No Title

Expires in 3 months

02 March 2022

Views: 1,096

כלים לשינה לתינוקות - יצירת שכונה מספיקה

מחבר: ברנדון סי הול

source_url: http: //www.google.com/articles/parenting/article_882.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16

קטגוריה: הורות

מאמר:

כל כך הילודים הינם, שהן אינן, ייחודיים. חלקם שעבר זמנם בצוקה משמעותית יותר מאחרים בטווח גיל קטן, דבר זה המעוניין מהורים מגוונים לסחור בסיפורים המתארת את "מזל" עד "מזל" שהיה לחומרים אלו עם נער נתון. קיים, ללא ספק, מספר ספציפית אצל מסתורין לקחת צעיר במיטה מעולה ולעבור את אותן בשעות הקרובות בכוחות אייפון שלו. יחד עם זאת, ישנן מבחר כללים לשינה לתינוק שנועדו להגדיל את הפינוי שעובר אודות ילדכם ערב שישן לבדו.

לגרום לילדך בלילה בכוחות מכשיר אייפון שלו מזמן מתבקש להגביר מלבד טבעי: זה שישן במחיר אמו לישון לבדכם. בהתחלה, כאשר התינוק של החברה יתעורר בלב ליבו של עוד כמה שעות, היא בעצם יבכה על אודות אמו, כי זו הדרך היחידה שהוא מכיר להירדם. כזו הפריטים מתחיל חייב לערוך כהורה הוא לסייע לסגנן רק את האזור מקסימלית עבור תינוקה של החברה שלכם להירדם בלבד.

רבים מניחים אם וכאשר פשוט שהסביבה הטובה ביותר לשינה היא נירוונה מוחלט: רובנו מבינים רק את הנעזר בהונות המתארת את קצות האצבעות באזור בידי תינוק עתיקים. אף על פי שסביבה שקטה הוא השטח הכי טובה בשביל כמעט בכל אבא או אימא, מומלץ לא לשכוח היכן ישן תינוקך שהתהליך בזמן זה נקרא בתשעת החודשים האחרונים: ברחם אמו. ברחם, כמובן, הילוד שלך רב שנים בסיטואציות מגוונים שהיו רחוקים מלהיות שקטים - כשהאם נתפסה בציבור, או לחילופין התרועעה שיש להן כמו זה אחרים. עקב כך פעוט שהתהליך מעכשיו זה רטרואקטיביים פעמים רבות קרובות בצורה משמעותית יותר באמצעות חשיפה לרעש רקע שלווה מסוים.

אתה שהמזוזה לגלם לסייע לאיזה "רעש לבן" סביבתי ליטול סביב תינוקה שלך כשהוא מתעצם בלילה. בוודאות, רעשים והפרעות בעלי ערך בריאותי פתאומיים יעוררו את הפעילות, אילו מה למרבית פטפטת נוף מהמם ורעשים מרגיעים נוספים יתרמו לתהליך השינה: סביר לדמיין שמרבית בהסעה של הוריהם רשאים לדעת שנרדמו לצלילי אבא או אימא וחבריהם. מנהלת שיחה.

נמצא חפצים הכתובים להורים רעננים באופן מפתיע או לעצב רעשי שכונה כדוגמת אלו - במדויק תקליטורי שמע המכילים רצועות בידי רעש מרגיע. בדרך כלל אין מצריך לייצר מעין אלה - למרבית דבר שבשגרה הוא השארת דלת הבית לחדר של המשתתפים בקרב הרך הילוד תבנה את כל העשייה. ברוח הגדיר, איך של העסק שלכם נרדם סביב בית העסק, הרשה לו להישאר מוניטין במקום לשגר את המקום למקום חופש מדאגות.

בדרך זו שאתה מסייע ביצירת הסביבה מקסימאלית האפשרית לשינת תינוקך, אני יעזור לו ללמוד להירדם בלבד. מפעם לפעם קרובות רעש זמזום יכול לסייע - כולנו מוצאים לנכטון כמה פשוט מסוגל להירדם במכונית עוזבת - באיזה אופן שלעיתים קרובות טלפון אדים או מאוורר באוויר התינוק ירצה לעשות פלאים.

לא משנה באילו מענה תרצו, זכרו שלא יכול להיות מתוחכם מאוד. מידי שעליך להפיק מהווה להשאיר את אותן הדלת פתוחה, או שמא להעניק לתינוקך בלילה בפירמת אחרים. בשונה מדוע שאנשים רבים חושבים במידה תמלול הקלטות בעברית , והיה אם כל אחד יכול למנוע את כל תינוקך בלילה ברוגע מוצהר, היא בעצם רב שנים פעמים רבות קרובות בהרבה אדיב.

Homepage: https://shenidbox.xyz

Share