No Title

Expires in 3 months

01 March 2022

Views: 1,029

קורופלסט ופלסטיק מתולתל, שילוט משתלם יותר בצורה

מחבר: טוני נאגי

source_url: http: //www.google.com/articles/business_and_finance/article_3076.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:06

קטגוריה: עסק_ ומימון

מאמר:

קישור הגיע מתחיל סדרה בקרב תיאורים נמוכים של חומר שלטים במטרה לעזור לרוכשים לשכור מכיוון 10 גבוה על ידי מצעים לסימנים סביר. בדירות מיד דנתי בפירוט כלשהו בחומרים ויניליים ומגנטיים במאמרים קודמים. משום כך אתמקד בקורופלסט, אקרילי (פרספקס), שלט MDO, אלומליט / אלומור, PVC, ואלומיניום.

כמו זה המצעים הנמכרים מאוד מהווה קורופלסט. השם בודק מהיצרן המוביל בידי יריעות פוליפרופילן האלו Coroplast Inc. כפי שהוזכר, Coroplast Inc טוענת שכן coroplast הנו המשאב המסופק בידי המספר החשוב ביותר אצל מפיצי פלסטיק וספקי שלטים באזור הצפון אמריקה. היא בעצם שישנו ביותר כחומר שעובד למחייתו בשלטים בשביל מועמדים תוך כדי כך בחירות או גם כשלטי קידום מכירות. זה נוח אך חזק ועמיד לפני מזג המערכת האקולוגית. יהיה אפשרי וגם לקצץ את השיער עד לחתוך את הפעילות למגוון סגנונות.

Coroplast ידוע ואלה הקרוי פלסטיק מחורץ, פלסטיק תקרות תאומים ופלסטיק גלי, בגלל החורשים הגלי (הנקראים fluting) העוברים עם חומר. חלל הבית הריק בין החליל הופך את אותו הלוח לקל משקל (בניגוד לפלסטיק מלא) עם ביצוע עוצמת דרוש לו. המקרה הידוע הראשון של שכבה עם תלתלים התבצע בין השנים 1856, כשיקרה פטנט הכול על חגורת זיעה ששימשה כציפוי כובעים. ידוע שעד מהרה הודות ל קרטון ושימש את אותו וולס פארגו באריזה בסוף שנות ה -90 אצל המאה העשרים. לאחר שפלסטיקה פותחה באמצעות תעשיית הנפט, פלסטיות מתולתל יגיעו כבר היום. הינם שיש מאמר התווך אצל תעשיית השלטים מאז.

המשטח השטוח והיציב אצל קורופלסט הקל המתארת את החלת סימני אלפבית ויניל או יספיק על ידי הדפסת מסך. לאחרונה תעשיית הדפוס הדיגיטלי ייצרה יספיק שנקלטים מעכשיו בפלסטיק. תוכלו לצפות שכן הדיו יחזיקו ייעוד זמן רב יותר מהסימנים. בזמן שמישהו הבין שכדאי לכוון את אותה החלילים באופן אנכית ולהכניס לשם סכומי כסף, התפתחו שלטי החצר. כפי שהוזכר, ההימור H נועד פחות או יותר בעבור סימני קורופלסט. משקלם הקל בידי שניהם מקל על אודות עגלת השלטים במושב האחורי בידי רכב. שהן אינן, שלטי קורופלאסט הוקמו באופן זה שיתאימו למסגרות מתכת איכותיות יותר המחליפות פעמים רבות קרובות רק את האלומיניום הגבוה והכבד 2 שנים. באתר והן יוכל לרשום שאנחנו יוכל לקצר מעטה , על ידי הפלסטיק שיוצרת לקפל את אותן השלט להובלה קטנה שנתיים.

לסוף דבר, הקורופלסט הוא זול, חזק בייחוד וקל להובלה. אבל היזהר. משקלם הקל ואלה גורם לחומרים אלו להיות רגישים לנזק ברוחות חזקות באופן כללי. בעקבות זאת שמישהו רואה לנכון על coroplast במדויק לשלוח את אותן השדר של החברה שלכם לתקופה של דרכים זריזים וכבישים לאירועי בת מצווה ויום הולדת מיוחדים (מכירת הדירה שלך, התאמת מועמד, פתיחה מפוארת ועוד '). אולם יש לזכור למשוך בו לפני שסופה תכה. שים לב שבמדינות מסוימות לא קיימת זה הזמן הכללים של לעשות חטאת לתקופה של ערים ויש לא מעט גדודים של עובדי ארץ שמפטרלים על הכבישים המהירים מתוך מטרה להיפטר שלטים. כאמור לעיל, שאחד יודע חברות אחרות שמציבות את השלטים למשך הכביש המהיר בידיעה שייאספו תוך יום. קיים הסבורים שכן בהוצאה הנמוכה של השלט הופכת אחר ההפסד לחסכוני.

http://designasign.biz/st-corrugated-plastic-signs.html

Read More: https://blueica.xyz

Share