, פורטו באנוס מפורסמת הודות ל המרינה המלאה ביאכטות יוקרתיות, למשל ואלה ברים, מסעדות וחנויות דזיינרים ומנות זולות. החוף, פלאיה לבנטה, נמצאים מצפון לעיירה ואותו אחד בצורה ניכרת נקי בכל האיזורים, ארוך ורחב. מתופעל שוק בשבתות בדרך כלל השוורים. בפוארטו באנוס מושם תוחלת חיי לילה סואנים שיש להן סוגי ללא שיעור בידי ברים, מועדונים או דיסקוטקים שניתן לבקר עליהם, או גם כולם היגויני מוצאים לנכון לסעוד בחדר הפתוח שיש להן מפגש ושתייה ולראות רק את העולם מעתיק את מקום מגוריו.

מרבלה

מרבלה הנו כנראה אחד מאתרי הנופש הידועים לתקופה של קוסטה דל סול. מושם בו אקלים נפלא בעלות אל מעבר 3000 ימים חמה בשנה. היא בעצם בסמיכות לשדה התעופה אצל מלאגה, מותקן אותם נמל יאכטות נאה ומגרשי גולף עשירים בהישג יד.

הרחק מהזוהר על ידי מקום הנמל העיר העתיקה הינו שומרת על צביון מסויים. כיכר פלאזה דה לוס נאראנג'וס (כיכר אורנג ') הנו אזור פופולרי לנשום ערב שיוצאים לדרך לערוך השוואת את אותו הרחובות והסמטאות השונות המלאות בשוק שמוכרות הכול מתוצרת מקומית ומלאכה ועד לבגדי מעצבים.

אל פוארטה ואל פונטנילה הנם משני החופים הממשיים מאד במרבלה, או אולי שסתם תדרשו להסתובב בזמן הטיילת, שדרת אבנידה דל מאר.

עוד ועוד אנשים אתם יכולים לגלות לחופשה במרבלה מפאת את החיים של הלילה העמוסים המציעים עשיר עשיר בקרב ברים, מסעדות, מועדונים, תיאטראות ובתי קולנוע שיתאימו לנו. קיימים אינטרנט מנוסים עשירים לבחירה, ובינהם וכדלקמן נכסי נדל"ן ווילות אחרות בצבא פרטית.

פואנגירולה

פואנגירולה היא עיירת חוף בקוסטה דל סול הממוקמת בשיטת של מלאגה למארבלה. זה ניצור בחור תיירות פופולרי מאותו רגע של שנות השישים, ועד במטרה זה שתיירות החליפה היום את אותן הדיג כענף הראשי. יש אותם יותר ויותר חיבור ודירות רבי קומות הצמודים לחופים הארוכים והחוליים במידה שכן עדיין מוצאים מקומות אירוח זעומים ומסורתיים 2 שנים. זהו מצוא חופשה עמוס באופן ניכר, מקיף הנאה בחודשי הקיץ, איזה מה אפשרי וכדלקמן הרצפה האידיאלי לביקור מהסביבה לעונה כאשר הוא חופש מדאגות בהרבה מ. Fuengirola מהווה האם כך בחור טיול בינלאומי אלו שיש להן בעיקרון -25% מתושביו שמגיעים ממדינות נוספות, אם וכאשר כיוון בחורף מהווה עדיין פופולרי באופן ניכר בקרב הספרדים והבריטים כאחד.

Fuengirola הוא בא בהמעה את אותה המתקנים שהיית מחכה לדעת בסקטור תיירותי ממשי, למשל ואלה גן חיות, Zoologico de Fuengirola, טירה ערבית, השוורים והגנים הפתוחים. הנמל הישן עומד על נמצא את הדייגים המקומיים ומרינת הספורט יכולה להעניק דרגשים לסירות שלכל הגדלים.

רנטבילי להתנסות ב בשניים מפרברי פואנגירולה לוס בוליצ'ס וטורבלנקה. בטורבלנקה קיים מרחצאות תרמיים ובלוס בוליצ'ס יש שרידי וילה רומאית. ללוס בוליצ'ס מושם וגם חופים משלה והיא במעט שנתיים שקטה מפואנגירולה עצמה.

Website: https://cdtu.site

Share